PDA

View Full Version : Обувки за дискотека



LP_girl_14
09-24-2013, 23:12
Здравейте,мацки! Бихте ли споделили с какви обувки ходите на дискотека,от къде пазарувате,удобни ли са ви? Моят "проблем" ако така мога да нарека,е че много обичам да танцувам и обувките на платформи или на токче не са ми удобни ,измаляват ми краката и почват едни болки...а съответно роклите изискват ток.Как се справяте вие,има ли някакви трикчета да направим обувките си по-удобни. Ще се радвам,ако споделите вашия опит :)

marilyn
09-25-2013, 06:37
Обувки си купувам винаги на 1во място удобни. Колкото и да ми харесват на външен вид, ако не ми пасват на крака не ги взимам. Второ- винаги от естествени материали, еко кожи и тем подобни не си взимам. Когато са високи обувките гледам отпред да има платформичка и така токчето се усеща по-малко. Понеже имам ортопедичен проблем си слагам стелки, които много облекчават, а не си личат дори в елегантна обувка.
Останалото е навик. Да свикнеш да си цяла нощ на токчета.

marilyn
09-25-2013, 06:38
Обувки си купувам винаги на 1во място удобни. Колкото и да ми харесват на външен вид, ако не ми пасват на крака не ги взимам. Второ- винаги от естествени материали, еко кожи и тем подобни не си взимам. Когато са високи обувките гледам отпред да има платформичка и така токчето се усеща по-малко. Понеже имам ортопедичен проблем си слагам стелки, които много облекчават, а не си личат дори в елегантна обувка.
Останалото е навик. Да свикнеш да си цяла нощ на токчета.

strawberry88
09-25-2013, 12:43
Ъм, от магазини за обувки си ги купувам? 8-) хД И аз гледам да са ми удобни, защото иначе ще ги сложа само веднъж и това ще е.