PDA

View Full Version : изливане на нерви и мисли...



showshow
09-25-2013, 13:02
Странно е колко ми е объркано всичко. Чувствам се... и аз не знам как се чувствам. Имам един адски добър приятел, с който се познаваме от 5 години и за всичкото това време, аз го харесвах, той ме харесваше, но така и така нито аз му казвах нито той на мен. Дойде един период, дето аз се бях заблудила с един глупак, и въпросното момче чак тогава се сети да ми каже, че ме харесва. Аз си мислех, че нищо нямам към него, все пак 3 години исках да ми обърне внимание, но той се дърпаше или може би бяхме твърде малки за това. Споделяме едно хоби, което ни сближава страшно много. Та разделих се с другия и кой откъде е. С моя най-добър приятел не спряхме да си общуваме, колкото и време да минаваше. Да, карали сме се, но пък винаги сме си били близки. И сега след всичките тези мигове прекарани заедно, някак си ми е странно. Не знам и аз как да го опиша. Понякога се държи като пълен идиот пред много хора(не с мен), но като сме си само двамата е повече от невероятен. С всички се държи нормално, с мен се държи перфектно, излизали сме няколко пъти. Плакала съм за него, и мисля до някаква степен, че имам нещо към него, но не знам това от приятелството ли е или е нещо друго, но просто не мога да го опиша. Главния проблем е, че имам друг приятел от доста време, с който нещата не вървят много, особено в последните месеци... И аз не знам вече, какво всъщност се случва, защото понякога ми се ще просто да зарежа и двамата и да се отдалеча от тях, но това ще бъде глупаво и детско. Ако пък остана с настоящия, силно се съмнявам, че ще останем заедно още дълго. Не знам, не знам. Чувствам се страшно неспокойно и нервно и несвързано. Все едно съм някаква бомба със закъснител и представа нямам кога ще избухна... не знам и аз... супер странно е... или глупаво.. или детинско... или и аз не знам...

PLEYGIRL
09-25-2013, 21:59
Според мен си дай шанс с твоят добър приятел ... Една целувка е в състояние да ти каже дали имаш нещо към него или не ... Ако не направиш нищо ще си останеш със съмнението ами АКО? Просто действай ... Живота е прекалено кратък да го пропиляваме в мислене ... Мислиш и действаш ... понякога мисленето може да се избягва така се получават най-сладките грешки .... Не съжалявай ако опиташ ... Ще съжаляваш ако не си опитала... Явно момчето те харесва и ти го харесваш не ти е безразличен ... Говори с него попитай го какво мисли и чувства ... Кажи му че си объркана и т.н .. не си измисляй бъди честна с него ... Но е и стина ,че само с една целувка би уловила дали може нещо да стане ... Давай скачай в дълбокото не бъди страхливка !!

psychopath
09-26-2013, 00:19
Мразя малоумни момичета, които не знаят какво искат...

Cloud9
09-26-2013, 10:18
Мразя малоумни момичета, които не знаят какво искат...

+1
Но да добавя че има и такива момчета

baby_baby
09-26-2013, 12:59
Според мен си дай шанс с твоят добър приятел ... Една целувка е в състояние да ти каже дали имаш нещо към него или не ... Ако не направиш нищо ще си останеш със съмнението ами АКО? Просто действай ... Живота е прекалено кратък да го пропиляваме в мислене ... Мислиш и действаш ... понякога мисленето може да се избягва така се получават най-сладките грешки .... Не съжалявай ако опиташ ... Ще съжаляваш ако не си опитала... Явно момчето те харесва и ти го харесваш не ти е безразличен ... Говори с него попитай го какво мисли и чувства ... Кажи му че си объркана и т.н .. не си измисляй бъди честна с него ... Но е и стина ,че само с една целувка би уловила дали може нещо да стане ... Давай скачай в дълбокото не бъди страхливка !!

+1

Soul_Kitchen
09-30-2013, 08:27
Ако се чувстваш като бомба със закъснител... просто избухни :) Ако след това има оцелели... ще има защо! Ако са повече от един... тогава ще му мислим :)