PDA

View Full Version : Да отида ли ?



karinaa
09-25-2013, 19:20
Здравейте момиче на 17 съм. Сега ще ви разкажа какъв точно е моя проблем. Значи това лято бях на море и си изкарах супер яко. Бях при майка ми която работеше там и стоях при нея 1 месец. Беше невероятно преживяване. Запознах се с много хора и през този 1 месец започнах да изпитвам чувства към едно момче. Той работеше там и беше 3 години по- голям. Когато почиваше ходехме на плаж разхождахме се докато една вечер както си говорихме той ми каза, че ме харесва. Много се зарадвах защото и аз изпитвах същото. Може дори да се каже, че се влюбих в него и всичко беше прекрасно. Останаха ми спомени за цял живот, които никога няма да забравя. Да, но ето че дойде време да си тръгвам. Чувствах се ужасно, имах чувството че нещо в мен умира, защото знаех че с тези хора които се запознах никога повече няма да се видим ( както и с това момче което харесвах ). Те бяха от цяла България и едва ли някога ще отида в Плевен за да видя това момче. Е да няма невъзможни неща, но все пак ... И сега идва по - сериозното. Майка ми се прибра преди 2 седмици защото сезона вече свършва, но днес и се обади една колежка която е още там и каза че след 10 дни ще има събиране на всички които са работили там. Майка ми не знаеше какво да отговори и каза че ще си помисли, пита дали може да отида с нея и колежката и каза ДА. Много се зарадвах защото само това и чаках да отида за да видя всичките ми приятели и разбира се едно специално момче. Да но сега като си мисля, колко трудно ми беше когато се тръгвах как се качих на влака с насълзени очи и след това у нас не можех да се съвзема 1 седмица и честно казано съм 50/50. От една страна Да ще отида и ще видя всички, но от друга като се сетя че след два дни ще трябва да се прибираме и ако всичко се повтори. Ако пак съм тъжна и депресирана ? Не знам - то има още време да реша но .. въпроса ми е вие ако бяхте на мое място какво щяхте да направите? Щяхте ли да отидете? Ще се радвам ако дадете някакви мнения благодаря предварително! :)

PLEYGIRL
09-25-2013, 21:08
Аз бих отишла ... Ако наистина се чувстваш влюбена в това момче ако наистина изпитваш чувства към него не си позволявай разстоянието да ти попречи.. Любовта е едно невероятно чувство което се изпитва най-много два тъпи в живота... Отиди и виж всички тези хора които толкова много си харесала ,но от мен да знаеш нещо ,когато отиваш някъде в непознато място за теб никога не се привързвай толкова с когото и да било имай си едно на ум ,че тези отношения се временни и гледай да се владееш ... Но когато в твоя случай за това вече е късно се постарай и дай всичко от себе си да не загубиш връзка с тези хора ... Относно момчето също .. дори да е било само лятна авантюра ако мислиш ,че може да се получи нещо друго давай направи първата крачка отиди виж го и му поискай номера например ... поддържай връзка с него не се знае след 2,3 години на къде ще те духне живота ... "Когато искаш нещо силно не се отказвай от него!"

Жълто
09-25-2013, 23:29
Поддържам мнението на pleygirl ... и аз си имах момиче, което изгубих по-същият начин. Тъпо е, защото до сега не съм обичал толкова много, чудя се какъв такъв късмет имам да заобичам точно нея толкова. А сега, ако имам възможност да изживея същото само за 1 ден, бих се възползвал. Така че имаш късмет, че ти се е отдала друга възможност, не я изпускай!

marilyn
09-26-2013, 08:59
Няма лошо да отидеш. Лошото е, че си правиш илюзии, че може да се получи нещо. Явно разстоянието пречи и тн, ти имаш чувства. Преживей ги, а не ги подклаждай. Ще имаш още любови и готини момчета в живота си.

NissaN
10-03-2013, 05:38
Не изпускай възможността.

doridori
10-29-2013, 13:27
Поддържам мнението на pleygirl ... и аз си имах момиче, което изгубих по-същият начин. Тъпо е, защото до сега не съм обичал толкова много, чудя се какъв такъв късмет имам да заобичам точно нея толкова. А сега, ако имам възможност да изживея същото само за 1 ден, бих се възползвал. Така че имаш късмет, че ти се е отдала друга възможност, не я изпускай!

+1