PDA

View Full Version : Мускулна треска :Х



DeHu
09-26-2013, 19:02
Здравейте,хора,имам много неприятен проблем,който може би на много тук ще им се стори по-скоро смешен,но досега такова нещо не беше ми се случвало.До преди половин година тренирах усилено,но поради разни обстоятелства прекратих и преди 2 дена посетих първата си тренировка от доста време.Тя като цяло не беше особено тежка и аз се хвърлих,не се чувствах натоварена,докато не приключихме...Оттогава едвам ходя,да не говорим за тичане,скачане и клякане.Такава мускулна треска не съм имала досега и по принцип знам,че клин клин избива,само че наистина не мога и не искам да се движа :D Споделете,моля,ако знаете някакъв метод да ми мине малко по бързичко,че така се чувствам като инвалид.

DeHu
09-26-2013, 19:05
Извинявам се,но изобщо не погледнах надолу...оказа се,че има същата тема...може да се изтрие :)

New_Teen_Mashine
10-07-2013, 21:56
По-бързо с още тренировки, ходих на фитнес и правих коремни с наклон, а имах мускулна във всяка една плочка в корема си, беше много болезнено.....Та в момента ходя на лостове е вече имам 4-та мускулна треска за 3 седмици, свиква се просто прави още тренировки. Да ти мине идея нямам, но пий повече вода, не ме бива да давам съвети, но си е нормално. Имал съм мускулна почти седмица кой ден е твоята?

dimitroww
10-08-2013, 07:24
Щом имаш толкова силна мускулна треска и не отминава,значи не се възстановяваш адекватно.Наблегни на белтъчините от храната (месо,яйца,някои млечни продукти,ядки),увеличи приема на вода и ако искаш,може да добавиш едни хидролизирани аминокиселини към режима си,нищо не ми ускорява възстановяването така както Amino Hydro 32,няколко таблетки между храненията дневно направо си нов човек.

tanchu
10-08-2013, 09:17
Аспирин?

dimitroww
10-09-2013, 13:07
Аспирина доказано намалява белтъчният синтез,а и той не те възстановява просто "изключва" болката :)

saruhi
10-26-2013, 17:20
Това за аспирина беше интересно...аз съм с по една таблетка преди или след тренировка

heartsdesire
10-26-2013, 17:33
Често след Физическо госпожата ни казва да пием аспирин.

abvd
10-27-2013, 17:25
бягай в парка/даскало/градинката до у вас/квартала и ще ти мине всичко ! На следващият ден ще си като нова ! Мускулната треска се потиска със трениране !

LeagueofShadows
10-28-2013, 12:38
Мускулната треска са разкъсвания на мускулните влакна и това е добре значи че си се натоварила , и нали знаеш как се градят мускулите като се накъсат и след тва възстановят ефективно

тренирай отново яж спи и ще отмине от само себе си

smurfarbg
11-01-2013, 04:23
Да не ти пука, че имаш мускулна тренирай до последен дъх и аз имам ама напъвам :)

Дам Йе Ул
11-30-2013, 18:07
бягай в парка/даскало/градинката до у вас/квартала и ще ти мине всичко ! На следващият ден ще си като нова ! Мускулната треска се потиска със трениране !

Това е доста рисковано,не се знае как ще се почувства след още натоварване,възможно е болката да се усили.
Принципно при мускулна треска най-ефикасно е да се пие един аспирин,един душ и си готов.