PDA

View Full Version : Проблем.



jeypaa
09-28-2013, 03:33
Здравейте. Предварително се извинявам, ако темата не е за тук, но искам помощта ви.
Вчера си взех нови слушалки за телефона ми (нокия с копчета). Избрах си едни слушалки в магазина- 8 лева, купих ги и после след буквално 10 мин отидох и си ги върнах, защото като се заслушах на тихо :X звука бе ужасен, копчето за увеличаване и намаляване не работи... та както и да е. Не ме питайте как ги върнах (нямало им нищо), умрях от срам. Избрах си и си взех други за 7 лева от същия магазин. Пробвах ги в магазина, бяха много по- добри от другия. И двата вида са с тапи. Проблема идва от там, че днес, забелязах, че едната слушалка е по- силна на звук от другата, вчера като ги взех не беше така. Освен това сигурно се досетихте, че са от пластмаса.
Нормално ли е от едната слушалка да се чува лека, но все пак да я усетя тази малко разлика в силата? И ако не е нормално, нахално ли ще е да ги върна, защото вече ми писна??? първите слушалки като ги връщах само ми викаха там, че нищо им нямало, чувало се нормално и си умрях от срам.
Моля за съвети.