PDA

View Full Version : Как да му призная,че го харесвам?



Mikaela Dj
09-28-2013, 08:14
Харесвам едно момче от моя клас. Познаваме се от 7 години. Имаме много общи черти. Но не знам как да му призная чувствата си. Близки сме си. Той ме закача,всяко междучасие си говорим,понякога се бием (на шега). Повечето учители казват,че между нас има искри. Не мога да разбера дали и той ме харесва. Как да го попитам?Какво да му кажа? Просто не знам! Мисля си както си стоим в някое от междучасията просто да го целуна по бузата. Нямам опит в това. Никога не съм харесвала момче толкова много. Някой да ми каже какво да правя! Моля ви.

Жълто
09-29-2013, 00:30
Има едно нещо, което се нарича среща. Това е нещото, което е предназначено специално за такива работи. Покани го на разходка, седнете някъде, позакачайте се както в училище, а докато се закачате го целуни по бузата и виж реакцията му. Ако е положителна от там вече не е трудно.

Fucking_perfect
09-29-2013, 01:11
Има едно нещо, което се нарича среща. Това е нещото, което е предназначено специално за такива работи. Покани го на разходка, седнете някъде, позакачайте се както в училище, а докато се закачате го целуни по бузата и виж реакцията му. Ако е положителна от там вече не е трудно.

То на думи е толкова лесно...а и как очакваш момичето да прави първата крачка ? Смисъл, възможно е, но повечето случаи е обратното.

Аз не знам какъв съвет да дам, защото съм в подобна ситуация и знам колко е трудно.Щом видиш дадения човек си глътваш езика и след това съжаляваш, но...

baby_baby
09-30-2013, 13:00
Според мен ти не трябва да правиш първата крачка

Lilanda
09-30-2013, 13:08
...а и как очакваш момичето да прави първата крачка ?...
Що? Нещо лошо ли има в това?

Не мисля, че нещо пречи момичето да направи първата крачка..

А да вярно..То е много по-лесно да седиш и да чакаш на момчето да му скимне от въздуха, после да ти идва на крака с рози, подаръци, ръката да ти поиска едва ли не..Защо всички сте с толкова грешна представа, че е задължително момчето да направи първата крачка? Колко печени и свестни момчета ще изпуснете така, не е истина просто..

Ама вие си знаете де..Всеки има право на мнение..:)

C0oKieS
09-30-2013, 15:47
ами .. знам колко е гадно на мен ми се случи не направих първата крачка и се преместихме в друг град с моето семейство и край , така че не чакай

Lilanda
09-30-2013, 17:37
ами .. знам колко е гадно на мен ми се случи не направих първата крачка и се преместихме в друг град с моето семейство и край , така че не чакай
Ето за това говорех...

icohp
09-30-2013, 18:57
Cute! :)