PDA

View Full Version : Сини кичури...



amy23
09-28-2013, 08:17
Здравейте, от доста време си търся как да си направя светло сини кичури. С карамелоно руса коса съм, малко по-тъмен нюанс. Преди време си правех кичури с пиоктанин (лилаво) и си търся нещо подобно, като пиоктанина и фуксина, но в светло син цвят. Има ли такова нещо? А ако не има ли синя боя, която да ме хване хубаво без да се изсветлявам? Но да се задържи така за около месец.

sunshine :**
09-28-2013, 11:25
в метал магазините има сини бои , лилави , зелени - всякакви такива цветове.Има и спрейове , които много по-лесно се намират / даже в обикновена козметика / и се отмиват с първото или второто къпане.Ако искаш да ти седят - боя. :)

Hayashi
09-28-2013, 11:43
Тези спрейове са много коварни, защото след първата вечер цялото ти спално бельо е нашарено.

LipSy
09-28-2013, 20:26
Със сигурност ще има синя боя в някой метълски магазин (както казаха по-горе). Аз не ти предлагам спрейове, защото не мисля, че цвета може да стане толкова наситен с тях.

tori
09-29-2013, 09:22
Тези спрейове са много коварни, защото след първата вечер цялото ти спално бельо е нашарено.
Да. Най-добре си вземи синя боя от някой метъл шоп. В На тъмно има. Или говори със фризьорката си, тя няма да откаже да ти даде информация.

baby_baby
09-29-2013, 18:49
Както казаха по-добре земи си синя боя от някои метъл магазин

amy23
10-15-2013, 22:39
Благодаря. А някой да знае дали боята ще ме хване без да се изрусявам, (както казах съм с карамелено руса коса малко по-тъмен нюанс) а ако трябва ще ми предложите ли нещо, което все пак до 6-8 измивания ще ми се върне стария цвят на косата?

tori
10-16-2013, 08:12
Ами мисля, че ще хване, но най-добре питай фризьор. Или пробвай на един кичур само, сама в къщи.

V_Andriyanova
09-07-2014, 11:01
Ще хване, при мен хваща, а съм със абсолютно същия цвят коса. Има Оцветител за бели коси - син е. Струва 2.50 и го продават в козметиките.

ani_banani
09-07-2014, 14:47
Здравейте, от доста време си търся как да си направя светло сини кичури. С карамелоно руса коса съм, малко по-тъмен нюанс. Преди време си правех кичури с пиоктанин (лилаво) и си търся нещо подобно, като пиоктанина и фуксина, но в светло син цвят. Има ли такова нещо? А ако не има ли синя боя, която да ме хване хубаво без да се изсветлявам? Но да се задържи така за около месец.
Според мен е най-добре да питаш фризьора си. :)

Smoooke
09-12-2014, 20:53
Както казаха в На тъмно има на Stargazer, но задължително трябва да се изсветлиш иначе рискуваш да не стане нищо или да хванеш отенък. С цветните бои е така.
Можеш да провериш и в Metal Heaven, но там май пак бяха на Stargazer.

Hayashi
09-13-2014, 00:01
Stargazer са гадни, трябва да си много рус, за да хване добре и се измиват ненормално бързо. Взими си Directions, ако искаш хубав ярък цвят.

marilyn
09-17-2014, 14:18
Има някво синьо, с което бабичките се правят, но не знам какво е и как се казва. А дали ще ти хване на този цвят, питай фризьора си.