PDA

View Full Version : хранителен режим, спорт и т.н.



justasmile
09-28-2013, 10:04
Здравейте :)
Имам нужда от няколко съвета за отслабване, спортуване и стягане. Ще започна набързо с историята.
Преди 1.5 спрях да тренирам тенис на корт, времето нещо не стигаше, а и стана много скъпо, и така за една година качих 20кг сигурно, ако не и повече. Март месец тази година нещо се осъзнах и за месец и половина свалих 10-12кг. Лятото си върнах 3, но до там.
Та, сега съм започнала пак да тренирам - правя инсенити и с едни приятели ходим на лостовете на стадиона в квартала, а и тичаме. Като режим - правих Аткинс около седмица, но не съм особено доволна - едно, че не отслбнах, ами съм и вегетариянка и ядях само кашкавал, сирене и зеленчуци и общо взето не се чувствах добре.
Та как ви се струва следното: около 5 равномерни хранения и без вредни храни, а ако някой път толкова ми се ядат бързи въглехидрати - сутрин. Пресметнала съм си какъв трябва да ми е дневният прием на белтъци, въглехидрати и мазнини, а и калории (1355) и мисля да смъкна на 1000кал на ден като съответно намалям равномерно и другите.?
А за спорта сега - от инсенити-то съм смъкнала на см и съм стегнала - корем, ръце, крака и т.н., но ми е странна идеята да свалям на см, но не и на кг (не съм мръднала...-.-). Отделно ходя и на лостове. Знам, че по-малък обем мускули тежат повече от същия обем мазнини, но все пак... възможно ли е да съм изчистила мазнините, но да съм качила мускули? И как всъщност да сваля още 10-тина кг, защото, колкото и да е - тежи ми, ако ще и мускули да са..

fevoos
09-28-2013, 10:27
До колкото разбирам мисля, че ти трябва тичане и кардио...
Може да опиташ с тренировките на Jillian Michaels ето това е канала в youtube http://www.youtube.com/user/BeFit

justasmile
09-28-2013, 14:35
Е, а инсенити не става ли? А и, си тичам , въпросът е, че ми харесва и ходенето на лостове. Иначе, благодаря ^^