PDA

View Full Version : Болна!!Съвет??



geri2401
09-28-2013, 11:03
Абе тая седмица е плувнал някакъв грип, който явно е много заразен,защото много хора от класа,училището абе въобще целият град (така да се каже) боледува.Така и аз се заразих та ми е супер гадно (най-много ме дразнят сополите), вдигнах температура ии ми е АДСКИ гадно,ужасно,противно :( нямам думи!!Та ако знаете някой лек нещо...за по-бързо оздравяване, храна примерно някоя супа, която ще ме убодри..Направо не издържам!! :(

magneticfields
09-28-2013, 19:12
Учебник по български език!!!

strawberry88
09-28-2013, 19:28
Да си чувала за лекари? И какво за ядене да ти препоръчаме? Пий чайове, топли напитки, мед, лимон, плодове и зеленчуци яж, топли супички и това е. Не си ли била болна и преди?

Fucking_perfect
09-29-2013, 01:34
Абе тая седмица е плувнал някакъв грип, който явно е много заразен,защото много хора от класа,училището абе въобще целият град (така да се каже) боледува.Така и аз се заразих та ми е супер гадно (най-много ме дразнят сополите), вдигнах температура ии ми е АДСКИ гадно,ужасно,противно :( нямам думи!!Та ако знаете някой лек нещо...за по-бързо оздравяване, храна примерно някоя супа, която ще ме убодри..Направо не издържам!! :(
Ти добре ли си ?
Как може за един прост грип да питаш във форум ? Ужас.Толкова ли е трудно да отидеш на лекар,да питаш вашите,да видиш в Гугъл.Пиеш хапчета,сиропи и всякакви лекарства за тея симптоми,пиеш топли чайчета и си стоиш у вас.То много трудно.

TheMan9191
09-29-2013, 07:21
Не мога да разбера как може да си толкова зле. Болна си а вместо да отидеш при личния си лекар седиш и пишеш в някакъв форум. Не знам как вашите не са те накара ли да отидеш на лекар. Иначе пий много чайове, аз като съм болен изпивам по повече от 5 на ден.

DisappointedDreamer
09-29-2013, 09:15
Какво всички толкова я нападнахте? Първия ден ли отивате на лекар? И наистина ли вашите ви карат? Пф.

Авторке, разбирам колко гадно се чувстваш, но това е обикновено само първия ден. В следващите дни ще си по-добре. Ако не си, посети лекар. Иначе, няма какво да ти препоръчаме освен топли напитки, лимон и мед, и да си седиш вкъщи на топло, отпочивайки.

Бързо оздравяване пожелавам.

baby_baby
09-29-2013, 15:46
Авторке ходи при личния ти лекар и той ще види какво ти е и евнтуално ще ти изпише антибиотици и ще ти мине

...Rammstein...
09-29-2013, 18:04
И при нас има грип. За отрицателно време те поваля,аз миналата седмица бях болна,сутрин се събуждах мн добре и след половин час ми ставаше зле :( аз бях на чай,терафлу (личната почти винаги ми го изписва :D, затова вече го и намразих) и стрепсилс и за няколко дни се пооправих.

anonymous708973
09-29-2013, 18:25
Авторке ходи при личния ти лекар и той ще види какво ти е и евнтуално ще ти изпише антибиотици и ще ти мине

Я глупости, кви са тия антибиотици за едно кирливо грипче.

Билково чайче, Стрепсилс, Проспан, спрей за нос и крем "здраве", че най-вероятно носът ти е наранен и боли.
Супички, дебела пижамка и няколко дни вкъщи и си 6.

SurfSky
10-02-2013, 10:11
Ако ви заболи гърлото: Мед ,ракия и лимонов сок .... Бъркате ,докато стане хомогенна смес и после с лъжичка ядете :D Има ефект ... :D

s4etoved
10-02-2013, 12:58
За гърло лично аз използвам една много студена ....... БИРА !!! :P

SurfSky
10-02-2013, 16:12
И да е Beck's :D