PDA

View Full Version : Един поглед, едно желание.



avgo01
09-28-2013, 14:02
Аз съм от хората който не се страхуват да дават съвети, може би и сега знам отговора, но искам да чуя гледни точки.


Всичко започна преди година, когато съдбата направи мен и едно момиче- колеги в езиков курс. Аз си имах дълго време приятелка, от доста преди това, но в момента в който видях това момиче, нещо се случи. Всеки предполагам е изпитвал този взаимен поглед между момче и момиче. Съзерцавали сме се с часове.
От своя страна съответно си стоях на мястото и не съм правил нищо-просто си имах ''моето момиче'', до момента в който други обстоятелства наложиха раздялата ни. Мина време, а аз все повече хлътвах по момичето от курса, междувременно няколко каки ме каниха, каних и аз. :D Въпроса е, че тя не ми е излизала от главата, а разликата в годините ни не е малка за възраста, към момента - тя на 15, аз на 18 (.. ноо не малко надрастнал възраста си, в житейски и битиен план). Именно затова тя не може да ми даде това от което имам нужда иии не, не говоря за секса. ;) Просто виждам детето в нея, държание, поведение, мислене и прочие, но я обичам-тя мен едва ли, виждам, че не може да го осмисли. До мен стои друго момиче което ме харесва, показва го и безумно се старае, невероятно хубаво, красиво и умно,интелигентно но... сърцето казва друго.

baby_baby
09-30-2013, 12:53
Я си стой при гаджето си това с това момиче е само моментно привличане

...Rammstein...
09-30-2013, 18:56
baby_baby е права. Не ви е голяма разликата, но ти си вече мъж така да се каже,докато тя си е дете. Дори и да имате теми за разговор в един момент ще си проличат различията и разбиранията ви заради разликата в годините. Гаджето ти държи на теб, а и доколкото разбрах вие не сте имали нищо или поне не толкова сериозно та чак да я обичаш.

Баща Ти
09-30-2013, 19:08
Еби ги всичките. Така всички ще са доволни.


Соломоново решение.

ani4ka_0808
10-13-2013, 15:52
razlikata naistina ne vi e golqma 3 godini ne sa ni6to , no misleneto vi e razli4no , makar 4e to vinagi zavisi ot haraktera na 4ovek , milq 4e prosto trqbva da b1de6 "neiniq geroi" igrai rolqta na nai-dob1r priqtel , brat4e i ne6to ot sorta , taa 6te b1de6 blizo do neq, 6te i b1de6 adski bliz1k 4ovek i tq vse nqkoga 6te go oceni nap1lno , a prez tova vreme si stoi s1s priqtelkata ako iska6 smis1l opitai o6te malo s neq i ako sled nqkolko sedmici ve4e ti dotegne s priqtelkata ti prosto pogovori s neq i i obqsni kak stoqt ne6tata , no v nikak1v slu4ai ne se otkazvai , az pone taka mislq

prince
10-13-2013, 23:10
ИЗБУВАЙ ВЕ!