PDA

View Full Version : Идеална кожа



Ivaaaaa
09-28-2013, 15:24
Здравейте момичета,
мъъничко съм суетна и лееекичко вманиаченa :D. Искам идеалната кожа. По принцип нямам много недостатъци, нооо...Споделяйте вашите методи за красива кожа. Какви маски си правите, процедури, от кои продукти сте доволни, как поддържате безупречния вид на лицето, какъв грим ползвате и тн ? 8-)

Hayashi
09-28-2013, 15:34
Преди си правех домашни маски, но вече плодовете и зеленчуците ги ползвам само по предназначение.
Винаги слагам слънцезащитен крем преди да изляза. Пръскам се често с термална вода. Не пропускам да направя няколко маски през седмицата. От време на време ексфолирам с едни гелчета. А веднъж в седмицата си правя пилинг.
Гримът при мен почти няма значение. Гледам да не излизам без BB крем, защото забелязах, че наистина предпазва кожата.
И аз много се ядосвам когато ми излезе пъпка. А червенината по носа ми през зимата направо ме влудява.

LipSy
09-28-2013, 20:23
Рядко са хората с изцяло перфекционирана кожа. Преди ползвах най-различни маски, гелове и кремове за почистване, но всичките се оказаха пълни боклуци. Най-накрая намерих нещо, което много ми хареса. Всяка вечер си почиствам лицето с това - http://3.bp.blogspot.com/-poZqoj-Wr_8/Uaoauz1o7zI/AAAAAAAAFs0/m2KBgaW_sdU/s1600/DSC_0004.JPG , след което нанасям крем Здраве лека формула. Не нося фон дьо тен, BB крем или пудра, защото всичко е една пълна химия и изсушава кожата (от личен опит!!!).

SladkaZagadka
09-29-2013, 16:07
LipSy, откъде го купуваш? Не съм виждала такава марка досега

strawberry88
09-30-2013, 13:23
LipSy, откъде го купуваш? Не съм виждала такава марка досега

И мен ме интересува. :)

Schatzi
09-30-2013, 14:51
В Австрия я имаме тази марка в ДМ, в България обаче нямам спомен да съм ги виждала..

zlatit0o
09-30-2013, 16:08
И аз тази марка съм я срещала в Австрия и Германия. В България не съм.