PDA

View Full Version : Да му разреша ли ?!



monkymonky33
09-28-2013, 23:59
Здр! Имам странен проблем. Приятеля ми с който ходим от 3-4 месеца, ме попита дали ще е проблем за мен той да си намери мацка за една нощ, тъй като е далече от мен пък и не иска да го правим още от сега тъй като е рано, пък и аз съм на 17 и девствена. Казва, че това е просто мъжка нужда и няма да има нищо от емоционална гледна точка, просто трябвало да си потули нуждата. Аз естествено отказах, обаче така както гледам ще го направи. А най-нагло ми казва, че ако се случи нещо той сам щял да ми го съобщи. Това според мен си е системна изневяра, но не знам как да реагирам.

DarkTemplar
09-29-2013, 00:00
Пусни му или му разреши. Може и да го зарежеш, ама сигурно "го обичаш много".

monkymonky33
09-29-2013, 00:02
Пусни му или му разреши. Може и да го зарежеш, ама сигурно "го обичаш много".
Да, но той сам не иска да го правим. Още отначало ми беше казал, че не ходи с мен просто за да правим секс и държи на думата си..

8bit
09-29-2013, 00:03
наистина се обичаме един друг...

:razz: :razz: :razz:

DarkTemplar
09-29-2013, 00:05
Да, но той сам не иска да го правим. Още отначало ми беше казал, че не ходи с мен просто за да правим секс и държи на думата си..
Пич на мЕсто, не е корумпиран. 8)

Всеки си е'бе своята жена, кажи му да последва примера на мнозинството.

monkymonky33
09-29-2013, 00:06
:razz: :razz: :razz:

Не ми помагаш! :D

8bit
09-29-2013, 00:16
Не ми помагаш! :D

Не мога да си обясня как още не си му била шута - очевидно е пълен боклук.

Жълто
09-29-2013, 00:40
Тва си е чиста гавра... кви са тия нужди, има си ръка за тая работа, да й намери работа, не да ти изневерява с друга. Кажи му, че това те обижда и ако го направи ще се разделите.

harabadabarche
09-29-2013, 05:30
Ако питаш мен много се унижаваш, че седиш с него.

xdreamerx
09-29-2013, 10:54
В шок съм. :cool: Зарежи го :)

monkymonky33
09-29-2013, 10:57
Тва си е чиста гавра... кви са тия нужди, има си ръка за тая работа, да й намери работа, не да ти изневерява с друга. Кажи му, че това те обижда и ако го направи ще се разделите.
Определено и аз мисля така.. но просто е много кофти ситуацията в която попаднах.

monkymonky33
09-29-2013, 11:03
В шок съм. :cool: Зарежи го :)
И аз съм в подобно състояние.. просто той кара нещата да изглеждат съвсем нормално и че аз съм тази която не разбира и е ограничена и тъкмо затова реших да питам и тук дали е нормална тази негова прищявка и май наистина не е..

Баща Ти
09-29-2013, 11:05
Кво се смеете? Нормално е да му се ебе, нужно е да я чака 100 години ли?

monkymonky33
09-29-2013, 11:06
Кво се смеете? Нормално е да му се ебе, нужно е да я чака 100 години ли?
ето още един който мисли като приятеля ми . :І

shik69
09-29-2013, 11:11
... аз не разбрах, ти що не му даваш да те опъне?

monkymonky33
09-29-2013, 11:12
... аз не разбрах, ти що не му даваш да те опъне?
не се чувствам готова за това, пък и с него ходим все пак отскоро..

shik69
09-29-2013, 11:20
Aбе има нещо сбъркано у него. Живеете далече един от друг, ако е решил да натърти някоя, ти въобще няма да разбереш, ама мисля, че се прави на мъж.

monkymonky33
09-29-2013, 11:25
Aбе има нещо сбъркано у него. Живеете далече един от друг, ако е решил да натърти някоя, ти въобще няма да разбереш, ама мисля, че се прави на мъж.
Това, което направи той е да ме пита дали ще се разсърдя ако се случи нещо такова и старателно ми обясни, че ще е просто за една нощ и просто нужда. А след като казах, че не искам да се случи нещо подобно, той не се примири и продължи да твърди, че не е изневяра. А като му казах как ще се почувства ако аз го направя, просто не ми отговори.

shik69
09-29-2013, 11:53
Вече доста хора ти казаха - заеби го.

Fisherman
09-29-2013, 12:02
тука всички имате спешна нужда от Христос

shik69
09-29-2013, 12:09
А, ти шопче, май имаш нужда всички тук, да ти посадим по един бор в задния двор!

HollyGolightly
09-29-2013, 12:16
Бива ли да си на 17 години и толкова наивна? Обичал те, глупости ти говори, а ти му вярваш. Като има нужда от секс, а не го иска от теб, му позволи да си ходи където си иска и спи с когото си иска, просто повече да не те търси.
Скоро ще си намериш някой друг, с когото много да се обичате, не се притеснявай.

Fisherman
09-29-2013, 12:20
А, ти шопче, май имаш нужда всички тук, да ти посадим по един бор в задния двор!

хои да копаш,селски идиот,хомосексуалните шеги се изтъркаха отдавна и само показват,че капацитета ти е на вътрешна гума

baby_baby
09-29-2013, 12:24
Зарежи го това си е пълна гавра

DragonLady
09-29-2013, 18:52
Тва си е чиста гавра... кви са тия нужди, има си ръка за тая работа, да й намери работа, не да ти изневерява с друга. Кажи му, че това те обижда и ако го направи ще се разделите.
+1
Махай го тоя, явно не в стока.

Tsukuda_Hiroshi
09-30-2013, 07:17
Ние ли да ти кажем как да реагираш???

Аз поне се сещам най-малко за 3 начина ;)

1: скъсай го и запази честта си (нямам предвид химена)
2: кажи му, че няма проблем да прави секс с друга, после го попитай "в такъв случай може ли аз да пусна на едно момче, на което съм хвърлила око от 1 камара време? обещавам да е само веднъж!!"
3: когато ти изневери и пита дали се сърдиш, кажи "а, няма проблем. сега сме квит!" ;)

Лично аз, ако бях момиче, бих избрал първия вариант!

monkymonky33
09-30-2013, 14:42
Ние ли да ти кажем как да реагираш???
2: кажи му, че няма проблем да прави секс с друга, после го попитай "в такъв случай може ли аз да пусна на едно момче, на което съм хвърлила око от 1 камара време? обещавам да е само веднъж!!"

Казах му нещо от тоя сорт и тогава той се ядоса и каза, че ако реша че вече съм готова за това, той за какво е бил наоколо. Ако съм щяла да спя с някого било по-нормално да е с гаджето ми, т.е той.. смахната работа

marilyn
09-30-2013, 14:49
Голяма обич, голямо чудо. А и ти като искаш да си имаш приятел... бъди готова за пълноценна връзка. Нали знаеш, който го е страх от мечки, да не ходи в гората.
Приятелят ти е идиот.

C0oKieS
09-30-2013, 15:28
ако те обича ще почака ти да си готова

Hidayet
09-30-2013, 15:56
Абе момиче, ти имаш ли някакво достойнство? Няма ли да се чувстваш леко така.. предадена и унизена, защото някакъв мухъл се чуди коя да изчука? Ако толкова те обичаше, нямаше да иска да се ебе с всяка срещната курва. И каква е тази нужда.. някой ден ще иска да му бъдеш като секс робиня и като му омръзнеш пак ще ходи по други. Плюя ви на драмите.

maimunka7a
10-01-2013, 12:50
Ще си луда ако му позволишш....

kirkata1
10-01-2013, 13:00
Вече доста хора ти казаха - заеби го.

Много си прав!!!! Иска да се издокара на голям ебач,това е проблема... не че му се ебе толкова много! Сигурно и той е девствен да знаеш... ама го прикрива с тези думи и държане предполагам. Почти сигурен съм че и пред теб е коментирал (примерно: бивши връзки или коя как се чука и т.н.) нещо от този сорт.Естествено стрелям на сляпо, НО ако го е правил - е девствен :)

Lilanda
10-01-2013, 13:12
^Да ти имам логиката..:lol:

Иии да, авторке, зарежи го най-добре..Не си заслужава..;д

fUcKsMiLe
10-01-2013, 13:23
Ако не зарежеш него, то не знам в бъдеще какви хора и как ще те гаврят.
Ако момче ми каже такова нещо, ще му кажа, че късам с него и да върви да се чука с който си иска.

-=[ Century Falcon ]=-
10-01-2013, 18:12
:lol:

Моме, я не се залъгвай. Зарязвай го докато не ти е предложил да спиш с някой негов приятел за пари, 'щото е в нужда.
+1

strawberry88
10-01-2013, 22:05
Зарежи го!

Kills
10-02-2013, 15:07
Тегли му чертата.

interista8
10-02-2013, 22:28
Щом се обичате няма проблем да си изневерите. Даже ако имаш сестра ще е хубаво той да преспи с нея, това ще ви сближи още повече. Препоръчвам ти да налазиш баща му, това може леко да го ядоса и така да заобичаш садо мазото за в бъдеще.

BeloZelenoCherveno1
10-03-2013, 07:43
Ако питаш мен много се унижаваш, че седиш с него.

http://85.14.28.175/teenproblem/teenproblem/files/profiles/136x180/571b9171578ad7feadb2fb340c112e26.jpg Бати якото куче...

Зайче..
10-03-2013, 08:00
Всеки си е'бе своята жена, кажи му да последва примера на мнозинството.

ahahahhahahahhaha :lol:
+1

prince
10-03-2013, 09:42
Късай .

psychopath
10-03-2013, 14:13
Аз на негово място нямаше да задавам подобни въпроси. От една страна е коректно, че го е споделил с теб, но е малко ретардско принципно. Не бих притискал момичето, а дали ще я чакам и колко ще я чакам, ще си направя сметка още в началото.

monkymonky33
10-03-2013, 19:42
Аз на негово място нямаше да задавам подобни въпроси. От една страна е коректно, че го е споделил с теб, но е малко ретардско принципно. Не бих притискал момичето, а дали ще я чакам и колко ще я чакам, ще си направя сметка още в началото.
Най-накрая един свестен коментар.. и аз мисля като теб приятел...

NissaN
10-04-2013, 10:32
Еми не е хубаво това ако веднъж го направи после ще има пак и пак и ще те зареже че ще тръгне с тази която чука . А защо не му пуснеш?

tHe_COolEst_GIrl
10-04-2013, 10:58
Махай го тоя...Как може ти да имаш приятелка, много да я "обичаш" и все пак да чукаш всяка срещната курва..Ако поне малко те харесваше, щеше поне 1 месец да изчака .Късай го, после да не си блъскаш главата ;)

monkymonky33
10-04-2013, 11:40
Махай го тоя...Как може ти да имаш приятелка, много да я "обичаш" и все пак да чукаш всяка срещната курва..Ако поне малко те харесваше, щеше поне 1 месец да изчака .Късай го, после да не си блъскаш главата ;)

Ами той вече 4 месец чака.. вчера имахме сериозен разговор по темата и каза, че това е било просто моментно скимване защото аз му бях казала, че изобщо не съм ревнива и че няма да се променя и това просто го провокирало да каже ония неща. Каза, че ако ще е проблем за мен никога няма да го направи и след като се уточнихме той изрично повтори няколко пъти, че няма да направи подобно нещо щом на мен не ми харесва. Но не знам дали да му вярвам...

psychopath
10-04-2013, 12:16
Ако наистина мисли да го направи, никога няма да ти го каже. Това ти го е казал, за да се почувстваш застрашена и да му пуснеш, най-грубо казано, което е жалко. : )

horacio
10-04-2013, 12:58
Мани го тоя

monkymonky33
10-04-2013, 13:56
Ако наистина мисли да го направи, никога няма да ти го каже.
И аз му казах същото, понеже ако е решил няма как просто да успея да го заловя. Кълне се, че ще ми каже ако се случи нещо подобно, независимо какви ще са последствията. Казах му, дали наистина ще се осмели да ми каже след като знае, че със сигурност ще скъсам с него след такава случка и той повтори същото "няма значение какво ще следва,ако съм направил нещо ще си стоя зад постъпките и няма да те лъжа. Спокойно!"

Skeletoner
10-04-2013, 14:10
Hi,

Не бих желал да се впускам в излишни подробности. Моят съвет е да спреш да мислиш дали да пускаш на някой или да не пускаш. Ти си на 17 години. След 10 прочетени книжки ще разбереш, че ако ти се поставя ултиматум на тема секс означава че приятелят ти вече е на края на своето търпение (3-4 месеца) и е един солиден блъф,с който да те замисли дълбоко. Ако е с теб заради теб самата времето е без значение. Сексът е естествено продължение след задълбочаване на отношенията, а не спорт. Колкото повече растеж ще разбираш, че колкото по-бавно и колкото повече усилия се полагат за една връзка, толкова по-хубава е тя, респективно секса. Ако до 5,6 месеца без да сте правили секс все още сте в добри отношения, то тогава би могло да се помисли за сериознен преход. (Голяма скоба за Нимфоманията, която се нуждае от медикаментоза и е доказано заболяване). Сексът е много важен четете и се грамотете. Колкото и секс да правите той с неподходящият партньор не се различава твърде много от мастурбирането.

Поздрави,
Батя Skeletoner

monkymonky33
10-04-2013, 16:40
Hi,

Не бих желал да се впускам в излишни подробности. Моят съвет е да спреш да мислиш дали да пускаш на някой или да не пускаш. Ти си на 17 години. След 10 прочетени книжки ще разбереш, че ако ти се поставя ултиматум на тема секс означава че приятелят ти вече е на края на своето търпение (3-4 месеца) и е един солиден блъф,с който да те замисли дълбоко. Ако е с теб заради теб самата времето е без значение. Сексът е естествено продължение след задълбочаване на отношенията, а не спорт. Колкото повече растеж ще разбираш, че колкото по-бавно и колкото повече усилия се полагат за една връзка, толкова по-хубава е тя, респективно секса. Ако до 5,6 месеца без да сте правили секс все още сте в добри отношения, то тогава би могло да се помисли за сериознен преход. (Голяма скоба за Нимфоманията, която се нуждае от медикаментоза и е доказано заболяване). Сексът е много важен четете и се грамотете. Колкото и секс да правите той с неподходящият партньор не се различава твърде много от мастурбирането.

Поздрави,
Батя Skeletoner
Благодаря за мнението! Определено ми помага да погледна нещата трезво.

DarkTemplar
10-04-2013, 16:52
Не мисля, че сте в равностойно положение. Ти очевидно можеш да търпиш Х време без секс, той не. Явно имате различни нагласи и нужди, което според мен рано или късно ще доведе до сериозни проблеми помежду ви. Сексът не е главно мерило за отношенията, но има своето значение. Познавам хора с хармонични и дълготрайни връзки, които са го направили на първата седмица, познавам и такива, които са чакали няколко месеца, че и повече.

Наистина за тези неща човек трябва да си прави сметка в началото, но пък тогава е подвластен на други, по-силни и позитивни емоции.

Нямам идея какво ще се случи помежду ви, но съм някак скептичен спрямо общото ви бъдеще.

Skeletoner
10-05-2013, 17:47
Благодаря за мнението! Определено ми помага да погледна нещата трезво.

Радвам се, че съм бил полезен.
Благодаря за feedback-а !
Хубава вечер :)))))

kondoliza
10-05-2013, 17:49
Според мен си тотален урод дето мяза на кенеф в лицето и никой не те поглежда,за тва си девствена,а "приятеля" ти е некъв гърбав с циреи и иска дачука по-скоро майка ти или баба ти...а защо не и баща ти,от колкото тебе

monkymonky33
10-07-2013, 10:46
Според мен си тотален урод дето мяза на кенеф в лицето и никой не те поглежда,за тва си девствена,а "приятеля" ти е некъв гърбав с циреи и иска дачука по-скоро майка ти или баба ти...а защо не и баща ти,от колкото тебе
Не съм някоя самовлюбена кифла, но мога просто да ти кажа че не е това което си мислиш. Не мога да разбера - щом още на 13 изгубиш девствеността това сигурно трябва да значи, че си едва ли не топ модел. http://lifestyle.ibox.bg/news/id_353785802
А тази жена сигурно би трябвала да бъде сестра на Шрек в реда на мислите ти. Бахти комплексарите, дето гледат само външността, що за идиот иначе би имал такова ограничено мислене. Сигурна съм, че точно ти си един мухльо дет денонощно стои на компа и гледа как да изкара яда си, понеже природата не е била особено добронамерена към него. Загубен.

hey.mistery
10-07-2013, 12:57
Когато един човек обича друг не му поставя никакви ултиматуми . Щом те обича ще търпи. Ще те чака да си готова, за да го направите, не междувременно да ч*ка, която му падне. Какви са тези тъпанарщини като " мъжки нужди".

Mary.Sue
10-12-2013, 21:50
Според мен го е казал, за да може да осъзнаеш, че това му липсва и да му пуснеш.

JahRakal
10-13-2013, 09:22
Здр! Имам странен проблем. Приятеля ми с който ходим от 3-4 месеца, ме попита дали ще е проблем за мен той да си намери мацка за една нощ, тъй като е далече от мен пък и не иска да го правим още от сега тъй като е рано, пък и аз съм на 17 и девствена. Казва, че това е просто мъжка нужда и няма да има нищо от емоционална гледна точка, просто трябвало да си потули нуждата. Аз естествено отказах, обаче така както гледам ще го направи. А най-нагло ми казва, че ако се случи нещо той сам щял да ми го съобщи. Това според мен си е системна изневяра, но не знам как да реагирам.

Позволи му и след това му кажи че и ти си имаш женска нужда и искаш да си потулиш нуждата и няма да има нищо емоционално и сте квит . бих ти помогнал ако искаш

mishka231
10-13-2013, 09:53
Заеби го...пълен боклук !!! За първи път чувам за подобен вид изневяря и на всичкото отгоре и ти съобщава какво възнамерява да прави... [[ facepalm ]] след време ще си намериш момче което да те оценява и НАИСТИНА да те обича...този кретен не те обича...мисли за оная си работа вместо за теб !! ;) :|

rumusiclover
10-13-2013, 10:51
Тва си е чиста гавра... кви са тия нужди, има си ръка за тая работа, да й намери работа, не да ти изневерява с друга. Кажи му, че това те обижда и ако го направи ще се разделите.


!!!!!

JahRakal
10-13-2013, 10:54
Заеби го...пълен боклук !!! За първи път чувам за подобен вид изневяря и на всичкото отгоре и ти съобщава какво възнамерява да прави... [[ facepalm ]] след време ще си намериш момче което да те оценява и НАИСТИНА да те обича...този кретен не те обича...мисли за оная си работа вместо за теб !! ;) :|

Намирам за мойто решение за по-добро ,особенно ако реши да и помогна :Д

sweetka_96
10-13-2013, 12:29
Eбаси тъпака е тоя приятеля ти.. бий ми шута и не се занимавай повече ;)

prince
10-13-2013, 23:50
Имам чувството, че падаш от небето.

monkymonky33
10-14-2013, 11:52
Имам чувството, че падаш от небето.

така е. Просто е гадно всичко да е било очевидно толкова дълго време, а аз да не съм го признавала. Гадно е, че връзката всъщност е един провал. :(

DarkTemplar
10-14-2013, 11:53
По-гадното е, че си наивна и тепърва ще сърбаш попарата на разни глупаци.

wonderful_life1
10-14-2013, 14:15
Той направо се лигави с теб... зарежи го!

Glamour92
10-14-2013, 14:43
Сериозно ли..? О.о

mishka231
10-14-2013, 16:22
Намирам за мойто решение за по-добро ,особено ако реши да и помогна :Д и все пак за мене не е редно да го прави нито той нито тя... това че ти би е друго ;)

thund3rstorm
10-14-2013, 18:05
Изчукай го. Simple.

prince
10-14-2013, 20:11
;D Връзката ви не става за нищо, според мен не си губи времето в тъпи връзки.

Anonys
10-14-2013, 20:13
Да, но той сам не иска да го правим. Още отначало ми беше казал, че не ходи с мен просто за да правим секс и държи на думата си..

Евала. С теб е за любов, пък нека си чука другите. ХАХАХА разбивате ме.

autumn_eyes
10-14-2013, 22:25
Според мен просто се опитва да те накара да ревнуваш и да вземеш да му пуснеш. Ако беше намясто и толкова на зор, можеше и да спи с някоя и ти даже да не разбереш. No problem for anybody. Щом има наглостта да те моли за разрешение- помисли си внимателно.

Mickey G.
10-15-2013, 16:46
Girl, просто му бий шута..
Наистина, не си заслужава!

Carpe Diem
10-16-2013, 01:01
Не, ще си намериш някой който те заслужава :) Недей да спиш с него, и не го слушай като ти обяснява тези глупости. Има момета които биха те оценили и биха разбрали че това е една огромна стъпка за детствено момиче... той не оценя това което ти можеш да му дадеш... и иска да му разрешиш да ти изневери. Глупости.

julietta
10-18-2013, 20:54
Ако наистина толкова много те обича, не би го направил. Режи го ;д

Eskapel4o
10-18-2013, 21:57
Защо изобщо те пита , той да няма катинар на оная си работа ...

doesanyonecare
10-18-2013, 22:15
Защо изобщо те пита , той да няма катинар на оная си работа ...
да

ебаси тъпия

gogo4o4o
10-19-2013, 21:38
извинението с нуждите е старо като самия секс и не бива да минава. Ако наистина я мисли тая схема начи хич не се обичате колкото мислиш. Ти сама трябва да решиш кога да загубиш девствеността си, не му се давай само щото "се нуждае", тва е тъпо.

New_Teen_Mashine
10-19-2013, 22:55
тука всички имате спешна нужда от Христос

хахаха епично

Sh@d0w
10-20-2013, 19:51
И ти пускаш тема за това във форум? Момиче ти нещо достойнство нямаш ли?

Да пусни му да се наебе с 2-3 даже щото не може да си го дръжи в гащите и да те изчака фейспалм