PDA

View Full Version : Много съм объркана!



chupachups
09-29-2013, 09:09
Благодаря на всички които ще отделят време да го прочетат! :)

Започна се с Facebook. Едно непознато момче ми прати покана за приятелство. Профилната му снимка беше с една коала.
Той ме помоли да го добавя като приятел. Съгласих се, попитах го защо? Първото нещо което ми каза е че съм била много красива и с прекрасни очи. След това започнахме да си говорим за общите ни интереси. Каза ми че се казва Andrew и не от България а от Англия. Майка му е Българка, а баща му англичанин (в момента живее в Англия). Той ми пишеше на български за да ми е по-лесно на мен. Говорихме 2 часа след което той ми каза, че ще излиза с гаджето си и ме пита какво да си облече за срещата.
След време разбрах, че той е писал на ЦЕЛИЯ МИ КЛАС и ги е псувал и обиждал (само с мен се е държал мило). Една от мишените му за обиди беше един мой добър приятел и поради тази причина, аз попитах Andrew защо го е обиждал както и другите. Той ми се извини за постъпката си, каза че не е знаел, че е мой приятел и му се извини веднага. Отново каза че съм била най-прекрасното нещо в живота му. Попитах го какво ще стане ако гаджето му разбере че ми говори така. Отговори ми че не не го интересува никой друг освен мен.
В рамките на 1 седмица всеки ден ми пишеше вместо здравей, обичам те. Изведнъж от нищото ме пита "Искаш ли да бъдеш моето момиче? Скъсах с гаджето си заради теб, ти си моята мечта! " При което аз много се обърках, защото не иска да ми праща снимки, казва че се притеснява. А през това време си пише САМО С МОЯ КЛАС с никой друг и аз мисля че е някой от класа. Въпреки че както ми говореше изглеждаше 1 идея по интелигентен от останали те момчета от класа.

Какво да правя, не знам какво да мисля !?! :(

DisappointedDreamer
09-29-2013, 09:30
някой си прави бъзици.

mancho
09-29-2013, 10:11
ехааа отдавна не бях чел за ученически свалки разведряващо е : честито имаш си таен обожател поогледай се в даскало и може да го откриеш успех във зимните свалки :)

Dannie96
09-29-2013, 11:35
Не се заблуждавай. Всичко в историята е много недоизпипано. Някой е решил да се забавлява на твой гръб.

HollyGolightly
09-29-2013, 13:08
някой си прави бъзици.
и аз така мисля. Нищо чудно и да се окаже твоя добър приятел или дори някое момиче, което познаваш.
Освен това, хората с един родител българин, живеещи извън България и пишещи на български са рядкост, да не кажа че почти няма такива.

Fucking_perfect
09-29-2013, 13:38
Момче с аватар на коала вика :D :D :D

И според мен някой се бъзика с теб..не бъди наивна.

bilqnavod
09-30-2013, 07:19
Не се връзвай

baby_baby
09-30-2013, 13:13
някой се базика с тебе

tHe_COolEst_GIrl
09-30-2013, 16:52
някой си прави бъзици.

Мхм, точно.

chupachups
10-10-2013, 11:17
Новини:
1) Продължихме да си пишем, привързах се към него много ама много ( :neutral: знам че е тъпо но се случи). В Събота и Неделя сме си писали 14 часа общо. И тогава той ми каза "Не мога да дойда в края на годината както ти бях обещал, просто така се случи, че баща ми не може да излиза извън граница до 2016 (поради някаква причина, не ми каза каква ) толкова много те обичам и толкова много искам да съм до теб, че ми иде да пресека нелегално границата. Знам какво става с връзките от разстояние, но няма да допусна да стане същото и с нас! " :cry: :cry: :cry: ЗАЩОООО !!! Толкова беше хубаво чувствах се като в приказка! Защо така стана!?! Не мога да повярвам! Разберете толкова много се привързах към него :cry:

П.П разбрах че не е някой от класа, защото си писах с него в часа по Биология и никой не се занимаваше с телефона си тогава.

stefan.lupus
10-10-2013, 11:36
A отсъстващите. Може да е някой от друг клас и тн.
Не че нещо, ама много нагъбена история ми се струва.

GossipGirl89
10-10-2013, 11:48
П.П разбрах че не е някой от класа, защото си писах с него в часа по Биология и никой не се занимаваше с телефона си тогава.

Може да я някой от съседния клас или някой, който точно в този ден не е бил на училище. Абе като цяло историята наистина понамирисва. Най-малкото замисли се - е ли възможно да се влюбиш в човек, който дори не си виждала и на снимка, защото отказва да ти изпрати такава с глупавото оправдание, че се притеснявал и не знам си какво? Някой си прави сериозен бъзик с теб, а ти се връзваш. Най-добре спри да комуникираш с въпросния индивид и сама ще видиш че и той ще спре като осъзнае, че не му обръщаш внимание.

npp
10-10-2013, 12:32
П.П разбрах че не е някой от класа, защото си писах с него в часа по Биология и никой не се занимаваше с телефона си тогава.

можеш да провериш кой е като направите видео конферентна връзка примерно през скайп, така поне ще можеш да бъдеш сигурна, а ако не иска да се покаже, тогава това може да означава че някой те мами