PDA

View Full Version : :( да се притеснявам ли



shushooo
09-29-2013, 10:18
Здравейте,
миналият месец правих секс с приятелят си, но един от пътите беше без презерватив.Беше към края на месеца и няколко дена по късно трябваше да ми дойде, но ми закъсня с няколко дена а аз много се бях уплашила.Важното беше, че ми дойде и се успокоих.Сега трябва да ми дойде отново, чудя се ако ми закъснее може ли да има опасност след като вече ми е дошло веднъж макар и няколко дена след секса.Знам, че звучи тъпо но започвам да се притеснявам :( :(

tHe_COolEst_GIrl
09-29-2013, 10:31
Ами моят съвет е да си направиш тест за бременност и да отидеш на гинеколог. Ако нямаш гадене не се притеснявай. Възможно е просто да е нередовна менструацията, но ако не ти е дошло за 1-ви път в рамките на 1-2-3 години, това може и да е симптом за венерическа болест. Така че бягай при гинеколога и в аптеката за тестче ;)

AliceSw
09-29-2013, 10:39
о, боже, а сигурна ли си, че смяташ правилно кога трябва да ти дойде следващия цикъл

shushooo
09-29-2013, 10:44
ами миналият месец приятелят ми замина за чужбина, за да учи там и аз много трудно го приех :( и затова според мен ми закъсня. Дойде ми на първи след като ми беше закъсняло 3-4 дена, а след това изкарах съвсем нормална менструация. Тези дни трябва да ми дойде, но все пак ме е страх ако не ми дойде и се чудя какво да правя. А пък аз съм и на 17 и ме е страх още повече :(

shushooo
09-29-2013, 10:46
Aми нямам гадене, но пък съм болна и толкова кашлям, че чак ми става лошо :D

beliar
09-29-2013, 11:52
зашо всички се плашат като прявят без презервативи с гаджетата си.. статистически ако се прилага правилно шанса да не забременееш с презерватив е 99% без е 97% годишно т.е се тая.. за толкова години не съм имал проблеми моите приятели също бащите ни брат ми и те .. общо взето всички мъже наоколо, които съм питал са нямали проблеми. стига сте спичали правете си кефа .. със интелигентни хора обаче

baby_baby
09-29-2013, 12:39
Може просто защото си много болна и от това да ти закъснява