PDA

View Full Version : Вие какво мислите ?



free33
09-29-2013, 12:00
С приятеля ми правихме секс тази нощ и той свъррши на мен ,и някъде след околу 30-40 мин го направихме без презерватив но проблема е че той не се изми ..та въпроса ми е има ли шанс да съм забременяла?

kynito
09-29-2013, 12:06
Момиче взимай мерки! ..... Недей да чакаш естествено,че има възможност! Щом е свършил в теб и след това пак сте го правили,без да се е измил... пф ЕСКАПЕЛ за спешна нужда до 72 часа колкото по-рано толкова по ефектно!

free33
09-29-2013, 12:08
не е свършил в мен!! а на корема ми ..но после го правихме и той не се изми?

kynito
09-29-2013, 12:10
Ами след като свърши малка час от сперматозоидите остават на пениса така,че има риск.....

LipSy
09-29-2013, 12:24
Ако питаш мен...пий Ескапел...

baby_baby
09-29-2013, 12:26
Има риск

milijua
09-29-2013, 18:18
Най-добре е да пиеш ескапел,за да си по сигурна.....

AliceSw
09-29-2013, 18:24
и двамата сте доволно смотани, друго не мисля

milijua
09-29-2013, 18:35
AliceSw защо си тук в тоя сайт, да обиждаш хората или да отговаряш на въпросите които ги интересуват? Доста тъпо правиш!

DragonLady
09-29-2013, 18:45
Пии Ескапела час по скоро! Не се ли сещаш, че освен по члена му, сперма е останала и по семепровода? И с предеякулационната опа айде всички останали сперматозоиди в тебе.

AliceSw
09-29-2013, 20:05
не обиждам, казвам нещата както ги мисля

и двамата не сте мислили особено, ти трябва да си внимаваш кога ти е овулацията, за да знаеш имаш ли нужда от хапче или не, защото щом даже да се измие не се е сетил, надали ще дойде и да ти държи ръчичката докато си правиш теста после при чичо доктор


сега ти трябва да си събереш акъла и да решиш, ама за по-сигурно вземи изпии хапчето /аз не бих, но аз съм порастнала и мога да си поемам отговорностите и да си отговарям за решенията/


ПП сега прочети учтивия пост, прочети пак и евентуално ще откриеш нещо

free33
09-30-2013, 09:10
AliceSw ако така преценяваш всички хора ,жалко само за теб!
Аз също съм достатъчно голяма и мога да си понеса отговорността ,просто преди съм чела едни неща и за по сигурно реших да пусна тема тук ;-)

А колкото до мен ,изпих хапчето си на 13 час ...и до колкото разбрах най-силно действа до 24 час
Благодаря на всички който ми отговориха на въпроса и споделиха мнението си !

NissaN
09-30-2013, 12:14
има шанс

Котка.
09-30-2013, 14:04
AliceSw ако така преценяваш всички хора ,жалко само за теб!
Аз също съм достатъчно голяма и мога да си понеса отговорността ,просто преди съм чела едни неща и за по сигурно реших да пусна тема тук ;-)

А колкото до мен ,изпих хапчето си на 13 час ...и до колкото разбрах най-силно действа до 24 час
Благодаря на всички който ми отговориха на въпроса и споделиха мнението си !

Ако така преценяваш всички хора жалко за теб!
Аз съм съм достатъчно голяма и мога да си понеса отговорността, просто преди съм чела едни неща и за по - сигурно реших да пусна тема тук.
А колкото до мен - измих хапчето си на 13 - тия час.И доколкото разбрах най - силно действа до 24 час.
Благодаря на всички, които ми отговориха на въпроса и споделиха мнението си!


/редактирано/

nqmaznacheniee
09-30-2013, 18:27
Ако така преценяваш всички хора жалко за теб!
Аз съм съм достатъчно голяма и мога да си понеса отговорността, просто преди съм чела едни неща и за по - сигурно реших да пусна тема тук.
А колкото до мен - измих хапчето си на 13 - тия час.И доколкото разбрах най - силно действа до 24 час.
Благодаря на всички, които ми отговориха на въпроса и споделиха мнението си!


/редактирано/


фостата за теп ковро


сега редактирай и това и покажи великите си знания, да еба шматката ти

Oy7ofCon7roL
09-30-2013, 22:36
изпий пакетче отрова за мишки и лягай да спиш спокойно, до сутринта тя ще убия сперматозоидите

stefan.lupus
09-30-2013, 23:36
Абе хора то това забременяване да не е станало като настинката да се прихваща от въздуха. Нали требва си в овулация. Тоя ескапел мис е струва че го взимате кат тик так.