PDA

View Full Version : Как отново да го впечатля



DanitouWee
09-29-2013, 16:57
Здравейте! Имам нужда от помощ. Ще разкажа накратко. В миналата година класа ми едно момче след първия срок започна да показва, че има симпатии към мен, сочеше ме на приятелите си, дори се изпусна пред най-добрата ми приятелка. Мен ме беше срам, да му покажа че имам чувства към него. Със времето той сякаш изгуби интерес. През лятната ваканция още мислих за него и накрая казах по скайп че го харесвам. Изглежда доста съм се филмирала и съм го издразнила, та чак на училище разбрах, че още тогава той решил да не се занимава с мен. Сега се държим един вид "приятелски", но аз съм разочарована, имах очаквания... Та въпросът ми е - Как отново да го спечеля, има ли начин?

Fucking_perfect
09-29-2013, 19:42
Ами според мен няма как.Изтървала си влака.

Баща Ти
09-29-2013, 19:50
"Жартиери" бих казал аз.

Tsukuda_Hiroshi
09-30-2013, 06:54
Баща ми почва да дава много добри идеи... Въпреки това ти 100% си малолетна, така че варианта отпада... Скапано_перфектния пич правилно мисля, че ти каза - изтървала си влака. Той 1 камара време се е пробвал, докато ти се наканиш да му кажеш, че го харесваш... Остави го на мира. Няма смисъл. Просто си научи урока от ситуацията и следващия път, когато изпитваш нещо към някого и си сигурна в което, просто му кажи. Няма да ти отхапе главата... освен, ако не е женска богомолка, но това е друга тема май.

Antoanina
09-30-2013, 11:36
Защо трябва да се отказваш от нещо? Винаги има начин според мен....Защо просто не поговорите на тази тема...Щом е имал чувства...Пробвай просто... От опит глава не боли, а ако отговорът му е отрицателен продължете с приятелските си отношения ... Няма страшно ако си мислиш, че ще се промените един към друг .. Ако мислиш по-трезво няма да бъде така ! :))

baby_baby
09-30-2013, 12:56
Едва ли ще можеш пак да го впечатлиш щом е изгубил интерес едбва ли толкова бързо се връща

Жълто
09-30-2013, 17:18
Еми само с добро държание към него можеш да го спечелиш отново. Прави му комплименти, не много натрапчиви и като цяло се дръж добре с него.

DanitouWee
10-01-2013, 15:58
Мерси за мненията, не че е нещо ново, дълго съм обмисляла точно тези неща.... загубена кауза си е просто, знам го. :l

NissaN
10-25-2013, 09:55
Направи му една шукар бибитка в междучасието и ще е твой.