PDA

View Full Version : Корея



tHe_COolEst_GIrl
09-29-2013, 18:42
Любителите на KPOP-а и всичко, свързано с Корея да споделят опит и идеи :)

tHe_COolEst_GIrl
09-30-2013, 11:35
UP

umri
09-30-2013, 12:57
K-pop - metrosexual failure. С изключение на psy.

Иначе, ако имаш въпроси за Корея - питай.

Falstad
09-30-2013, 15:49
Единственото Азиатско което слушам е това http://www.youtube.com/watch?v=e2Efii0L0XA Не е Корейско но все пак :D

tHe_COolEst_GIrl
09-30-2013, 16:39
http://www.easternspirit.org/forum/ Ето тук има много информация за Азия. Интересуващите се може да погледнат :)

Dam Yeo Wool
03-26-2014, 12:06
Да, Eastern Spirit е най-добрия източник за информация относно Азия.

Колкото до опит и идеи - за киното на корейците мога да кажа, че в голяма част от филмите и сериалите им края е непредполагаем от зрителите и като цяло сценаристите са много добри, но има и сериали и филми с доста прилика в сюжета, но въпреки това са интересни, актьорите са доста добри, поне аз съм останала с такова впечатление. Голяма част от сериалите им са свързани с митични, вълшебни същества като например гумихо, това ги прави още по-интересни и вълнуващи.

Историята и обичаите на Корея са много интересни, но езика им е труден.

G3GaSa
03-26-2014, 12:28
Да живее Ким Чен!

Де да беше, в Българския парламент :/ да го изчисти както трябва.

YSMF
03-26-2014, 13:27
Съгласна съм с umri. От махвата и сериалите, които съм срещала най - често някаква девойка ѝ се налага да се преструва на момче. Реже косата, прикрива гърдите и готово :?

Dam Yeo Wool
03-27-2014, 12:13
Да живее Ким Чен!

Де да беше, в Българския парламент :/ да го изчисти както трябва.

Ким Чен Ун беше президент на Северна Корея, нали?
Ами да ти кажа честно, там положението е доста изостанало и не е розово.
Хората не могат да отидат в С. Корея, за да си видят роднините - имало забрана. Ужас!

Сега България сътрудничи със Северна Корея в областта на медиите и образованието,
да видим какво ще излезе, но не вярвам положението ни да се подобри.
В Южна Корея е доста по-свободно, една страна разделена на две - коренно различни.