PDA

View Full Version : Родилни белези



Differentiality
09-29-2013, 20:38
Здравейте, съфорумци!

Днес се поинтересувах от темата за родилните белези.
Имам родилен белег на безименния пръст на дясната ръка, точно където се слага пръстена, но само от вътрешната страна. Белегът е като полу-обиколка на пръста ми и стои точно като пръстен, по-издаден и по-бял.
Винаги съм се чудила дали има някакво значение и дали може би някой има подобен белег? Чувала съм, че се нарича "пръстен по рождение" и, че е срещан и при други хора, но не знам със сигурност.

Въпросите ми са следните:
Вие имате ли родилни белези?
Ако да, какви са и къде са?
Смятате ли, че имат някакво значение?
Какво мислите за "пръстена по рождение" и чували ли сте за хора с подобен?

Аз имам една своя теория за белезите и по-специално за моя "пръстен", но ще я запазя за сега.
Интересно ми е да чуя вашите мнения! :)

Баща Ти
09-29-2013, 20:42
С голям х*й съм се родил, брой ли се ?

AliceSw
09-29-2013, 20:57
^найс, а...:D

старите жени разправят, че ако нещо се прияде на майката, докато е бременна, и не го получи, бебето ще има родилен белег с такава форма

Баща Ти
09-29-2013, 21:21
^найс, а...:D



Цял живот ми тежи...

Mary_Jane_69
09-29-2013, 21:31
^найс, а...:D

старите жени разправят, че ако нещо се прияде на майката, докато е бременна, и не го получи, бебето ще има родилен белег с такава форма

тц

ако открадне нещо и първото място където се докосне, а и уж самото нещо се изобразявало

Anonys
09-29-2013, 21:53
На майка ми й се прияло чушка(печена) и се е пипнала точно от лявата страна на дясното бедро и сега до чушката ми има друга, която седи, като сянка :D Имам малко, като топченце от лявата страна под скулата и на гърба съвсем малко.

ameli
09-30-2013, 12:51
Аз пък знам, че белезите се получават като се стресне майката и се пипне после ;д

NissaN
09-30-2013, 12:55
Махни си белезите с целувката на ножа...

Differentiality
09-30-2013, 15:02
Помнех този форум по друг начин. Преди години пишех тук и сега реших отново да пробвам.
Seems like I left for a reason.
Благодаря ви, че ми показахте колко наистина безсмислено е да се опиташ да кажеш нещо сериозно в днешно време. Всички се правят на интересни.

qhnalametlata
10-02-2013, 14:29
По същите причини напускам 2 пъти бг мама и още едно подобно място :)))
Не си го слагай на сърце! Няма начин да ти е убягнало четивото "4-те споразумения". В този ред на мисли ... не приемай нещата лично :) Enjoy the journey.