PDA

View Full Version : Да се подстрижа ли на стъпала?



geri2401
09-30-2013, 15:59
Да въпроса ми е тъп,но се чудя дали да се подстрижа на три стъпала.Толкова много ли се променя прическата? А най-много ме притеснява това,че ако ме подстрижат и косата ми ще се завърти навътре.:cool: Незнам дали се разбра нещо мога да се изправям с преса, но предпочитам да не горя косата си :D :???:

...Rammstein...
09-30-2013, 18:40
Аз затова не обичам етажите на косата :D Не съм се правила така от около 2 години - от колкото не се и изправям. Ако косата си е права и с по-твърд косъм не би било проблем и мисля,че ще седи добре и без преса, но ако е по-мека едва ли :(

tHe_COolEst_GIrl
09-30-2013, 18:56
Най-безопасно е да помолиш фризьорката си за мнение. Тя най-добре ще знае :)

Mary_Jane_69
09-30-2013, 19:07
Попитай фризьорката си, няма как да гадаем, при положение че не знаем формата на лицето ти

baby_baby
10-01-2013, 12:07
Преди да се пострижа на етажи косата си ми беше права все едно я исправям с преса (а не я испражях изобщо) и като се подстригах след като се изкъпя ми стана някаква начупена и много ме дразни и са я изправям всеки ден

zlatit0o
10-01-2013, 15:48
^ Същото, само че търпя гадните чупки и не се изправям за да си пусна косата по-бързо.

Dagichka
10-01-2013, 18:26
само на мен ли заглавието ми се стори супер смешното :cool:
винаги съм била на етажи, косата ми е доста чуплива, направо къдрава надолу, ама така си ми харесва ;д
и да, има голяма вероятност когата ти да се накъдри и да се изправяш

strawberry88
10-01-2013, 21:14
НЕ се подстригвай така, ако косата ти не е естествено права! :Д Иначе няма да се харесаш, почти е сигурно.

kaRamella
10-02-2013, 15:58
Определено ще ти хвърчи на ляво и на дясно , няма да е идеално права и постоянно ще те дразни.

marilyn
10-03-2013, 07:54
много зависи от косата. Преди години след едно много дълго море и никаква грижа за косата ми през лятото стана като слама. Изгоря буквално, изглеждаше ужасно. Нямаше какво да направя и се подстригах на етажи. Косата ми е доста твърда, гъста, обемна и чуплива. С много обем. Съжалих, че се подстригах така изведнъж. Още не могат да ми се изравнят пластовете, един остана. Не я изправях, защото не исках да я горя изобщо, (все пак я бях подстригала така брутално за да не е изгоряла), правех маски за растеж и все още правя де. И така. Съжалявам до ден днешен за тва подстригване.
Ако не ти е идеално права косата в естествен вид, съмнява ме да се харесаш.
Една приятелка има абсолютно права и безобемна коса. Преди ѝ беше равна. Изглеждаше винаги като залепена аз главата ѝ, никакъв обем. Подстрига се по-късичко (до раменете) и на етажи, много по-добре ѝ седи. Наистина страшно много ѝ се отвори лицето, също така косата ѝ изглежда по-жива.

Така, че до коса си е.

LipSy
10-03-2013, 12:38
Като цяло не е зле косата да е на етажи (или стъпала както го наричате), обаче на мен лично също ми се начупва и има някаква такава смотана форма...И аз сега съм се заканила, че ще си я пусна да e цялата равна, защото ми омръзна постоянно да се чудя какви прически да измислям, само и само да има хубава форма. :X

gugenceto2
10-04-2013, 16:17
Та моята коса си беше права като дъска хипер безформена, но се подстригах на етажи и стана 100 пъти по-добре. Обаче се консултирай с фризьора - той ще ти каже най-добре c: