PDA

View Full Version : Търся един продукт за косопад?



Yollychkaa
09-30-2013, 16:49
Здравейте,от няколко месеца косата ми започна да капе.Ходих на дерматолог и ми предписа таблетки и шампоан Ревалид.След 2 месеца ползване без резултат ми предписа и един лосион,но забравих фирмата.Пак нямаше резултат и отидох на друг дерматолог.Казах какво съм ползвала и т.н и ми предписа шампоан Anaphase DUCRAY с витамини и спрей за коса пак забравих фирмата и това не помогна.Сега разбрах за продукта Dusy Professional – Eiswasser и наистина от доста дълго време го търся.Питам в големи дрогерии и аптеки,в фризиорски салони,но все не знаят откъде да си го купя.Моля ви за помощ,дори в гугъл не мога да намеря точна информация.Благодаря предварително.

Infinity
09-30-2013, 23:05
А пробвала ли си с Приорин ?

Yollychkaa
10-01-2013, 07:52
Не,но просто вече се отчаях от скъпи продукти без ефект..

пAteNцЕ
10-01-2013, 09:43
Мене много ми помогна шампоана на доктор Тайс. И все пак на какво се дължи този косопад, какво каза доктора? Пробвай с коприва(листата си купи от аптека). Но ако си много стресирана и водиш нездравословен начин на живот продукти не помагат.

ManuelaK
10-01-2013, 12:06
Като цяло съм била доволна от продуктите на Klorane.Можеш да опиташ 200 мл. за 17.90лв

http://www.enzo.bg/klorane/quinine-shampoan-protiv-kosopad/

baby_baby
10-01-2013, 12:09
пробвай с коприва от аптеката се купуват листата

strawberry88
10-01-2013, 21:58
Аз пък ти препоръчвам един професионален шампоан. Забравих марката, но се казваше Кераплант. 18 лв. струва и имаше ефект при мен.

qhnalametlata
10-02-2013, 15:55
Каквото и да е, потърси го в eBay :)
Иначе от това, което чувам от приятелки, тривитаминола решава проблема.

Yollychkaa
10-02-2013, 17:00
Благодаря за вниманието,и двете докторки ми казаха,че нямало видима причина за косопада ми.Правих си пълна кръвна картина и всичко си беше шест.Нямам някакви проблеми или тревоги,просто не знам от какво може да е.Не съм се боядисвала от както започна да ми капе,а вече стана една година и косата ми почти изчезна и не спира да капе :(.За това са го купя от eBay съм се сещала,но просто не мога да го намеря :х

marilyn
10-03-2013, 07:24
Купи си таблетки Fitoaval и шампоан към тях. В момента заради тях имам коса на главата си. И аз така като теб... косопад без видима причина, правиха ми изследвания. Косата ми падаше на кичури, подстригах я доста, продължи. Тези капсули ме спасиха.