PDA

View Full Version : моля за съвет .. :((((((((((



Teryy
09-30-2013, 19:08
От преди няколко дни момчето в което продължих да мисля след като замина извън страната се появи и ми поиска приятелство във фб а не бяхме се чували около 3 месеца някъде.. просто като видях поканата и не можех да повярвам.. С него се запознахме в началото на годината,излизахме всеки ден заедно, привързахме се и бяхме нещо като тип отворена връзка обаче страшно много се привързах към него и наистина уещам че съм влюбена в него.. и след бала си замина.. последния път като се видяхме се скарахме и го премахнах.. А след поканата почнахме да си пишем всеки ден .. пита ме дали още съм изпитвала такива чувства към него .. знае с кого съм излизала, знае всичко за мен.. Мислите ли,че и той се интересува от мен и дали наистина може би има нещо към мен, щом ме потърси и е питал за мен през това време докато не сме поддържали връзка ..? .. говорихме си за това че ми стана много чудно защо след толкова време чак сега ме добави и той отг. : "от скука просто.. " после пък казва .. " искам да дойдеш при мен..питай вашите дали ще те пуснат при мен .. " ииии ядосва се когато разбере че съм излизала с друго момче иначе се прави на недостъпен и ми задава някви странни въпроси като му кажа например " искам да си дойдеш, липсваш ми " и той " какво ще ме правиш " и аз ест. не мога да му отговоря на този въпрос просто усещам че искам да е при мен, но не мога да му го обясня той се дразни и си мисли, че го казвам само ей така...... Мислите ли че има намерения към мен.. аз УМИРАМ ЗА НЕГО.. но той си мисли че това което му го казвам са просто думи как да му го обясня че не е така.. не ми вярва

baby_baby
09-30-2013, 22:00
Много сложна ситуация

psychopath
10-01-2013, 04:31
Като не сте дорасли за "отворени връзки", трошете си главите, деба и модата. :Д

gerincito
10-01-2013, 06:24
Здравей. Ако това ти е била пьрвата врьзка, пьрва ще си остане сьс сигурност. Запозната сам с това да изпитваш силни чувства кьм някого... Но щом му е неприятно, когато му казваш че излизаш с други момчета, значи наистина изпитва нещо кьм теб. Но не знам как ще стане като той си е в чужбина. Моят сьвет е да се бориш не само за любвта, но и за всичко, и най вече помисли да не си даваш напразни надежди, да чакаш, а да не знаеш защо вьобще чакаш. Лично аз страшно много обичм едно момче и няма да спра да го обичам каквото и да става. Вдигни гордо глава, обмисли нещата добре за да не страдаш. Аз сам насреща за всякакви вьпроси. А това за отворените врьзки много не го удобрявам, единственото което е важно е доверието между двама души.