PDA

View Full Version : Липса на опит и мотивация



FunkyMiracle
09-30-2013, 19:13
Здравейте.Аз съм момче на 19 години и понастоящем съм студент.През последната година си мисля за някои неща.Най-много в съзнанието ми се върти едно нещо.Никога не съм имал сериозно гадже.Много хора биха си помислили,че зад тази изповед стои неувереност,срамежливост,л ипса на социални умения.Да,но аз съм изключение на това правило.През последните 2 години започнах да се обличам добре(преодолях влечението си към рап модата),притежавам добро чувство за хумор.Когато съм сред момичета не изпитвам притеснение.Отпускам се и мога да завържа разговор на всякаква тема.Обаче никога не ме е спохождала тази тръпка да си хвана гадже и да правя секс с нея.Можеби защото никое момиче досега не ме е впечатлявало толкова,че да искам да се обвържа с него.Имам чувството,че страдам от липса на мотивация.Докато някои мои приятели си хващаха гаджета аз се занимавах с други начинания и хобита.Тренирах спортове,играех на електронни игри с приятели.Никога не съм се чувствал самотен и не съм усещал някаква празнина в себе си.Обаче някои мой приятели забелязаха,че не изпитвам желание непременно да си хвана гадже и започнаха да ме питат защо така.Не ми липсва самочувствие,просто ми липсва мотивацията да се обвържа с момиче,а еднократният безчувствен секс ми се струва като ненужно занимание.Пак си излизам с познати и съм общителен,не съм типичният сдуханяк.Приемам вашите съвети и критики стига да не са опит за заяждане или някой да ме нарича лъжец.Абсолютно откровен съм с вас.

PainMonopoly
09-30-2013, 19:50
Не виждам никакъв проблем в това. На някои хора им е по-добре сами, на други с гадже. Различни сме.

baby_baby
09-30-2013, 21:53
Има различни хора т'ва че искаш да си сам не е лошо

stefan.lupus
09-30-2013, 23:25
Само не разбрах какъв е проблема с рап модата и какво значи да се обличаш добре. Иначе на този етап да си сам е добре за теб, след време ще почнеш да чувстваш друго.

tHe_COolEst_GIrl
10-02-2013, 12:33
Нормален си, спокойно :D Просто сега си в такъв период. Аз днес скъсах с гаджето и честно казано се чувствам прекрасно, защото беше голям смотльо. Така че, няма нищо лошо да си необвързан ;)

s4etoved
10-02-2013, 12:54
Споко пич, явно не си намерил точното момиче, но така или иначе както се казва: "Човек колкото и добре да живее, накрая се жени"!!! :)

Glamour92
10-02-2013, 14:15
Ти самият не усещаш,че нещо не ти е наред,нали?
Ако животът ,който водиш сега ,те удовлетворява напълно,не виждам защо ти е да се замисляш над "проблема" си.
Щом не ти се занимава с момичета-недей. Просто ще си усложниш живота,ако тръгнеш да се "надъхваш" . (О.о)

Съвсем ,ама съвсем по друг начин стоят нещата,ако апатията ти към момичетата всъщност е начин да замаскираш неувереността си(или нещо друго) спрямо тях. Да заглушиш онова гласче,което не спира да ти шепне "не се втурвай,и без това ще те отсвирят" (или пък нещо в духа на "ще се привържеш,ще те зарежат" - ако,да речем,твой близък,възстановявайки се от тежка раздяла,ти е напълнил главата с глупости ) ...

Дай си сметка коя е причината и ако се налага,поработи над въпроса. Ако се налага.
Ако не - горе казаха-свирукай си.
*и без това рано или късно кьоравата неделя ще налети и на теб 8-) *