PDA

View Full Version : Реших да няма заглавие



my_username
09-30-2013, 19:54
Здравейте,
вярвам, че има много момичета, а сигурно и момчета, които имат моя проблем (ако може така да се каже така дори).
Аз съм момиче на 18 години и не харесвам начина, по който изглеждам. Като цяло хората до колкото разбирам ме намират за най-общо сладка, но аз като се погледна в огледалото и мнението ми се разминава с общото. Вярвам, че за да приема, че изглеждам добре е нужно аз да го повярвам. Дребна съм ~160см., тежа ~50kg всичко в норми горе долу, обличам се нормално, не размъкнато и не разголено, поддържам лична хигиена, не ползвам грим твърде защото не искам. Имам само малък проблем със зъбките, а именно, че не са много бели (не са и жълти де), та ползвах избелващи пасти и води за уста, ама не та не и тук ще се радвам ако се включите с още някой съвет. Просто искам някак да придобия самочувствие, а не виждам как. Имам приятел и получавам комплименти от него, но то е все едно баба ми да ми казва, че съм красива :D . Може някои хора да сметнат темата за малоумна (и защо пък не), но все пак.

Infinity
09-30-2013, 23:09
Може би сега някой ще се включи с изказване от сорта на " приеми се каквато си " , " бъди себе си " и дрън-дрън ама с просто ще ти кажа,че или си красива ли или не си :Д. Трябва да приемем всички жени, че не може всяка от нас да бялото и красиво лебедче.

Cloud9
10-01-2013, 06:34
Точно пък трябва отвътре да се почувства красива,за да го види в огледалото.Не се променя външността ни,а начинът по който се виждаме.Аз имам същия проблем.Всички ме описват като сладка и харизматична,но аз виждам само проблемите ми.Имам си приятел,който непрестанно ми казва колко съм красива,но не му вярвам.Когато реша че не може вече така правя някаква промяна.Слагам си грим, избирам си по-шарени дрехи,които да подчертават положителните страни на тялото ми /разбирайте гърдите хаха/, правя си модерна прическа и се отдавам на спа по цял ден.Е, спато ми е домашно и аз съм си маникюристка, масажистка и козметичка, но после е страхотно да си гледам шарените нокти и изравнения тен на лицето ми.Та идеята ми е авторката да се вгледа в себе си,да набележи неща, които не харесва,но може да промени и да експериментира.Да започне фитнес, да си подстриже косата,да си направи бретон, да се накъдри и да не се гледа много в огледалото.С времето образът в огледалото ще се промени.Успех!

seek&destroy
10-01-2013, 06:53
О, разбира се че човек може да се промени, естествено не коренно, но поне задоволително. Като за начало, направи няколко процедури в козметичен салон, примерно, почистване на лице, оформяне на вежди, посети фризьор, не жали косата си, придай й младежки вид, боядисай я в красив цвят, поддържай маникюра си и т.н. Ползвай грим, защо не?! Никой не е казал, че трябва да се маскираш като чалга фурия, но един молив, с който да подчертаеш очите си или едно червило в топъл цвят биха изглеждали доста добре. Относно белотата на зъбите, лично за мен, единствения начин е избелване при стоматолог, не мисля, че която и да е паста или някакъв друг продукт биха помогнали. Идеята за фитнес или друг вид спорт е страхотна, няма по-хубаво нещо от една стегната мацка, със секси бедра, дупе, коремче... а виждам, че ти имаш волята за това ;)

пAteNцЕ
10-01-2013, 09:52
Паста за зъби Елгидиум. И няма нищо лошо в това баба ти да ти каже, че си красива!

strawberry88
10-01-2013, 10:28
Ъм, наскоро ползвах избелмащи лентички за зъби и има ефект. Марката е Crest. :Д

stelkastel
10-01-2013, 16:14
my_username, да не би да си моя изгубена отдавна сестра близначка по акъл? :D

Mary_Jane_69
10-01-2013, 18:00
Ти сама трябва да си повярваш.

strawberry88
10-01-2013, 21:19
Сетих се за това. :Д
http://static5.quoteswave.com/wp-content/uploads/2012/04/Nothing-makes-a-woman1.jpg

C0oKieS
10-12-2013, 12:13
приеми се каквато си