PDA

View Full Version : Протеин или брашно?



Heno3Ha
09-30-2013, 20:16
Здравейте,днес си купих протеин pure nutrition 100% whey и креатин 500г от същата марка.Купих ги от човек.Протеина беше запечатан под капака,отворих си го в къщи.Потопих пръста в кутията,и усетих,че няма никакъв вкус...като брашни беше.Отидох до блендера и разтворих една доза в 250мл вода за около 20 секунди и не беше се разтворило точно както трябва...пак нямаше някакъв особен вкус и на повърхността имаше нещо отделено...с мехурчета. Много съм притеснен,направо...чувства м се ужасно. Ако наистина е брашно съм яко прецакан,този човек едва ли ще си ги вземе сега обратно,тъй като съм го отворил...

Auriss
09-30-2013, 21:06
разтвори една лъжица брашно в чаша вода да видиш как е на вкус ;д бързо ще ти се разсеят съмненията.

Иначе има и неовкусен протеин и вероятно такъв си си взел. Че е с вкус на лайна е факт ;д

http://iherb.com - тук има свестни добавки и доставката до Б-я е доста евтина.

Mladenoff
10-01-2013, 06:14
Взел си си неовкусен протеин, бе пичага, нищо лошо няма в него. Е, сега надали е първо качество, ама си го пий, нищо не ти пречи.

П.П. В кофти протеините слагат нишесте, не брашно. Пробвай на Нутрим да видиш за к'во си говорим :D

ZipFail
10-01-2013, 12:01
Еми виж на кутията, ако не пише че има вкус на нещо, значи е неовкусен. А той е горе-долу на вкус като брашно. Прави си го с мляко и ще си окей.

NissaN
10-01-2013, 12:05
Неувкусен протейн явно

Mladenoff
10-01-2013, 12:06
И тоя казеин дет ще си направи с млякото за к'во по-точно да го пие ? :D

DownloadVirus
10-01-2013, 12:09
За да си набави нужния протеин за деня вероятно :)

Heno3Ha
10-01-2013, 15:42
ами току що си направих микс със 3% 250мл мляко,два банана и една доза и стана супер гъсто, и на вкус беше готино..иначе там е проблема,че на кутията показва, че има вкус на ванилов сладолед или нещо такова,а няма никакъв вкус. Иначе мирише много слабо но хубаво. Утре ще се разбере,ако съм възтановен от днешната тренировка,значи си е протеин.

Mladenoff
10-01-2013, 18:16
Имаш 76% протеин в доза, не е толкова зле, пий си го с вода след тренировка и сутрин на гладно, тогава имаш най-голяма нужда от бърз протеин. Пък ако толкова искаш да пиеш казеин, си прави белтъци с мляко преди да си легнеш, то лошо няма....

ZipFail
10-01-2013, 22:34
Може и да са те преебали тогава, принципно вкуса си се усеща :D

DownloadVirus
10-02-2013, 12:14
Имаш 76% протеин в доза, не е толкова зле, пий си го с вода след тренировка и сутрин на гладно, тогава имаш най-голяма нужда от бърз протеин. Пък ако толкова искаш да пиеш казеин, си прави белтъци с мляко преди да си легнеш, то лошо няма....

Това за бързия и бавния протеин е чист бросайнс.Това,което важи е протеина за деня и източникът(за АК профил),а не дали е бавен или бърз.

dimitroww
10-09-2013, 12:09
Пюр като цяло са някаква гаражна марка,въобще не ти препоръчвам да се захващаш с тях,каквото и да съм пил от тях,не е действало.