PDA

View Full Version : Размисли над моята връзка



cipybaby
09-30-2013, 20:40
здравейте съфорумници , да се представя аз съм на 25 от пловдив и искам да споделя моя проблем. Скоро с приятелката , която е любовта на моя живот , дар ор небесета за моята особа правиме една година. Аз много я обичам , но тя иска за едногодишнината да и подаря бебе , а аз не се чуствам готов. Как да и го споделя. Страхувам ce , че ще ме изхвърли на улицата като мръсно коте , а аз .. не смятам , че безимотен прощляк като мен ще намери такова момиче отново. КАКВО ДА ПРАВЯ МОЛЯ ПОМОГНИТЕ МИ!!!

Поздрави , cipybaby:)

baby_baby
09-30-2013, 21:32
:lol: извинявам се обаче не се сдържах По темата : просто и кажи че не си готов още :lol:

HollyGolightly
09-30-2013, 21:38
Просто и кажи как се чувстваш. Децата не са играчки и не може да и "подариш" бебе, ако и двамата не сте готови. Ако тя това не го разбира, то определено я надценяваш.

stefan.lupus
10-01-2013, 12:29
Подари и кукла бебе

NissaN
10-25-2013, 09:58
Подари й бебе и направи като на Семейство Симпсън както направи бащата не Нелсън кажи и че отиваш за цигари а ти в действителност ще изчезнеш и като станеш готов ще се върнеш.

Glamour92
10-25-2013, 10:05
Въх. :о
Ти все пак защо си с нея-защото мухъл(не го казах аз) като теб няма да намери друга такава майка Тереза да го приюти или защото наистина я обичаш?

Каквото и да отговориш ,си е за теб,мен тази информация не ме засяга.На теб,струва ми се,ти е по-необходима.

За "подаръка" е ясно-щом не се чувстваш готов,не й го "поднасяй".
Обясни й ясно как се чувстваш,тя би трябвало да те разбере,без да се тръшка и да вдига патърдия.
Все пак-зрели хора сте(или поне би трябвало ... )

valdesbg
10-25-2013, 10:12
Пич, нали знаеш къде е моста над Марица, ама отркития на бул. Руски? Връзваш си нещо по тежко на шията и мисля знаеш кво трябва да направиш. Такива като тебе не бива да се размножават + че IQ то ми падна с 15 пункта само докато ти четох темата....