PDA

View Full Version : Въпроси. По време на цикъл може ли...



silas2
09-30-2013, 20:57
Когато приятелката ми е в цикъл можели да я лижа леко и да го правим без презерватив и да не се притесняваме ?
Благодяря предварително.

*мimSь...*
09-30-2013, 21:36
... ил!

BeloZelenoCherveno1
09-30-2013, 22:06
Може диваче, лижи си я лекичко и преглъщай, лижи и преглъщай. Хубаво е да имаш отворена бира в едната ръка.. помага за преглъщането . С гума, без, същият х\''/й..

П.П. Ама аз само от девствените ку*ки го знам т'ва.

Oy7ofCon7roL
09-30-2013, 22:24
вземи си и сламка да си цокаш от сокчетата й, той мензиса е полезен за кръвообращението в тестисите

HollyGolightly
09-30-2013, 23:51
Защо всички се възмущавате?
http://anongallery.org/img/242/a-real-man-loves-his-woman-every-day-of-the-month-bear-grylls.jpg

Сега сериозно, не правете секс без презерватив тогава, не е добре за теб

Colouring
10-01-2013, 05:56
В цикъл или не - правете го с презерватив. Има случаи и на жени, забременели точно по време на цикъл, непосредствено преди или след също. Шансът е много малък, но е възможно, с гинеколожка съм си говорила за това.

fUcKsMiLe
10-01-2013, 09:28
С лизането няма проблем, ако се е подмила и си е сложила тампон, докато го правиш.
А за секс, задължително с презерватив, макар че не го препоръчвам, защото не е полезно за момичето.
Все пак тази кръв трябва да излиза, а не да се връща на обратно, чрез тласъците по време на секс.
Или поне го карайте по-внимателно и бавно, може да има дискомфорт при момичето.
Ако ти каже да спреш - спираш.

baby_baby
10-01-2013, 11:54
Толкова ли неможе да изчакате 5 дена ужас :X

marilyn
10-01-2013, 16:27
Даже си е много готино да правиш секс, докато си в цикъл. Някак... усещането е неповторимо. Аз го правя без и до сега не съм имала проблеми. А и не знам какво толкова се гнусите.

anonymous708973
10-01-2013, 16:31
С лизането няма проблем, ако се е подмила и си е сложила тампон, докато го правиш.

Разбира се.
Защо да не му се подмята някаква синя/розова връвчица из устата на момчето...

Или като се награбят сериозно - "Ама, мило, чакай да си извадя тампона".

fUcKsMiLe
10-01-2013, 21:41
Пантерке - мисля, че е по-добре с връвчица от колкото да стане "вампир".
Аз лично нямам намерение и не правя секс, когато съм в цикъл, защото на мен не ми харесва идеята.
Който каквото иска да прави. Аз давам съвет, пък ако толкова много им се прави,
ще изчакат някакви секунди да извади тампона. То пък защото е голяма философия..
Също си мисля, че момчето ще прояви разбиране. :)

anonymous708973
10-01-2013, 21:50
Личи ти, че не си правила.

Авторке, определено не е добър съвет. Секс - айде, окей, ама лизане... мисля, че няма да умреш без това. Ама не се излагай да си слагаш тампони по време на действието, че да не стане сакатлък.

an7raks
10-01-2013, 21:54
Защо всички се възмущавате?
http://anongallery.org/img/242/a-real-man-loves-his-woman-every-day-of-the-month-bear-grylls.jpg

Точно така!
И в тази връзка, първо потренирай малко с пиене на ГМУЦ, за да можеш да запазиш самообладание, когато дойде моментът.

fUcKsMiLe
10-01-2013, 22:23
Личи ти, че не си правила.

Авторке, определено не е добър съвет. Секс - айде, окей, ама лизане... мисля, че няма да умреш без това. Ама не се излагай да си слагаш тампони по време на действието, че да не стане сакатлък.

Имаш повече опит от мен(явно) и затова се съгласявам с теб. :)

ЕДИТ: Всъщност не знам защо съм написала този пост, поправям се! По-скоро мнението ми е различно от твоето и лично си мисля, че на едно момче ще му е приятно да ти доставя удоволствие стига да е чистичко там долу. А тампона според мен е добро решение и едва ли би станал някакъв "сакатлък". Не е като тампона да има крака, да хвръкне и да избяга и да шурне кръв, все едно момичето е заколено, нали? А връвчицата не е нещо, което може лесно да се скъса (освен ако тампона е нещо дефектен и т.н., но тогава едва ли ще се сложи самият тампон), както и не е 100 метра, че да пречи.
Иначе всеки с мнението си, аз изказах моето, пък дали е вярно или грешно за други,
мен като цяло не ме интересува.
Както и да е, мързи ме да се обяснявам. Казах своята гледна точка, надявам се да не бъда нападната за това, защото не е нещо необичайно за този раздел.

PainMonopoly
10-02-2013, 11:47
Личи ти, че не си правила.

Аз съм и не съм имал проблеми с връвчици.

Naive
10-02-2013, 12:02
Разбира се.
Защо да не му се подмята някаква синя/розова връвчица из устата на момчето...Мисля, че си далеч от истината. Никаква връвчица не се размята.

Иначе ако намеренията им са да правят секс, превръзката би бил по-удачният избор.

SpiritInBlack
10-02-2013, 18:07
Лизане определено не , за нормален секс (:D!) зависи от цикъла на момичето.

Котка.
10-03-2013, 11:41
А инфекциите?Как така без презерватив?

anonymous708973
10-03-2013, 20:07
Мисля, че си далеч от истината. Никаква връвчица не се размята.

Иначе ако намеренията им са да правят секс, превръзката би бил по-удачният избор.

interesno kude si q ostawila.