PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



som3on3
09-30-2013, 22:37
Бях започнал отворена връзка с едно момиче през 2011 ,целта беше просто да правим секс макар че аз знаех че тя иска да заминава за чужбина да учи все пак се съгласих и след няколко месеца страшно много се привързахме един към друг бяхме постоянно заедно постоянно спах в тях и като цяло много си подхождахме по интереси и по всичко даже и казах че ще замина с нея , но родителите ми не се съгласиха и тя замина сама август месец и от тогава не помня ден в който съм се наспивал като хората, постоянно мисля за нея, напивам се с хора който дори не познавам само и само да не мисля за това ,когато някое друго момиче ми пише или каквото и да е няма значение просто не им обръщам внимание ,колкото и да се опитвам не мога да завържа разговор с противоположния пол , а знам много добре че тя няма да се върне и просто живота ми е ад , в момента в който ми дадат заплатата за деня отивам и я пръскам за цигари и алкохол , а до преди няколко месеца изобщо не пиех много рядко ,ако някой го е изпитвал това може ли да ми каже какво да правя ,защото не мисля че ще издържа дълго по този начин ,просто ми е страшно трудно надявах се деня да минава по бързо за да мога да легна да спа ,но всеки път като си легна и просто не мога пръскам се от рев само за нея мисля ...

stefan.lupus
09-30-2013, 23:18
Намери си друга, за да я забравиш нея.
Или си намери нещо с което да се занимаваш и да отвлича вниманието ти - някакво хоби, нещо .

som3on3
10-01-2013, 07:27
Ами проблема е там че хобито ми е да играя игри на ПЦ-то а тея игри който играя и в момента съм ги играл и с нея през нашата връзка..

baby_baby
10-01-2013, 11:39
Излизай с приятели намери си друга

NissaN
10-01-2013, 12:11
Купи си пистолет и... бам бам

vali97
10-01-2013, 15:34
Отиди при нея

TROLLDADLOLCAKE
10-01-2013, 16:04
Любов с любов се забравя.Имал съм такъв период - напивах се,като пълен олигофрен (съсипан мъж) . Другият вариант е да си намериш много хобита,макар и да ти е трудно,защото доколкото прочетох си работещ..