PDA

View Full Version : "Моето кученце пекинезче почина"



tokiohotel4e
10-01-2013, 03:13
Здравейте вчера моето кученце пекинезче почина в ръцете ми и сега ми е много зле постоияно ми се превижда и го чувам как лае. Чувствам се толкова виновна за смарта ми ако не го бях пуснала да се расходи без каишка сега той щеше да е с мен. И определено не му дадох нужните грижи,просто ще се побъркам той беше единствения ми приятел а сега и него го няма.Беше само на 11 месеца на 26 правеше 1 годинка и му бях купила подаръчета и дори рождения му ден бях организирала.Мъката ме побърква

Котка.
10-01-2013, 10:44
Знам, че ти е трудно...съчувствам ти :(
Все пак това си е живо същество, твой приятел ... колкото и да ти е трудно опитай се да продължиш напред :(
Не чувствай вина, не си виновна в случая и не ти го казвам само за да те успокоя...знам, че няма да ми повярваш сега, но не си виновна :)

pamito14
10-01-2013, 16:02
ползвам твоята тема малко нахално извинявай но и аз като теб се чувствам гадно хамстера ми май е умрял съмнявах се да не е заспал дълбок сън но може би 5 часа не се е мръднал от както аз съм го видяла а нз от кога е в това състояние много гадно :( :( :(

bilqnavod
10-01-2013, 16:31
Горкото! Лека му пръст. Дано го преживееш. :(

Makenzi97
10-01-2013, 20:57
Хамстера НЕ ГО ИЗХВЪРЛЯЙ!!! Изпадат в хибернация понякога, остави го така известно време, ако не замирише до седмица значи спи!

anonymous708973
10-01-2013, 22:28
Абе, като е посинял и вкочанен, малко трудно, стига й дава напразни надежди.

Съжалявам за животинките ви, знам колко е гадно...

Баща Ти
10-02-2013, 07:31
Организираш рожден ден на куче. Това е причината за мъката ти.

Makenzi97
10-02-2013, 09:50
Абе, като е посинял и вкочанен, малко трудно, стига й дава напразни надежди.

За пореден път се възхищавам на неповторимия Ви интелект. Поклон.
****
Та, напълно сериозно сега, хибернацията при хамстерите е 1 към 1 със смъртта, поне на пръв поглед. Наблюдава се най-често при спадане на температурата (каквото случайно имаме последните 4-5 дена)...
По разумният вариант би бил да не рискува и да го остави в клетката, ако е мъртъв щесе усети до няколко дни. Иначе рискува да убие по невнимание животинчето.

tokiohotel4e
10-02-2013, 16:53
Организираш рожден ден на куче. Това е причината за мъката ти.
Organizarax mu rojdenia den zashtoto toi za men ne beshe jivotno toi beshe nai dobria mi priatel i vinagi shte si ostane takav

baby_baby
10-02-2013, 19:20
Знам че ти е трудно но горе главата

pamito14
10-05-2013, 09:23
ами вечерта беше студен окото му беше наполовина отворено пипнах дори не се мръдна сутринта в аквариума беше взело леко да мирише следователно наистина е умрял :(

draid
10-05-2013, 18:11
Organizarax mu rojdenia den zashtoto toi za men ne beshe jivotno toi beshe nai dobria mi priatel i vinagi shte si ostane takav

Е това до някъде е ценен урок за живота. Човек живее много повече от тия животинки и често надживява не един "най-добър приятел" Ще ти мине, че и второ куче ще гледаш, а може и трето, кой знае. Кола ли го блъсна ? Наивно е да пускаш домашно куче, особено толкова дребно да обикаля без каишка, да не говорим ако го докачи друго куче.