PDA

View Full Version : Тя иска да се запази девствена до сватбата си



Страници : [1] 2

NikolaMatev
10-01-2013, 10:47
Приятелката ми е на 19,аз съм на 20.Заедно сме от година и няколко месеца.Тя е девствена,аз не съм.
Много я обичам.Но има един проблем,тя иска да се запази девствена до сватбата си(преди да питате,не е мюсюлманка),уважавам решението й,но просто в последните месеци не издържам и ставам по-раздразнителен,което води до скандали.Все пак секса е едно от най-важните неща в една пълноценна връзка.Мислил съм и варианта със сватбата,но сме твърде млади за брак,а и имаме да учим.Не знам какво да правя,нуждая се от съвет.Обичам я много,уважавам решението й,но не мога повече без секс. :)

yakuza_
10-01-2013, 10:51
Нека я пази, когато настане световен катаклизъм, ще може да я размени за Харибо с вкус на чапла.

dimitar_ak
10-01-2013, 10:53
Да бе иска да се пази. Дрън дрън. На мен тези ми звучат само и единствено като "няма ти да си ми първият". Сигурен ли си, че е девствена?

Fisherman
10-01-2013, 10:55
разделете се

NikolaMatev
10-01-2013, 10:57
Да бе иска да се пази. Дрън дрън. На мен тези ми звучат само и единствено като "няма ти да си ми първият". Сигурен ли си, че е девствена?

Да,сигурен съм,че е девствена.
Тя ме обича,както и аз нея,за първи път имам връзка с толкова умно и възпитано момиче.
Всичко е хубаво,но без секс..Както споменах по-горе,ставам много раздразнителен в последните месеци и се караме почти всеки ден.Твърде религиозна е.

yakuza_
10-01-2013, 10:59
100% е мъж, виждал ли си й акт за раждане, лична карта ?

NikolaMatev
10-01-2013, 11:01
Родителите и са приятни хора,но са твърде религиозни,точно като нея.Дали на това се дължи,че не иска да прави секс?

NikolaMatev
10-01-2013, 11:02
Виждам я като нещо много повече от секс кукла,обичам я със цялата си същност.
В същото време се чувствам виновен,че искам секс,сякаш не я обичам достатъчно,за да изчакам

Fisherman
10-01-2013, 11:10
Родителите и са приятни хора,но са твърде религиозни,точно като нея.Дали на това се дължи,че не иска да прави секс?

Да на тва се дължи,някои хора имат по-високи цели от едно свинско въргаляне.

baby_baby
10-01-2013, 11:44
Родителите и са приятни хора,но са твърде религиозни,точно като нея.Дали на това се дължи,че не иска да прави секс?

Да и според мен на това се дължи

dimitar_ak
10-01-2013, 11:51
Предлагай брак тогава.

NissaN
10-01-2013, 12:16
Кажи и че я напускаш заради това да видиш как ще ти пусне.

stefan.lupus
10-01-2013, 12:49
Ами отзад бре момче.

yakuza_
10-01-2013, 13:04
Другото ми предположение беше сектантка.

_ivi_
10-01-2013, 14:21
Ами отзад бре момче.

Точно, чукай я отзад.

NikolaMatev
10-01-2013, 14:30
Точно, чукай я отзад.

Говорили сме с нея.
Не е пускала на никого,нито отзад,нито отпред.
Нито е правила свирка.
Следователно и отзад не може..

DarkTemplar
10-01-2013, 14:41
Тези твърде религиозните винаги са така. Или намерете решение на проблема (да, вие 2мата, не ние от форума), или се разделете.

Chacho
10-01-2013, 14:56
Каква религия изповядва?

Много миризлива тема, съмнява ме да има истина в нея.

bilqnavod
10-01-2013, 14:58
Мисля, че в 21 век филма на приятелката ти е абсурдно нереален...

Котка.
10-01-2013, 15:17
Или да ти даде да си оправяш някоя друга, или я оставяй.Колкото и да я обичаш, просто ще я потърпиш още няколко месеца и ще я оставиш.Тогава какъв е смисъла да си похабяваш времето с нея?

marilyn
10-01-2013, 15:21
Колкото и да звучи странно, наистина има такива хора. Имах една съученичка, която беше същата. Беше християнка, но ужасно религиозна. Отиваш ѝ на гости виждаш цялата им къща в икони и тн. Пости и то ужасно стриктно. И не прави секс. Не иска и да чуе преди сватбата. Имала е гаджета, все готини момчета са били, умни, приятни. Но най-много да им даде целувка или гушкане.

Ако и твоята приятелка е тооолкова религиозна и не можеш да ѝ повлияеш на мнението, просто ... не виждам как ще ви се получи. Сексът е важен, а и не сте на по 13. В един момент ще ти тежи много липсата на секс. А и тия прекалено вярващите все си имат някъв бъг. Ако ти нямаш нейните разбирания в последствие може да ви се появят проблеми.

А и като сте на 19-20 какъв брак? Най-вероятно не сте способни да се издържате сами, образованието е по-важно.

Chacho
10-01-2013, 15:22
Или да ти даде да си оправяш някоя друга, или я оставяй.Колкото и да я обичаш, просто ще я потърпиш още няколко месеца и ще я оставиш.Тогава какъв е смисъла да си похабяваш времето с нея?

Може да не си хаби времето, просто нека й се врече във вярност.

Chacho
10-01-2013, 15:24
Колкото и да звучи странно, наистина има такива хора. Имах една съученичка, която беше същата. Беше християнка, но ужасно религиозна. Отиваш ѝ на гости виждаш цялата им къща в икони и тн. Пости и то ужасно стриктно. И не прави секс. Не иска и да чуе преди сватбата. Имала е гаджета, все готини момчета са били, умни, приятни. Но най-много да им даде целувка или гушкане.

Ако и твоята приятелка е тооолкова религиозна и не можеш да ѝ повлияеш на мнението, просто ... не виждам как ще ви се получи. Сексът е важен, а и не сте на по 13. В един момент ще ти тежи много липсата на секс. А и тия прекалено вярващите все си имат някъв бъг. Ако ти нямаш нейните разбирания в последствие може да ви се появят проблеми.

А и като сте на 19-20 какъв брак? Най-вероятно не сте способни да се издържате сами, образованието е по-важно.

Дали си имат бъг или не искат да се ебат с някой, който ще си тръгне след известно време? Щото, ако я имаше отдадеността, бракът е логичен и не е въпрос на образование или финанси.

NikolaMatev
10-01-2013, 15:40
Каква религия изповядва?

Много миризлива тема, съмнява ме да има истина в нея.

Християнка е.

NikolaMatev
10-01-2013, 15:43
Или да ти даде да си оправяш някоя друга, или я оставяй.Колкото и да я обичаш, просто ще я потърпиш още няколко месеца и ще я оставиш.Тогава какъв е смисъла да си похабяваш времето с нея?

Преди около 5 месеца пробвах да се разделим.Не бяхме заедно около месец,най-лошият в живота ми.
Не можех без нея,всичко,което чувствах беше болка.След това се обвинявах колко съм наранил и нея...Раздялата не е изход.

Chacho
10-01-2013, 15:49
Християнка е.

Според теб тя вярва ли в ценностите, които християнството свързва с брака или само защото се чувства християнка, дори да не вярва толкова силно в брака, от страх да не измени на религията си се лишава от нещо, което в действителност иска?

bilqnavod
10-01-2013, 16:07
Преди около 5 месеца пробвах да се разделим.Не бяхме заедно около месец,най-лошият в живота ми.
Не можех без нея,всичко,което чувствах беше болка.След това се обвинявах колко съм наранил и нея...Раздялата не е изход.

:shock: Да не те е омагьосала? :shock: :shock:

Мисля, че е твърде егоистично да постъпва по-този начин спрямо теб. Като иска да е девствена за какво и е гадже? Според мен иска твърде много, а ти и се връзваш. Не мисля, че съществува толкова истинска и неподправена любов без да има и секс между влюбените.

NikolaMatev
10-01-2013, 16:45
:shock: Да не те е омагьосала? :shock: :shock:

Мисля, че е твърде егоистично да постъпва по-този начин спрямо теб. Като иска да е девствена за какво и е гадже? Според мен иска твърде много, а ти и се връзваш. Не мисля, че съществува толкова истинска и неподправена любов без да има и секс между влюбените.

Това е нейно решение.Надявам се като направим 2 години другия месец да ми пусне,но уви..
Много пъти съм мислил да си намеря друго момиче,с което да правя секс и да съм с моята приятелка.
Как ще се почувства тя?Ще я нараня и дори може да се разделим.
Първите месеци я разбирах,трябва и време,но..
Дали ако и кажа,че ще си намеря друга ще ми пусне?Ами ако ме остави?

NikolaMatev
10-01-2013, 16:47
Според теб тя вярва ли в ценностите, които християнството свързва с брака?

Определено.

CoNviCt
10-01-2013, 16:47
Точно, чукай я отзад.

Че и тя да се наака?

Chacho
10-01-2013, 19:29
Определено.

На твое място бих споделил моите възгледи. Ако не ги възприеме, ще я оставя с избора й и ще вземам решение, без да оставям надеждата за промяна. Било то раздяла или сватба.

an7raks
10-01-2013, 19:50
Аз, пък, бих се радвал много, ако нацеля такова момиче! Единствено, може би, ще ме подразни самата й сляпа вяра, но се преживява. Направили сте 2 години? Достатъчно време да я опознаеш и ако те устройва, можеш и да й предложиш, но ще е тъпо, ако е продиктувано единствено от нагона ти. Както каза Чачо, бракът няма да пречи на това да учите и да се развивате. Не е казано, че трябва да си правите деца от сега. Аз, обаче, хващам бас, че на нея не й стиска да приеме и по-скоро ще ти пусне, отколкото да се ожени от сега.

an7raks
10-01-2013, 19:55
Неее, въобще даже. :lol:

И я сподели какво ти пречи един договор?

an7raks
10-01-2013, 20:07
И после всеки ще живее при мама и татко ли? Кой ще ги издържа?

След някоя годинка ще им дойде акъла (ако не и по-рано) и ще трябва да търсят адвокати. Да се женели на по 18-19... Моля ви се.
Това, че ти живееш при мама и татко и не знаеш какво искаш, не значи че всички са така. И какво? Като са студенти в друг град, кой ги издържа? Ако двамата са заедно, дори и по-евтино ще им дойде.

anonymous708973
10-01-2013, 20:20
Абе, теоретично бракът не пречи на развитието в учебен план, защото все пак е съвместо съжителство плюс договор.
Ама... тъпо ми се вижда да съм женена, пък мама и тате да ме издържат да уча. Пък да бачкам, да уча и къща да въртя, че тоя ми ти мъж ще мрънка, че няма кво да яде... тцъ. Не е хава.

an7raks
10-01-2013, 20:21
Ми кажи де, кой ги издържа като са студенти в друг град? :lol:


Родителите, кой. Със същите пари ще си живеят и двамата. Изобщо договорчето няма да им промени разходите...

an7raks
10-01-2013, 20:23
Пък да бачкам, да уча и къща да въртя, че тоя ми ти мъж ще мрънка, че няма кво да яде... тцъ. Не е хава.
И това е задължително? Баща ти като види, че някога и се събира повече на майка ти, не й ли помага?

anonymous708973
10-01-2013, 20:36
Изобщо договорчето няма да им промени разходите...

Това е проблемът.
Или по-точно, че договорчето няма да им промени източника на парите.
Само в България е нормално да си мислиш, че си достатъчно голям да сключиш брак, да имаш семейство и дрън-дрън, а в същото време да си малък да си поемеш сам разходите.

Антракс, нямах това предвид. Аз мога да си забъркам салата и да мина с нея, ама на един мъж няма да му стигне, нали? Мога сутринта да изям половин кофичка йогурт и да изляза, ама той? Мога да си преценя прането така, че да не пера повече от веднъж седмично, ама той ще може ли?
Помощ, ама докога. Нека да е егоистично, вярвам, че е здравословен егоизъм да не искам да поемам грижата за някой друг, когато основният ми приоритет съм аз самата. Сам ли ще се сети да пусне прахосмукачка, пералня, да мине да напазарува, да измие съдовете? Или аз ще трябва да проверявам след него и само да се изнервям? Мерси. На теория много лесно се съвместяват нещата, на практика обаче не е съвсем така.
Каквото и да си говорим, приоритети на 19-20-годишен човек трябва да е как да си научи по-добре, а не какво да сложи на масата и дали ще му стигне времето да свърши домакинската работа.

Chacho
10-01-2013, 20:52
Да не мислите, че момичето си пази девствеността до диплома, заплата и собствено жилище с още (поне) един човек в него?

Може да си готов да сключиш брак с някой, само защото го чувстваш правилния човек, а не че обстоятелствата ще са подредени.

Преди да кажете, че е наивно, не говорим за най-реалистична преценка, а за най-правилна и за някои това е да следваш вярата си.

Samo Botev Plovdiv
10-01-2013, 20:54
Така трябва да е. Хубаво е , че се пази за сватбата. Първо трябва да създадете душевна , здрава връзка , после и физическа. Не мисля , че е редно да бързате със сватбата , само защото ти се прави секс на теб. Първо трябва да поживеете малко (да речем 3 - 4 години сами) , да влезнете в почти всички евентуални бъдещи семейни ситуации и изпитания и тогава да разберете - един за друг ли сте?! В това време - не правете секс , защото ако не издържите житейския тест - ще си я обезчестил. А ако е толкова религиозна и сте правили секс , пък не сте издържали този "тест - период" - може да опита да се самоубие , ако е наистина толкова вярваща. Така че - не бързай , ако имаш нерви и я обичаш - ще търпиш. Всяко зло - за добро. Сега ти е зле един вид , но помисли - какво би станало после , ако издържите , а ако не издържите - положението е "Риск печели , риск губи!".

an7raks
10-01-2013, 20:58
Добре, като живееш със съквартирант, какво е положението? Какво значение има къде отиват /примерно/ 600-те лв, дето ти ги дават ваще за месеца, когато учиш? Каква е разликата дали ще делиш квартирата с някакъв непознат или с човека, когото обичаш? Брака не беше ли свързано там с разни любовни глупости, а не с това от къде идват парите, къде отиват и т.н.? Още повече, щом няма да си в (по-голяма) тежест никому, защо не?

Emilen
10-01-2013, 20:58
Добре де, така и не ми стана ясно какво точно пита авторът. С други думи: един за друг сте, не можете един без друг, уважавате се, обичате се, момичето има ценности, момчето - нужди. Ако си хванеш "нещо само за секс", почти сигурно мога да ти кажа, че обричаш връзката си. Предполагам, че не ти е идвала на ум глупавата идея да й поискаш разрешение за такова нещо? С това ще изгубиш доверието й. Ако го направиш без разрешение - може и да не разбере, но схване ли по някакъв начин, дори и подсъзнателно, ще ти се наложи да усетиш вкуса на раздялата - този път, завинаги. И какво? Ами търсете компромисно решение: според мен ще се наложи да приемеш таковае. Ясно е, че няма същите потребности като теб или има повече воля да ги потиска. Но това не означава, че не можете да имате контакт по друг начин. Междувременно може да научи да използва максимално добре ръцете си, а и устата. Това едва ли ще е разруши духовния й мир.

an7raks
10-01-2013, 21:02
Ясно е, че няма същите потребности като теб или има повече воля да ги потиска. Но това не означава, че не можете да имате контакт по друг начин. Междувременно може да научи да използва максимално добре ръцете си, а и устата. Това едва ли ще е разруши духовния й мир.

Абе, не схващате ли, че момичето изглежда вярва искрено и не иска да "надхитря" Бог, като даде да я праскат отзад и формално запази девственост?

fire_magic
10-01-2013, 21:06
Предлагай брак или я оставяй :D

Emilen
10-01-2013, 21:14
Абе, не схващате ли, че момичето изглежда вярва искрено и не иска да "надхитря" Бог, като даде да я праскат отзад и формално запази девственост?
Схващам много добре, защото съм имал доста приятелски отношения с турски двойки. Бащите бяха готови да режат глави за нарушаване на табуто. Нооо: водеха си "легален" анален секс, като се подразбираше, че отмятане няма да има.
Авторът трябва да е наясно и друго: ако наистина е толкова религиозна, ВСИЧКИ пости са за духовно пречистване и през тези периоди ще вие като вълк единак, но няма да пипне жена си(предполагаме, че се оженят). Да хваща календара и да смята колко дни в годината. Само Великденските са 40 дни, ако не греша.

an7raks
10-01-2013, 21:27
Схващам много добре, защото съм имал доста приятелски отношения с турски двойки. Бащите бяха готови да режат глави за нарушаване на табуто. Нооо: водеха си "легален" анален секс, като се подразбираше, че отмятане няма да има.

Това е точно това "прецакване на Бог". Пазят си химена просто, за да не я зареже и попребие турчина като не потече първата нощ. Правят го на сила и не от истинска вяра.

Emilen
10-01-2013, 21:39
Това е точно това "прецакване на Бог". Пазят си химена просто, за да не я зареже и попребие турчина като не потече първата нощ. Правят го на сила и не от истинска вяра.
Вяра в какво? Каноните са създадени от Църквите. Църквите са само институции. Институализацията на вярата е причина да се прекъсне истинската духовна връзка с Бог. Да не правиш нещо, само защото се плашиш от последствия, да се молиш, защото искаш нещо, да желаеш нещо, но да го потискаш. Това са все неща, които често характеризират "вярващите". Но нямат нищо общо с вярата, дори по каноните на най-разпространените религии у нас. По-скоро това е лицемерие пред Бог.
В конретния случай, ако момичето наистина е вярващо до крайност, не давам много шансове на подобна връзка. С религиозни фанатици могат да живеят само религиозни фанатици. Това е конфликт на два свята.

an7raks
10-01-2013, 21:43
Не бе, пич, не ми обяснявай колко е сбъркана църквата, каноните й и вярващите! Това ми е ясно и съм напълно съгласен, тук става въпрос, че въпросното момиче изглежда искрено е повярвало в идеята, че трябва да остане "чиста" до брака. Не заради наказанието, а защото смята че така е правилно. Ако беше от страх и лицемерие, щеше да му пусне отзад, както твоите познати.

Emilen
10-01-2013, 21:45
Това ти казвам: ако е толкова вярваща, в бъдеще ще имат МНОГО конфликти. Наистина МНОГО.

PS: Чел ли си "Време разделно"? Един цитат на двамата ходжи (по спомен): "Не с жени. Ние сме свети хора. На нас дайте момчето".

an7raks
10-01-2013, 21:49
Това ти казвам: ако е толкова вярваща, в бъдеще ще имат МНОГО конфликти. Наистина МНОГО.
За кое? Че от време - на време няма да яде месо и да се праска по 3 пъти на ден? Това не си ли заслужава, ако момичето е каквото автора го описа?/изключвам вярата/ С времето и тя ще направи някои компромиси и така. Само автора /би трябвало да/ си знае какво иска и дали може да го получи от момичето.

Emilen
10-01-2013, 21:59
За кое? Че от време - на време няма да яде месо и да се праска по 3 пъти на ден? Това не си ли заслужава, ако момичето е каквото автора го описа?/изключвам вярата/ С времето и тя ще направи някои компромиси и така. Само автора /би трябвало да/ си знае какво иска и дали може да го получи от момичето.
Дали ще ги направи? А ако остане твърда? Постът не е само "няма да яде месо". Силно религиозните имат по няколко седмици в годината само на хляб и вода. Може да настоява да ходи всеки път с нея в църква, а той да не иска. Изобщо - хубаво е да си изяснят с кое докъде може да се прави компромис. Имам близки, които спазват на практика всички правила на църквата. Признавам, че и една година не бих издържал на такова нещо. Дори мисълта за храна била грях... Да не говорим, да се спомене. И изобщо.

Трябва малко разяснение за това:
"Говорили сме с нея.
Не е пускала на никого,нито отзад,нито отпред.
Нито е правила свирка.
Следователно и отзад не може..."

an7raks
10-01-2013, 22:14
Дали ще ги направи? А ако остане твърда? Постът не е само "няма да яде месо". Силно религиозните имат по няколко седмици в годината само на хляб и вода. Може да настоява да ходи всеки път с нея в църква, а той да не иска. Изобщо - хубаво е да си изяснят с кое докъде може да се прави компромис. Имам близки, които спазват на практика всички правила на църквата. Признавам, че и една година не бих издържал на такова нещо. Дори мисълта за храна била грях... Да не говорим, да се спомене. И изобщо.

Трябва малко разяснение за това:
"Говорили сме с нея.
Не е пускала на никого,нито отзад,нито отпред.
Нито е правила свирка.
Следователно и отзад не може..."
Да, съгласен съм, и аз още в началото казах, че само той може да знае до каква степен е религиозна. За да се пази за брака, не е нужно да е много религиозна, по принцип. Може конкретно това да й е втълпявано. ;)

HollyGolightly
10-01-2013, 22:17
Авторе, сам си си виновен. Още от самото начало е трябвало да знаеш какви са вижданията и, и сам да си решиш можеш ли да живееш по този начин или не. Не очаквай тя да загърби всичко, на което е учена от родителите си, всичко, в което вярва и т.н. само и само понеже се е влюбила в теб.
Да не говорим, че тякава връзка като вашата е напълно обречена, освен ако един от двама ви не е готов на пълна промяна. Какво, да кажем, че един ден се ожените и имате деца, тя в Неделя ще иска да ходи на църква, да води и тя, ти искаш други неща, как ще се разберете? До кога ще можеш ти да правиш компромиси?

DarkTemplar
10-01-2013, 23:08
Добре бе, къде ги намирате такива? Щеше да е смешно, ако не беше трагично.

dimitar_ak
10-02-2013, 08:17
На искам да прозвучи грубо, но познавах една такава пазеща се. Смени гаджето и изведнъж реши, че това с пазенето са глупости.

RaI4etO
10-02-2013, 08:32
Според мен това с пазенето на девствеността до сватбата е и въпрос на морални съображения, друг е въпросът, че са малко хората, които го виждат така. Ако си легне с теб, ще пристъпи принципите си, а ако ти легнеш с друга - твоите принципи пристъпиш. Казаха ти двата изхода от проблема, ти решаваш.
Аз лично бих искала да съм първа на някого, но....става така, че той ти е първи, а ти на него - не си.
Както и да е, ако я обичаш истински, я чакай, а ако сметнеш, че няма да издържиш без секс, раздялата е възможен изход.

Fisherman
10-02-2013, 09:56
Докъде стигнахме ,нормалните хора с ценностна система да се чувстват,като извънземни в един свят пълен със сбъркани курви и три пъти по тъпи педераси с изкривени разбирания за живота,които си мислят,че секса означава нещо и девствеността е престъпление да съдят едно момиче,което явно има някакви очаквания от тоя живот.Тия които ядат,отиват на работа за да ядат и се чукат за кефа,никога няма да разберат,как стоят нещата за хората с християнски разбирания.Може би хората искат нещо повече,виждат секса като нещо хубаво изпълнено с чувства събитие,а не въргалянето на което сте свикнали половината тука и празнене на мутрата.

dimitar_ak
10-02-2013, 10:58
Знаеш ли колко семейства и връзки приключват защото няма интимност или тя не е това, което двамата искат? Редно ли е това да бъде установено след като брака вече е факт? След това решението е развод и разбито семейство.

Fisherman
10-02-2013, 11:02
Знаеш ли колко семейства и връзки приключват защото няма интимност или тя не е това, което двамата искат? Редно ли е това да бъде установено след като брака вече е факт? След това решението е развод и разбито семейство.

Това е нейното тяло,нейния живот,нали всеки избираше как да живее?Освен това,секса не е фактор за нищо,момичето явно не го обича достатъчно,за да си го поиска.И не е задължително да има развод.Обратното ли е по-добро и двамата да са свикнали да скачат от гадже на гадже,да решат да се оженят,обаче да им домъчнее за добрите стари дни и бройкането и пак да има раздяла.

bilqnavod
10-02-2013, 12:22
Това е нейно решение.Надявам се като направим 2 години другия месец да ми пусне,но уви..
Много пъти съм мислил да си намеря друго момиче,с което да правя секс и да съм с моята приятелка.
Как ще се почувства тя?Ще я нараня и дори може да се разделим.
Първите месеци я разбирах,трябва и време,но..
Дали ако и кажа,че ще си намеря друга ще ми пусне?Ами ако ме остави?

Аз съм жена и пак не мога да разбера акъла ти. Как може да си толкова влюбен? Струва ли си всичко това?
Омъжих се миналия месец, естествено че не бях девствена и много се радвам,за което. Имахме 2 години стаж в секса преди да сключим брак и си ми е адски добре. Никога, ама никога не ми е било мечта да се омъжа девствена. Е*бах, но майка ми и баба ми не са били сигурно девствени като са се омъжили, какви са тия глупости отпреди 2 века?
Не знам какво решение, ще вземеш, но едно ще ти кажа: Мисли за себе си, защото в този живот никой няма да помисли за теб. Секса в момента ти е най-малкия проблем. След 10 години като те награби живота дори ще се смееш като се сетиш за това...

an7raks
10-02-2013, 12:38
Докъде стигнахме ,нормалните хора с ценностна система да се чувстват,като извънземни в един свят пълен със сбъркани курви и три пъти по тъпи педераси с изкривени разбирания за живота,които си мислят,че секса означава нещо и девствеността е престъпление да съдят едно момиче,което явно има някакви очаквания от тоя живот.Тия които ядат,отиват на работа за да ядат и се чукат за кефа,никога няма да разберат,как стоят нещата за хората с християнски разбирания.Може би хората искат нещо повече,виждат секса като нещо хубаво изпълнено с чувства събитие,а не въргалянето на което сте свикнали половината тука и празнене на мутрата.
И аз така мисля, само едно не мога да схвана... Защо задължително трябва да се обвързва морала с религията? Не може ли да не вярваш в Бог и да имаш морал?

Fisherman
10-02-2013, 13:00
Фишъре, ти да не си фригиден, бе? :cool:

Не можеш,заради крайните ми виждания да ме наричаш фригиден.Всичко си ми е наред и гаджета съм имал,просто имам по-големи очаквания от останалите.

an7raks
10-02-2013, 13:00
Може. Ама в конкретния случай (ако не е поредният трол) не говорим за морал, а за безумна религиозност.
Защо? Всеки е възпитаван по различен начин и това в кой век сме били и кое било модерно, нямат абсолютно никакво значение за някои хора. Ти сигурно не си възпитавана да стоиш девствена до сватбата, ама си била възпитавана да не пускаш на всеки и да не се проебеш на 13. С какво това е по-разумно от това да стои девствена до сватбата?

Fisherman
10-02-2013, 13:01
Може. Ама в конкретния случай (ако не е поредният трол) не говорим за морал, а за безумна религиозност.

Кое е безумна религиозност?Момичето е решило да се пази за правилния,изкара я ненормална.Явно съдиш нещо,което не разбираш.

Chacho
10-02-2013, 13:09
Защо? Всеки е възпитаван по различен начин и това в кой век сме били и кое било модерно, нямат абсолютно никакво значение за някои хора. Ти сигурно не си възпитавана да стоиш девствена до сватбата, ама си била възпитавана да не пускаш на всеки и да не се проебеш на 13. С какво това е по-разумно от това да стои девствена до сватбата?

Все повече ми харесва тва което пишеш. ;)

Chacho
10-02-2013, 13:33
Къде видя модерното в това, което аз казах? Религията всява абсолютно изкуствен морал, особено в днешно време. Разумно е да прави или не нещо, за което сама е стигнала до извода дали е редно, а не защото е грешно според Библията.

Първо, това че Библията диктува нещо, не означава, че вярващият не го чувства по същият начин.

Второ, когато говорим за истинска вяра, вярващият поставя собствената си преценка по-ниско от тази на Господ. Докато за теб е разумно да слушаш себе си, за вярващият божието решение е разумното, а ако твоето се различава - това е симптом.

Интересно ми е обаче, как можеш да заключиш, че е редно или не е редно да се пазиш? Какъв е твоят морален критерии? Критерият за универсалност, подбудата на човека, или нещо друго?

Fisherman
10-02-2013, 14:07
Я ми дефинирай "правилния", моля ти се.

Ще го дефинирам много лесно,това е човек,който ще споделя нейните виждания,ще е мил и нежен ,и ще поставя нейното щастие пред своето и естествено ще я обича.Със сигурност това не е сегашния и приятел,защото ако я обичаше,както твърди нямаше сега тази тема да съществува напърво място.
Секса не е важното в една връзка,важна е човещината,секса е удоволствие,което идва рано или късно в една здрава НОРМАЛНА връзка,не знам защо се е превърнал в някакъв комплекс за 99 процента от хората и когато стане дума започват да се извиват едни тутманици.A тва е нещо съвсем нормално,необяснимо ми е защо на секса се придава такава важност.

Auriss
10-02-2013, 14:14
Авторът му се прави секс, жена му е решила да се пази. Дали решението й е дебилно или не по никакъв начин не разрешава проблема. Но все пак ;д


С какво това е по-разумно от това да стои девствена до сватбата?
В 15в. е било ненормално да се пускаш на всеки. Сега е ненормално да се пазиш. 'Нормално' не можеш да дефинираш що се отнася до поведението на хората, 'щото в същината си думичката обхваща социумът като цяло и извежда норми на поведение, които се възприемат за приемливи от обществото.

Та с оглед на ситуацията момичето й хлопа дъската и е пълен олигофрен, тъй като поведението й пречи както на нея, така и на обществото (или в случая - мъжо й). Което при други обстоятелства (ака. - липса на масово разпространените религиозни дивотии) вероятно би се сметнало за психично разтройство.

При липса на обективно мерило за 'нормалност' най-масовото поведение е онова, което се счита за адекватно.

Оттук насетне следва да се търси аргументация 'за' и 'против' въжданията й, но тъй като последните се основават на църковни канони, а не на логически доводи, мисля е излишно.

Та така. Пълен олигофрен. Съгласен съм с Виоленца.

Auriss
10-02-2013, 14:15
необяснимо ми е защо на секса се придава такава важност.
Иронията е, че ти му придаваш важност, а не хората, които просто го практикуват за удоволствие.

Chacho
10-02-2013, 14:34
Ако го чувства по същия начин, защо въобще има връзка с момче? Защото и това е грешно според Библията.

Само да се уточня, че вече се опитвам да защитя христянската позиция и не претендирам, че мацката на автора схваща така нещата. Естествено, становището ми е собствена интерпретация на християнските ценности, но така или иначе съм в темата заради нея.

Библията "забранява" физическата връзка с партньор преди брак, но не и емоционалната. Според мен, ако иска да е вярна на религията си, трябва да се въздържа и от целувки, но на много християни им е по-голям проблем да възприемат целувката като сексуален акт, отколкото осъзнавайки го да се поддадат на изкушението.

Пък дали моралът произтича от религията е въпрос, съизмерим с въпроса дали има Бог.

Auriss
10-02-2013, 14:38
Пък дали моралът произтича от религията е въпрос, съизмерим с въпроса дали има Бог.

Тук ме обърка ? Би ли пояснил какво имаше предвид ?

Chacho
10-02-2013, 14:49
Тук ме обърка ? Би ли пояснил какво имаше предвид ?

Моралът е наръчникът за вършене на добро. Понеже християните вярват, че им е връчен от Господ под формата на Библия, за да оспорваш представата на християнин за морала, трябва да оспорваш най-основната тухла на вярата му.

Auriss
10-02-2013, 14:51
ах пф хаха за момент реших, че от собствената си позиция го казваш това и се учудих

DarkTemplar
10-02-2013, 14:53
Според мен проблемът не е в религията или нормите/догмите й, а в болните интерпретации на определени хора. Нито една световна религия не проповядва фанатизъм или радикализъм, но определени членове на мнозинството, което я изповядва, стигат дотам (разбира се учени и убеждавани от други такива). Религията е средство за контрол и насаждане на определени нагласи сред множеството. Много хора с изкривена психика оправдават действията и разбиранията си с определена религия, което е много удобно оправдание, но е тотална лъжа. Подобни примери виждаме навсякъде - в историята, литературата, ежедневието ни.

И вземете се научете още нещо - това кой какви религиозни/морални разбирания/ценности има, няма абсолютно нищо общо с житейските му перспективи и реализация. Само ограничен глупак може да твърди, че едното пряко произтича от другото (то и е недоказуемо). Ето и аргумента - много от гениалните личности, допринесли за напредъка на цивилизацията и прогреса във всичките му форми, не са били особено религиозни, което не им е попречило да са свръх полезни за останалите.

Религията отдавна не е в основата на световното развитие във всичките му форми, движещите сили са съвсем други.

Другото, което си заслужава да се отбележи - правете разлика между религия и вяра, различни неща са.

Chacho
10-02-2013, 14:57
Моята мисъл беше, че не намирам за редно (моля ти се, не се хващай за "редно") да се ограничаваш единствено поради насадени чужди подбуди.

В крайна сметка Християнството се крепи на идеята, че трябва да имаш един единствен идол - Бог, който е най-чистият и да не се подвеждаш по другите, в това число и по себе си. Докато за безверник е нормално да следва собствените си подбуди, вярващият човек трябва да следва само божиите.

Надявам се, че няма да го възприемеш за заяждане, но докато за теб не е редно да слушаш само чуждата повеля, ако е божията, за християнинът не е редно да следва каквато и да е друга. Става на въпрос за доверие към Господ или по-общо - вяра в Господ.

DarkTemplar
10-02-2013, 15:00
Всяка монотеистична религия има подобна доктрина, не само християнската. Но много хора (вкл. и аз) са на мнение, че може да се следва Божията воля и без да се прибягва до помощта на медиатор (сиреч религиозен водач/пастир) помежду ви. А и никаква обективна логика не може да докаже обратното

Chacho
10-02-2013, 15:01
Ох, сама се поправям. Думата е, че го намирам за безсмислено, ако го искаш въпросното нещо. (Което в случая съм почти убедена, че е така)

За цигарите не е баш така, нали? Ако вярваш, че сексът ще ти измести фокуса от духовното развитие към плътските наслади, въздържанието вече е логично.

Chacho
10-02-2013, 15:11
Илия, религията не е нужно да е институционализирана. Религията реално е нещо като обща вяра, но това не значи, че не може да е спонтанна, плод на индивидуалните обобщения. Малко праволинеен пример, но ако аз повярвам във Великото розово прасе и 1000 души също повярват, макар да нямаме човек за духовен водач, храм за изповядване или въобще да не сме се виждали с другите вярващи, самият факт, че вярваме в нещо относително еднакво, го прави религия.

DarkTemplar
10-02-2013, 15:27
Чачо, именно институционализацията на вярата я прави религия. Когато множеството повярва в едно и също, се появява нуждата от определени правила, по които да демонстрира вярата си. Сам знаеш, че и при християнството е така. Повечето от християнските обреди, ритуали и традиции са взаимствани от езическите такива. И логиката е много проста - хората вече са привикнали към тях и именно чрез тях много по-лесно биха възприели новата вяра, която се превръща в религия. Вярата е спонтанна, религията - не.

Според мен сляпото следване на определени идеологически/религиозни норми/догми показва силна потребност от личностна летигимация, която се осъществява посредством тях. Вярно е, че в живота всеки има право на своя истина, това е негово изконно право. Затова и хората условно се делят на 2 вида - едните избират своята житейска истина посредством ценностите на общността, към която принадлежат (нация, общност, семейство), вторите се запознават с ценностите/вярванията на "своите", но и с различните, тези на "другите", и чак тогава избират кои да приемат. В първия случай говорим за неосъзнат, някак "естествен" избор, във втория за изцяло осъзнат и аргументиран такъв.

Комуникацията между тези условни два вида е доста трудна и нерядко неуспешна, защото изхождат от напълно различни позиции (например Фишъра и аз).

Chacho
10-02-2013, 15:27
Разбирам какво ми казваш, но си мисля, че говорим за различни неща.
Давам пример с девствениците, които пускат отзад. Ето за това говоря аз.

Примерът с цигарите не го разбрах обаче.

Мисълта ми е, че разликата с девствениците, които не пускат отзад, е че вярата ти казва да сдържиш желанието си да изразяваш физически любовта си, с цел да се научиш да поставяш духовният аспект на връзката пред физическият, докато в примерът ти става точно обратното.

Цигарите ги дадох като пример, че не всяко сдържане на желанията е грешно.

Chacho
10-02-2013, 15:30
Чачо, именно институционализацията на вярата я прави религия. Когато множеството повярва в едно и също, се появява нуждата от определени правила, по които да демонстрира вярата си. Сам знаеш, че и при християнството е така. Повечето от християнските обреди, ритуали и традиции са взаимствани от езическите такива. И логиката е много проста - хората вече са привикнали към тях и именно чрез тях много по-лесно биха възприели новата вяра, която се превръща в религия. Вярата е спонтанна, религията - не.

Според мен сляпото следване на определени идеологически/религиозни норми/догми показва силна потребност от личностна летигимация, която се осъществява посредством тях. Вярно е, че в живота всеки има право на своя истина, това е негово изконно право. Затова и хората условно се делят на 2 вида - едните избират своята посредством ценностите на общността, към която принадлежат (нация, общност, семейство), вторите се запознават с ценностите/вярванията на "своите", но и с различните, тези на "другите", и чак тогава избират кои да приемат. В първия случай говорим за неосъзнат, някак "естествен" избор, във втория за изцяло осъзнат и аргументиран такъв.

Тази религия, за която говориш ти, се нарича организирана религия. Какво обединява католизмът и православието в институционален план?

klimatronik
10-02-2013, 15:50
В религията има както и лоши , така и добри страни. Но ограничава.
Искам някой да ми покаже къде точно в библията се забранява секса преди брак?

Chacho
10-02-2013, 15:53
Когато се описва бракът като единственото взаимоотношение с други хора, което предполага секс.

DarkTemplar
10-02-2013, 15:56
Най-вече вярата в един и същи Бог, апостолите му и символите й (свещената книга - Библията и кръста). Богослужението е различно, обичаите и институционалната структура също. Но православието и католицизма не са две отделни религии, а две направления на една и съща религия. Така модерният протестантизъм също може да се включи, като трето направление. Сам знаеш, че всички са с общ произход, но са разделени по едни или други причини. Това според мен са си доста силни обединителни фактори.

По принцип няма единна дефиниция за религия, затова ще използвам тази, която ми се струва най-логична.


Най-често думата религия е използвана преди всичко със значението на „организирана религия“ — организация от хора, подкрепящи практиките и изповядването на определен вид религия.

Признавам, че и аз я използвам така. Защото когато вече е присъща на голяма група хора, институционализацията/организацията й е неизбежна. "Другата" религия, онази, която е по-скоро индивидуална, като взаимоотношение единствено между Бога и човека (без друга намеса), за мен е по-правилно да се нарече вяра. Религията се основава на вярата, но е нейна обогатена форма, проповядваща определено поведение и мироглед, които се основават на определени правила (канони, догми).

Chacho
10-02-2013, 15:59
Не мисля, че вярата може толкова спокойно да замени това, което аз наричам религия. Вярата има и по-общ смисъл, до известна степен е антипод на знанието. Религията пък може да съдържа в себе си и знания, просто винаги се крепи И на вяра.

Едит: Един бърз пример, можеш да имаш вяра в чистотата на намеренията на правителството и да няма нито онтологичен характер, нито свръхестествен.

Chacho
10-02-2013, 16:04
Ох, огелпих се вече.
Защо пък според религията духовното трябва да е над плътското... :cool:

Разглеждайки ги извън религиозния план, не разбирам защо винаги трябва едното да се поставя над другото. Две коренно различни връзки са и вървят идеално както заедно, така и поотделно.

За цигарите така да, но от гледната точка на бивш пушач.

*католицизъм. :) Дано не ми се обидиш.

Извън религиозен план, чисто практически, на хората им е трудно да носят широкосподеления морал и ценности, докато се отдават на страстите си. Материалните страсти могат да са обвземащи.

И ако принципният човек може да намери баланс между духовното и материалното, не виждам как е лош избор принципите ти да са, например, християнски.

DarkTemplar
10-02-2013, 16:07
Според мен религията се крепи най-вече на вярата, но за да бъде по-достоверна и убедителна използва определени знания и норми, необходими за хармоничното съществуване на човека. Дори 10-те Божи заповеди според мен са практически правила, необходими за постигането на тази цел (което не означава, че безусловно се придържам към тях).

Лично за мен истината винаги е била някъде по средата - както и по-рано споменах, не приемам позицията на "сляпо вярващите", нито тази на атеистите, и съм убеден, че не религията стои в основата на развитието на цивилизациите и техния прогрес.

А относно тези, които се правят на супер набожни и агресивно и радикално проповядват религията и ценностите й, ще използвам старата поговорка - "Прекален светец и Богу не е драг". Циничните факти са, че в световната история най-много престъпления срещу човечеството, кръвопролития и всякакви форми на геноцид са извършвани с Божието име на уста.

klimatronik
10-02-2013, 16:10
Извън религиозен план, чисто практически, на хората им е трудно да носят широкосподеления морал и ценности, докато се отдават на страстите си. Материалните страсти могат да са обвземащи.

И ако принципният човек може да намери баланс между духовното и материалното, не виждам как е лош избор принципите ти да са, например, християнски.

Виж как мъжете се досещаме за тези неща, а жените и хомотата не разбират.. За това и са пренебрегвани от исляма примерно. Много правилно .

Chacho
10-02-2013, 16:12
Да предложа една агностична гледна точка. Вероятно няма истина нито в крайностите, нито посредата. Някои въпроси са нерешими и вярата в личния ни отговор е въпрос на личен избор/чувство.

Не съм агностик, атеист съм, но тъй като възприемам атеизма си като личен избор, намирам и чуждата отдаденост на различни вярвания за равноправна.

Auriss
10-02-2013, 16:21
Не съм агностик, атеист съм, но тъй като възприемам атеизма си като личен избор, намирам и чуждата отдаденост на различни вярвания за равноправна.


Unlimited tolerance must lead to the disappearance of tolerance. If we extend unlimited tolerance even to those who are intolerant, if we are not prepared to defend a tolerant society against the onslaught of the intolerant, then the tolerant will be destroyed, and tolerance with them. [...]
We should therefore claim, in the name of tolerance, the right not to tolerate the intolerant.


Karl Popper, The Open Society and Its Enemies (1945), Vol. 1, Notes to the Chapters: Ch. 7, Note 4.
букви.

NikolaMatev
10-02-2013, 17:06
Благодаря на всички за отзивите,не очаквах такъв интерес в темата.
Моля без обиди към приятелката ми,не е "ненормална".
Тя е религиозна,аз не.Тя е съвсем наясно с това,твърде религиозна е да,но не ходи по църкви,защото според нея свещениците били измамници.Ако ще се моли го прави вкъщи.Няма как да ходя с нея по църкви.
Вместо да спорите,дайте ми някакъв съвет..

klimatronik
10-02-2013, 17:25
Благодаря на всички за отзивите,не очаквах такъв интерес в темата.
Моля без обиди към приятелката ми,не е "ненормална".
Тя е религиозна,аз не.Тя е съвсем наясно с това,твърде религиозна е да,но не ходи по църкви,защото според нея свещениците били измамници.Ако ще се моли го прави вкъщи.Няма как да ходя с нея по църкви.
Вместо да спорите,дайте ми някакъв съвет..
Ами бъди по настоятелен. Като не стане ще изневериш тайно, няма лошо.

Auriss
10-02-2013, 17:31
Е какъв съвет очакваш братле ... Или я оставяш, или чакаш и се жените. Други варианти нямаш.
Мен ако питаш помисли си МНОГО хубаво дали искаш да прекараш живота си с този човек, 'щото то времето си минава и да не излезе, че докато си чакал за едното ебане си се вързал за човек, който не ти допада чак толкова, колкото си мислиш. Ако все пак наистина не можеш и 1 кусур да и намериш - чакай. Аз бих го направил, но пък аз и не познавам хора, заради които би си заслужавало. Та или си адски късметлия, или доста те преебава живота в момента.
Ако беше някой 17-18 годишен щях да се скъсам да се хиля на темата, ама си на 20, та имаш идея що за живот искаш предполагам. Ако се 'вписва' в представите ти за бъдещото ... ми дигнете си една сватба, к'во толкова...Ако действително се чувстваш по този начин мисълта да се ожените би трябвало по-скоро да те радва. Ако те плаши хубаво си помисли к'во правиш изобщо с въпросната госпожица.

an7raks
10-02-2013, 17:58
Прочетох няколко поста от последните две страници...
Защо го обърнахте на религия? Какво значение има християнка ли е, мюсюлманка ли е, будистка ли е или атеистка? Щом не му прави свирки и чекии и не му пуска отзад, значи искрено иска да остане чиста до сватбата. Това не значи, че не и се е*е или че лицемерничи.
Какво значение има кое било нормалното? Нормално и правилно са различни и в доста случаи противоположни неща и всеки си решава какво да прави. Да не говорим, че и правилното е доста относително. При положение, че не пречи никому, защо трябва да бъде отхвърлена с аргументите, че е ненормална, сляпо вярваща и не харесвана от Виоленца? На него като не му изнася, дето вика рибока, да й направи услуга и да я остави на време.

an7raks
10-02-2013, 18:05
Бе, ти малоумен ли си? :cool:

Да и щастлив от това. :)

girlwithblueeyes
10-02-2013, 21:39
+1 за мнението на Виоленца
Освен това смятам,че и вьзгледите на родители са й повляли

tireheb
10-02-2013, 22:20
Благодаря на всички за отзивите,не очаквах такъв интерес в темата.
Моля без обиди към приятелката ми,не е "ненормална".
Тя е религиозна,аз не.Тя е съвсем наясно с това,твърде религиозна е да,но не ходи по църкви,защото според нея свещениците били измамници.Ако ще се моли го прави вкъщи.Няма как да ходя с нея по църкви.
Вместо да спорите,дайте ми някакъв съвет..

къв съвет бако, чакаш някой да ти каже "окей е да наебеш друга" че да не ти е тъпо после като го направиш

RagioL
10-02-2013, 22:22
Преди около 5 месеца пробвах да се разделим.Не бяхме заедно около месец,най-лошият в живота ми.
Не можех без нея,всичко,което чувствах беше болка.След това се обвинявах колко съм наранил и нея...Раздялата не е изход.

Да, определо не ми се вижда забавно да изпитваш емоции, това да не е някаква висша форма на мазохизъм?!
Като чета нещо подобно и чувствам така да се каже благословен да не съм зависим от някой.

defender
10-02-2013, 22:25
Приятелката ми е на 19,аз съм на 20.Заедно сме от година и няколко месеца.Тя е девствена,аз не съм.
Много я обичам.Но има един проблем,тя иска да се запази девствена до сватбата си(преди да питате,не е мюсюлманка),уважавам решението й,но просто в последните месеци не издържам и ставам по-раздразнителен,което води до скандали.Все пак секса е едно от най-важните неща в една пълноценна връзка.Мислил съм и варианта със сватбата,но сме твърде млади за брак,а и имаме да учим.Не знам какво да правя,нуждая се от съвет.Обичам я много,уважавам решението й,но не мога повече без секс. :)

ти си щастливец, ама просто си тъп, демек затова си нещастен.

RagioL
10-02-2013, 22:28
ти си щастливец, ама просто си тъп, демек затова си нещастен.

Я и монаха се намеси!

defender
10-02-2013, 22:35
EDIT: не съм монах

RagioL
10-02-2013, 22:43
Уоу и аз мога да бъда монах, стига само да извадя подходящата маска от торбата, но не и за дълго, постоянството ме мури като пустиня земноводно.

ndesign
10-03-2013, 05:24
Приятел, истината е само една: Ако наистина обичаш това момиче, както сам твърдиш и не можеш без нея, поинтересувай се къде изповядва християнските си възгледи, не може да няма никаква общост около нея. Никой не може самоцелно да бъде Християнин, защото рано или късно ще отпадне от вярата. След това имаш 2 опций: А: Ставаш вярващ и изповядващ Християнството човек - получаваш момичето което обичаш. Б: Напълно си убеден в атеизма си - губиш любовта на живота си и се връщаш в света да търсиш... Въпроса е какво търсиш. Просто секс (да, секса изобщо не е важен във връзката, но той идва като следствие и е пълноценен, след като си избрал Любовта) или Любов...

Имай в предвид, че ако я убедиш да си легнете преди сватбата или по-лошо - ожените се и я зарежеш след някоя друга година, ще съсипеш живота на това прекрасно създание, което пак повтарям - твърдиш че обичаш.

И още нещо - в този форум няма да намериш подходящо решение на проблема си, тъй като повечето пишещи тук дори не предполагат колко много хора са като твоята приятелка. Но такива като нея не се срещат по дискотеките и тийн форумите...

prince
10-03-2013, 09:45
Дръж си на момичето и си говорете по тази тема. Ще излезете с решение.

Fisherman
10-03-2013, 11:21
Като чета нещо подобно и чувствам така да се каже благословен да не съм зависим от някой.

ти ше пукнеш сам под некой мост от дизентерия,не се безпокой за жени и зависимости

Fisherman
10-03-2013, 11:22
ти си щастливец, ама просто си тъп, демек затова си нещастен.

ето го единственото свестно мнение по темата

Fisherman
10-03-2013, 11:43
Иронията е, че ти му придаваш важност, а не хората, които просто го практикуват за удоволствие.

старче постовете ти миришат на урина,прегледай се тъпунгер,кога си ме видял да пускам тема за секс?просто се възхищавам на наглоста ти да си отваряш устата и да говориш глупости

Fisherman
10-03-2013, 11:45
Не натрапвай своята дефиниция за любов.

така ли,а твоята дефиниция каква е ?чакай не ми я натрапвай

DarkTemplar
10-03-2013, 14:12
Не си пускал тема, но не пропускаш да коментираш и да даваш оценки за хорското мислене и постъпки. Тонът и епитетите, които използваш, говорят достатъчно. Не си дал един полезен съвет, а само хулиш и се заяждаш с всеки, който не ти споделя мнението. Благодарение на изявите ти много теми се превръщат в спам и офтопик.

Fisherman
10-03-2013, 15:22
Не си пускал тема, но не пропускаш да коментираш и да даваш оценки за хорското мислене и постъпки. Тонът и епитетите, които използваш, говорят достатъчно. Не си дал един полезен съвет, а само хулиш и се заяждаш с всеки, който не ти споделя мнението. Благодарение на изявите ти много теми се превръщат в спам и офтопик.

прегледай се ,че биеш на паркинсон

Emilen
10-03-2013, 16:16
Благодаря на всички за отзивите,не очаквах такъв интерес в темата.
Моля без обиди към приятелката ми,не е "ненормална".
Тя е религиозна,аз не.Тя е съвсем наясно с това,твърде религиозна е да,но не ходи по църкви,защото според нея свещениците били измамници.Ако ще се моли го прави вкъщи.Няма как да ходя с нея по църкви.
Вместо да спорите,дайте ми някакъв съвет..

Определено виждането на приятелката ти ми харесва.
Моят съвет: Не очаквай някой да реши нещата вместо вас. Седнете и разговаряйте. Вижте дали има компромисен вариант и за двамата.

DownloadVirus
10-03-2013, 16:50
Още ли се занимавате с клавиатурната нинджа-риба?

lubovvv
10-03-2013, 16:55
още ли се връзвате на тая малоумна тема бе

Fisherman
10-03-2013, 17:27
Не ми отговори на другия въпрос.
Моята дефиниция няма значение каква е, защото не си позволявам да категоризирам чуждите чувства, както направи ти.

Кой беше другия въпрос?

Fisherman
10-03-2013, 17:28
Още ли се занимавате с клавиатурната нинджа-риба?

кажи химик

DownloadVirus
10-03-2013, 18:00
Troll.

Fisherman
10-03-2013, 18:09
Troll.

В тая тема съм сериозен

RagioL
10-03-2013, 18:09
ти ше пукнеш сам под некой мост от дизентерия,не се безпокой за жени и зависимости

Едва ли при възможностите които ми предлага тая кучка съдбата, басирам се че смъртта ми ще е интересна.
Мир вам девствени кастрирани от религията индивиди!

RagioL
10-03-2013, 18:24
кажи химик

Кажи гей, хаха базикам се не се самоопределяй. :D

Fisherman
10-03-2013, 18:26
Кажи гей, хаха базикам се не се самоопределяй. :D

кажи бълхар

Fisherman
10-03-2013, 18:27
Едва ли при възможностите които ми предлага тая кучка съдбата, басирам се че смъртта ми ще е интересна.
Мир вам девствени кастрирани от религията индивиди!

Като си прост като гуменка и не разбираш религията,освен тва ти си по девствен от всички тука,сигурно и енцефалона ти е девствен

RagioL
10-03-2013, 18:29
кажи бълхар

Кажи си че обичаш да ти проникват разни работи на едно неудобна място.

DownloadVirus
10-03-2013, 18:30
В тая тема съм сериозен

А бе ни си личи,само спамиш и псуваш наляво - надясно ,някакви безсмислени даже обиди ,да си изчерпиш целия речник.

RagioL
10-03-2013, 18:31
Като си прост като гуменка и не разбираш религията,освен тва ти си по девствен от всички тука,сигурно и енцефалона ти е девствен

Басирам се че не не знаеш как да си използваш пишката ако я имаш въобще.

Fisherman
10-03-2013, 20:32
Басирам се че не не знаеш как да си използваш пишката ако я имаш въобще.

потай родата си,как ги окъпах с нектар

Fisherman
10-03-2013, 20:33
Кажи си че обичаш да ти проникват разни работи на едно неудобна място.
сигурно с тази мисъл се събуждаш в кашона си под моста

Fisherman
10-03-2013, 20:33
А бе ни си личи,само спамиш и псуваш наляво - надясно ,някакви безсмислени даже обиди ,да си изчерпиш целия речник.

може би стероида ти е замъглил мозъка,почни да четеш отначало

seek&destroy
10-03-2013, 20:38
прегледай се ,че биеш на паркинсон

Интересно как се имаш за умен, интелигентен, образован човек, а всъщност обиждаш и ползваш напълно малоумни епитети и лафове за защита, все едно слушам децата на улицата 4-5 клас. Ползват едно към едно "затапки" с твоите.

DownloadVirus
10-03-2013, 20:59
може би стероида ти е замъглил мозъка,почни да четеш отначало

А това също винаги ми е било интересно как разбра,че вземам стероиди,след като казвам,че съм natty. На боб или на леща гледаш всъщност ?

RagioL
10-04-2013, 09:23
потай родата си,как ги окъпах с нектар

Не можеш да пишеш а ми се правиш на отворен, педал смотан.

сигурно с тази мисъл се събуждаш в кашона си под моста

Не, будя се със сутрешна ерекция в удобното си легло.

А това също винаги ми е било интересно как разбра,че вземам стероиди,след като казвам,че съм natty. На боб или на леща гледаш всъщност ?
Само на негърски паламарки може да гледа тоя. :D

klimatronik
10-04-2013, 09:37
фишермеен ..какво си правиш мамина гогуткее ? хахах

NikolaMatev
10-04-2013, 13:59
Днес си поговорихме сериозно.
Каза,че иска да се запази чиста и,че ако някой я обича ще го оцени и ще я изчака.
Скъсах с нея,не знам какво да правя за напред..Липсва ми много,а са минали само няколко часа без да я виждам.
Явно,ще си наваксам 2те години без секс,ще го ударя на живот,а тя..не знам..

bilqnavod
10-04-2013, 14:03
Силно се съмнявам някой да я чака до сватбата!

Skeletoner
10-04-2013, 14:33
Hi,

Обясни на дамата, че секса е естествено продължение на връзката ви от година и няколко месеца. И след години дори да се ожените ако е разбрала, че не и харесва с теб секса или на теб не ти хареса секса с нея би било много по лошо(и пред свършен факт). В дългосрочен план, когато секса не върви колкото и да са ви близки отношенията нещата не се получават. Година и няколко месеца е достатъчно време да се пробва. Или нейния бъдещ съпруг или ти няма да я върнат ако не е девствена. Годината е 2013, важното е какви хора сте.

Со здраве !
Поздрави,
Батя Skeletoner

П.С. После видях, че сте скъсали. Съжалявам за което ! Успехи занапред :)))

Fisherman
10-04-2013, 15:52
А това също винаги ми е било интересно как разбра,че вземам стероиди,след като казвам,че съм natty. На боб или на леща гледаш всъщност ?

Роб Ричес също беше нати

Fisherman
10-04-2013, 15:53
Интересно как се имаш за умен, интелигентен, образован човек, а всъщност обиждаш и ползваш напълно малоумни епитети и лафове за защита, все едно слушам децата на улицата 4-5 клас. Ползват едно към едно "затапки" с твоите.

така ли,децата от 5ти клас познават патоанатомията,освен това не се имам за никакъв,просто с говеда трябва да се използва говедарски език,няма друг начин,те не могат да те разберат.

DownloadVirus
10-04-2013, 16:06
Роб Ричес също беше нати

Е не ми отговори на въпроса,защо го избягваш .. ;)

DownloadVirus
10-04-2013, 16:08
така ли,децата от 5ти клас познават патоанатомията,освен това не се имам за никакъв,просто с говеда трябва да се използва говедарски език,няма друг начин,те не могат да те разберат.

Те и другите мислят така за теб и за това така и ти отговорят.Помисли за обратната страна,какво правиш ти ,ти се връща :))

DarkTemplar
10-04-2013, 16:37
Какво да помисли, като е неспособен. Тотално житейски незрял и неадекватен е, все още под крилото на родителското тяло, а речникът му се състои от 200-300 думи, предимно медицински термини. Когато някой му зададе сериозен въпрос, или мълчи, или се нааква и започва да обижда, защото е ограничен и неспособен на аргументиран отговор и интелигентен спор. Залухаво хлапе със самочувствие без никакво покритие, всеки ден във форума му е подарен.

Фишка, Паркинсонът ти го пожелавам на теб, ама да те докара до последен стадий. ;)

Авторе, според мен си постъпил правилно като сте се разделили. Истински обичащият е готов на компромиси към половинката си, а очевидно вашите виждания за пълноценна връзка се разминават тотално. Следователно е най-добре всеки от вас да продължи по пътя си в търсене на щастието и хармонията.

Ще я преболедуваш, както и тя теб. Просто разсъждавай реално, а не емоционално.

seek&destroy
10-04-2013, 19:39
така ли,децата от 5ти клас познават патоанатомията,освен това не се имам за никакъв,просто с говеда трябва да се използва говедарски език,няма друг начин,те не могат да те разберат.

ОМГ, едната медицина дето я изучаваш не те прави човек, и не ти дава право да летиш, милиони хора стават аптекари, чакай малко Възвишени. Ако именно образованието ти е повод да се защитиш, че не си първа линия ретард ... сорЕ.

Fisherman
10-04-2013, 19:46
Те и другите мислят така за теб и за това така и ти отговорят.

много жалко,че не се казвам вирус и не се интересувам от селското мнение на хората

Fisherman
10-04-2013, 19:48
ОМГ, едната медицина дето я изучаваш не те прави човек, и не ти дава право да летиш, милиони хора стават аптекари, чакай малко Възвишени. Ако именно образованието ти е повод да се защитиш, че не си първа линия ретард ... сорЕ.

не уча медицина глупав

Fisherman
10-04-2013, 19:49
Фишка, Паркинсонът ти го пожелавам на теб, ама да те докара до последен стадий. ;)

хаха така ли балък лайнар гол,да не съм тъпата ти майка да ми говориш така

Auriss
10-04-2013, 20:02
не уча медицина глупав

Знам аз, че по цял ден наизустявате ценовата листа на Чайкафарма

:lol:

Fisherman
10-04-2013, 20:10
Знам аз, че по цял ден наизустявате ценовата листа на Чайкафарма

:lol:

колко смешно,като опитите ти да бъдеш забелязан от 18-годишни в кофата

Auriss
10-04-2013, 20:20
NOTICE ME SENPAI

DownloadVirus
10-04-2013, 21:39
Дам,ясно..Това беше последното ми сериозно мнение отправено към теб.Като пораснеш на интелектуално ниво повече от първокласник тогава ще ти разреша да си лафиш с мен.Адиос.

Fisherman
10-04-2013, 22:35
Дам,ясно..Това беше последното ми сериозно мнение отправено към теб.Като пораснеш на интелектуално ниво повече от първокласник тогава ще ти разреша да си лафиш с мен.Адиос.

не ти просто си сдуханяк и се омиташ,като миша пръдня,защото няма повече ,какво да кажеш.

girlwithblueeyes
10-04-2013, 23:32
На мен ми е по-интересно уж учиш сврьхсериозната специалност.А постоянно се караш с някой от форума,кога учиш и ходиш на лекции?

HollyGolightly
10-05-2013, 03:55
Днес си поговорихме сериозно.
Каза,че иска да се запази чиста и,че ако някой я обича ще го оцени и ще я изчака.
Скъсах с нея,не знам какво да правя за напред..Липсва ми много,а са минали само няколко часа без да я виждам.
Явно,ще си наваксам 2те години без секс,ще го ударя на живот,а тя..не знам..
Браво на теб, сега бързай да се наживееш, понеже нали това да се на**еш е много важна част от пълноценното живеене.
А за приятелката ти... тоест бившата ти голяма любов не се притеснявай, сигурна съм, че ще си намери някой, който ще я оцени и няма да я замени за поредната one-night-stand в някой бар. Добре поне, че остави момичето преди да я накараш да направи нещо, за което би съжалявала.

DisappointedDreamer
10-05-2013, 07:07
^И ти ли чакаш до сватбата?

Защо да съжалява, че е правила секс с приятеля си от 2 години? Защо сексът е толкова висш и спиритуален акт, че трябва да се споделя едиствено с правилния. Кой е правилния? Съществува ли изобщо такъв?

Приятелката му не е успяла да го оцени първа. Това си личи по фактът, че за 2 години "голяма" любов не е успяла да му повярва, че той наистина я обича, което пък от своя страна означава, че той за нея никога не е бил "правилния".

Ако авторът я зарязваше, заради еднодневка забита в някоя дискотека, нямаше да се мъчи 2 години на сухо с човек, който очевидно не го харесва достатъчно.

Правилен човек съществува единствено според дадени обстоятелства в даден момент.

Ама какво разбирам аз, тая дето се проеба преди години.

tori
10-05-2013, 07:18
Търсите различни неща от една връзка, време е било да се разделите. Нито тя ще спре да вярва в Господ, нито ти ще си начешеш крастата само с маструбация. Било е по-добре да се разделите - нито един не е бил удовлетворен напълно. Тя, защото ти малко или много си си искал своето и от друга страна ти, който си незадоволен. Една връзка не е съвсем пълноценна без секс. Естествено, това правило не вАжи за 10 годишни, да не ме изядете сега.

marilyn
10-05-2013, 07:26
^И ти ли чакаш до сватбата?

Защо да съжалява, че е правила секс с приятеля си от 2 години? Защо сексът е толкова висш и спиритуален акт, че трябва да се споделя едиствено с правилния. Кой е правилния? Съществува ли изобщо такъв?

Приятелката му не е успяла да го оцени първа. Това си личи по фактът, че за 2 години "голяма" любов не е успяла да му повярва, че той наистина я обича, което пък от своя страна означава, че той за нея никога не е бил "правилния".

Ако авторът я зарязваше, заради еднодневка забита в някоя дискотека, нямаше да се мъчи 2 години на сухо с човек, който очевидно не го харесва достатъчно.

Правилен човек съществува единствено според дадени обстоятелства в даден момент.

Ама какво разбирам аз, тая дето се проеба преди години.


Напълно съм съгласна. Изкарахте го, че не я обичал и нз си кво. Ако беше така, нямаше да стои 2 години на сухо. Явно тя си е бъгната. Тези хора, прекалено религиозните, по мои наблюдения, са си такива. (Имах такава приятелка).
Една сериозна връзка не е пълноценна без секс. Няма как да се получи просто.

Авторе, ще ти мине с времето. Ще срещнеш момичето, което си струва и ще ти дава всичко, от което имаш нужда, просто не се отчайвай. :)

DownloadVirus
10-05-2013, 07:27
На мен ми е по-интересно уж учиш сврьхсериозната специалност.А постоянно се караш с някой от форума,кога учиш и ходиш на лекции?

Учи той,как да бели и лапа азиатски паламарки да не му пръснат малкия анал.

tori
10-05-2013, 07:39
^^Това би важало, ако изключим религиозността на девойката.
Що пък трябва да я изключваме? За нея това е нормално, тя вярва в това - окей, не я осъждам, щом иска - нека не го прави. Само дето каквото и да си говорим, момчето си има някакви нужди. Едва ли ти би излизала с толкова набожен човек, който отказва да прави секс с теб заради вяра в нещо, чието съществуване е под въпрос.

girlwithblueeyes
10-05-2013, 07:48
Нали знаете,че всеки си има вьзгледи за живота
За мен сьщо пьлноценната врьзка зависи от секса защото я скрепява.
Но пьк Маги от опит ти казвам,че продьлжителноста на една врьзка ,не е знак за обич.
:D

tori
10-05-2013, 08:12
Моето беше за мнението на Дриймърката...
Окей, признавам се за неразбрала.

DisappointedDreamer
10-05-2013, 08:47
^^Това би важало, ако изключим религиозността на девойката.




Права си. Тоя фактор го забравих.
В случая, подкрепям тори.

Rabalka
10-05-2013, 10:42
Ми да ти прави свирки поне бе

HollyGolightly
10-05-2013, 11:38
^И ти ли чакаш до сватбата?

Разбира се, дори той е щастливец, понеже на мен и приятелят ми и да се целуваме не ни е позволено, първата целувка трябва да е пред олтара :lol:
Сега сериозно, не тя го е разигравала 2 години, тя ясно му е казала как стоят нещата, негов си е проблемът, че не го е разбрал това нещо и е продължил да се надява. Никой не го е карал да се захваща с нея, но накрая, след цели 2 години, след като той дори брак споменаваше някъде, просто я е зарязал.

Fisherman
10-05-2013, 14:16
На мен ми е по-интересно уж учиш сврьхсериозната специалност.А постоянно се караш с някой от форума,кога учиш и ходиш на лекции?

ходя на лекции и упражнения по 10 часа на ден и искам да ми покажеш,къде съм се карал по цял ден с някой,5 минути са ми достатъчни на ден,за да нацвъкам простите потребители на тийн проблем :)

Fisherman
10-05-2013, 14:19
Ама какво разбирам аз, тая дето се проеба преди години.

И аз тва се питам,като си се проебала,ходи в на 4 очи с цветанка ризова,да те гледат всички поне.Тоя форум има едно 4-5 хиляди потребители,които са малка публика за бардашките ти разбирания.

Fisherman
10-05-2013, 14:22
Напълно съм съгласна. Изкарахте го, че не я обичал и нз си кво. Ако беше така, нямаше да стои 2 години на сухо. Явно тя си е бъгната. Тези хора, прекалено религиозните, по мои наблюдения, са си такива. (Имах такава приятелка).
Една сериозна връзка не е пълноценна без секс. Няма как да се получи просто.

Авторе, ще ти мине с времето. Ще срещнеш момичето, което си струва и ще ти дава всичко, от което имаш нужда, просто не се отчайвай. :)

ОМГ трябва да се ваксинирам срещу трипер,гонорея,херпес зостер,преди да влизам в раздел секс

seek&destroy
10-05-2013, 14:22
:D :D :D

RagioL
10-05-2013, 14:29
ходя на лекции и упражнения по 10 часа на ден и искам да ми покажеш,къде съм се карал по цял ден с някой,5 минути са ми достатъчни на ден,за да нацвъкам простите потребители на тийн проблем :)

А на мен са ми нужни само пет секунди като се появя за да ти изритам физиономията обратно в тоалетната от която си изпълзял. :D

Fisherman
10-05-2013, 14:30
А на мен са ми нужни само пет секунди като се появя за да ти изритам физиономията обратно в тоалетната от която си изпълзял. :D

грозното ти лице има среща с подметките ми довечера,но нека си пропомним,какъв жалък помияр си:


Имам предложение, аз спирам да се заяждам с теб и ти също спираш, и от тук нататък можеш да имаш пълно спокойствие с фенките си. :D

замириса на насрано,сигурно е от теб

Fisherman
10-05-2013, 14:33
Днес си поговорихме сериозно.
Каза,че иска да се запази чиста и,че ако някой я обича ще го оцени и ще я изчака.
Скъсах с нея,не знам какво да правя за напред..Липсва ми много,а са минали само няколко часа без да я виждам.
Явно,ще си наваксам 2те години без секс,ще го ударя на живот,а тя..не знам..

Браво бягай нещастник,отървал си я от безполезното си присъствие,сега го удари на живот и не се връщай.

RagioL
10-05-2013, 14:34
грозното ти лице има среща с подметките ми довечера

Говори ми все така мило, кучко.

RagioL
10-05-2013, 14:37
И току виж си спечелил място във Валхала ако умреш достойно! :D

klimatronik
10-05-2013, 14:46
Разбира се, дори той е щастливец, понеже на мен и приятелят ми и да се целуваме не ни е позволено, първата целувка трябва да е пред олтара :lol:
Сега сериозно, не тя го е разигравала 2 години, тя ясно му е казала как стоят нещата, негов си е проблемът, че не го е разбрал това нещо и е продължил да се надява. Никой не го е карал да се захваща с нея, но накрая, след цели 2 години, след като той дори брак споменаваше някъде, просто я е зарязал.

Мнооо си зле.. :Д Ти си Виоленза двее! :Д
Тя любовта не пита. От начало от къде ще е знаел, че въобще няма да му пусне дълги, дълги години? Въобще не е мислил за това. Обаче минава известно време, когато вече чисто физически и психически на е един мъж ми трябва секс. И какво да прави? Да я чака тая още 5 години? И след 5 години да я му пусне, я не? То едно е доверие, друго е чистата нужда.

RagioL
10-05-2013, 14:50
грозното ти лице има среща с подметките ми довечера,но нека си пропомним,какъв жалък помияр си:



замириса на насрано,сигурно е от теб

Беше тъпа идея да се опитам да закрия конфликта с тъпа твар която не може да асимилира нищо.
Обичаш да си архивираш мои мнения а, да не би, да получаваш оргазъм като ме четеш?

Fisherman
10-05-2013, 14:50
Една сериозна връзка не е пълноценна без секс.

тея думи трябва да ги издълбаят в камък на моста на влюбените зад НДК

Fisherman
10-05-2013, 15:07
По-интересното е защо девствени дават акъл за секс? :D
Кои са тия

Fisherman
10-05-2013, 15:08
Беше тъпа идея

ми ти си тъп бе мойто момче

RagioL
10-05-2013, 15:17
ми ти си тъп бе мойто момче

Вадиш от контекст каквото изнася а.

Fisherman
10-05-2013, 15:19
Вадиш от контекст каквото изнася а.

Eто пак,ти си зверски прост бе,кое вадя от контекста,като ТИ самия казваш,че идеята ти е била тъпа.Тъпа е да,като теб самия.

klimatronik
10-05-2013, 15:37
По-интересното е защо девствени дават акъл за секс? :D



Не споменавай името Господне без причина.

yyeeeh , oo yeeh Violenzeee :D YEES Violenzaaaa :X

RagioL
10-05-2013, 16:03
Eто пак,ти си зверски прост бе,кое вадя от контекста,като ТИ самия казваш,че идеята ти е била тъпа.Тъпа е да,като теб самия.

Тъпа защото си малоумен.

kondoliza
10-05-2013, 17:26
идвамата сте тапанари бе ! ништо не разбирате.........малоомници тряпва да правиме секс колкото се може повече докат сме малди!

trillian97
10-06-2013, 11:57
Ситуацията ви е много деликатна и явно сте в безизходица. Единствените логични изходи от нея за мен са да се ожените, да се разделите или в крайна сметка да измислите някакъв консенсус. Старая се да уважавам религията, но в някакъв момчент лично на мен ми идва в повече...

MaybachMusicGroup
10-06-2013, 12:48
Who's world is this?

MaybachMusicGroup
10-06-2013, 12:49
Who's world is this?

The World Is Yours!

LHDWBD
10-06-2013, 13:17
По-интересното е защо девствени дават акъл за секс? :D
Лелче,не съм съгласна..

102
10-06-2013, 14:36
Защото са необременени и имат по-ясна представа за секса.

anonymous708973
10-06-2013, 14:41
Хъм, наистина ли го мислиш?

102
10-06-2013, 14:50
Аз ли..? Ако да.... Да, с цялото ми същество.

gabe
10-06-2013, 15:47
Ох, олекна ми. Радвам се, че я е напуснал, това е правилното решение. Всичките тия прекалено религиозни вегетарианци са утайката на обществото. Момчето ще си влезе в коловоза на правилния живот, а девойката, искам да кажа, девствената девойка, ще си остане девствена на 40 и ще си тананика "ми то Господ така реши". И ще е права. Просто Господ е решил за нея да остане без поколение, сама, и изоставена от всички мъже, сред които и немалко свестни.

Хора, нарича се "естествен подбор". Кат не ти уй-дисва да си с един, търсиш друг. Ако не намериш никой, отпадаш от генетичния пул. Я ги вижте колко самотни каки има на по 40, всички те са търсили "правилния", "точния", "единствения", и са останали сами заради своите свърхочаквания от живота. И малко се позаинтересувайте защо християнската религия е така, и какво са правили хората допреди появата й. Сега времената са други, и да се живее според разбиранията отпреди 2000 години е просто глупост. Същото, както и да си строиш пирамида и цял живот да се готвиш за задгробния си живот.

Еми, гответе се за задгробния си живот, уважаеми дами и господа, защитници на женската девственост. Докато вие се готвите за задгробния живот, ние ще си живеем ТОЗИ живот.

gabe
10-06-2013, 15:54
И още нещо да добавя. Когато въпросните християнски норми са били приети, нормално хората са се женили на по 16 години. В случая момчето и момичето са на 19 и 20. Така че, мацката е преминала, ако разбирате какво точно искам да кажа. До 16 е нормално човек да устиска да е девствен, явно навремето са ги пецкали още от 13, та затова религията е заклеймила секса допреди сватбата. И са пецкали както момиченца, така и момченца. От тази гледна точка, днес ние сме много по-големи християни от едновремешните.

Fisherman
10-06-2013, 16:01
Ох, олекна ми. Радвам се, че я е напуснал, това е правилното решение. Всичките тия прекалено религиозни вегетарианци са утайката на обществото. Момчето ще си влезе в коловоза на правилния живот, а девойката, искам да кажа, девствената девойка, ще си остане девствена на 40 и ще си тананика "ми то Господ така реши". И ще е права. Просто Господ е решил за нея да остане без поколение, сама, и изоставена от всички мъже, сред които и немалко свестни.

Хора, нарича се "естествен подбор". Кат не ти уй-дисва да си с един, търсиш друг. Ако не намериш никой, отпадаш от генетичния пул. Я ги вижте колко самотни каки има на по 40, всички те са търсили "правилния", "точния", "единствения", и са останали сами заради своите свърхочаквания от живота. И малко се позаинтересувайте защо християнската религия е така, и какво са правили хората допреди появата й. Сега времената са други, и да се живее според разбиранията отпреди 2000 години е просто глупост. Същото, както и да си строиш пирамида и цял живот да се готвиш за задгробния си живот.

Еми, гответе се за задгробния си живот, уважаеми дами и господа, защитници на женската девственост. Докато вие се готвите за задгробния живот, ние ще си живеем ТОЗИ живот.

Еми гответе се и вие госпожице за задгробния живот,гледай до възможно най-курове да се докоснеш,възможно най-много възпаления на веднъж да хванеш,колкото може повече сперма между зъбите,защото живота е един и ние сме комплексирани и гониме мода.Защото ,който не е модерен,жална му майка.

Естествен подбор е най силния да оцелява,няма общо с човешките връзки.Ако двамата се биеха за пържола,тва е подбор а не няква криворазбрана цивилизация да си измисля проблеми.

MaybachMusicGroup
10-06-2013, 19:10
Еми гответе се и вие госпожице за задгробния живот,гледай до възможно най-курове да се докоснеш,възможно най-много възпаления на веднъж да хванеш,колкото може повече сперма между зъбите,защото живота е един и ние сме комплексирани и гониме мода.Защото ,който не е модерен,жална му майка.

Естествен подбор е най силния да оцелява,няма общо с човешките връзки.Ако двамата се биеха за пържола,тва е подбор а не няква криворазбрана цивилизация да си измисля проблеми.
Survival of the Fittest.

gabe
10-08-2013, 05:03
Еми гответе се и вие госпожице за задгробния живот,гледай до възможно най-курове да се докоснеш,възможно най-много възпаления на веднъж да хванеш,колкото може повече сперма между зъбите,защото живота е един и ние сме комплексирани и гониме мода.Защото ,който не е модерен,жална му майка.

Естествен подбор е най силния да оцелява,няма общо с човешките връзки.Ако двамата се биеха за пържола,тва е подбор а не няква криворазбрана цивилизация да си измисля проблеми.Виждам, че си гол и бос на тема "естествен подбор". Естественият подбор е мацката да подбере най-силният, този, който според нея ще я снабди с най-качествено поколение. Естествен подбор е и това, че мъжете подбират мацки с големи цици и стегнати тела, красиви, руси и привлекателни, а не грозни, ниски, пъпчиви и небръснати. Освен, че си гол и бос по биология, си явно и доста афектиран, защото поне половината от постовете в темата са твои.

И, както обясних, аз не се готвя за задгробния живот, а ако ти се готвиш за задгробния си живот по начина, по който си описал, то всеки тук може да си извади съответните изводи за теб. Не е лошо да си направиш и консултация при психиатър.

Chacho
10-08-2013, 10:41
Виждам, че си гол и бос на тема "естествен подбор". Естественият подбор е мацката да подбере най-силният, този, който според нея ще я снабди с най-качествено поколение. Естествен подбор е и това, че мъжете подбират мацки с големи цици и стегнати тела, красиви, руси и привлекателни, а не грозни, ниски, пъпчиви и небръснати. Освен, че си гол и бос по биология, си явно и доста афектиран, защото поне половината от постовете в темата са твои.


Трябват гени на груба сила или голямо количество млечни жлези, за да си запазим вида ли? Странно е да имаш тия разбирания и да смяташ християнството за отживелица.

Време е да претеглим на везната естествения подбор срещу изкуствения, щото при съвременния потенциал на човечеството, чисто като интелект, избираме да се закачваме за най-примитивните ни черти.

Същият тоя подбор е довел до осъзнаването и разбирането на сексуалността ни, както и на нейните цели. Когато разбираш нещо, трябва да се стараеш да му намериш приложение.

Fisherman
10-08-2013, 11:13
Виждам, че си гол и бос на тема "естествен подбор". Естественият подбор е мацката да подбере най-силният, този, който според нея ще я снабди с най-качествено поколение. Естествен подбор е и това, че мъжете подбират мацки с големи цици и стегнати тела, красиви, руси и привлекателни, а не грозни, ниски, пъпчиви и небръснати. Освен, че си гол и бос по биология, си явно и доста афектиран, защото поне половината от постовете в темата са твои.

И, както обясних, аз не се готвя за задгробния живот, а ако ти се готвиш за задгробния си живот по начина, по който си описал, то всеки тук може да си извади съответните изводи за теб. Не е лошо да си направиш и консултация при психиатър.

Не се притеснявай за моите познания по Биология ,келеш.Естествения отбор е точно оцеляването на най-силния,дали е чрез генна експресия или боя за пържола,нещата се развиват така,че най-качествените продължават напред.Не ми се прай на умен сигурно в момента пишеш от компютърния клуб в Приселци и около тебе се разнася миризма на прясно издоено козе мляко и овча тор.

В тая случка естествен отбор няма,просто имаме един прост човек и едно момиче със силно изразени принципи.Това,което става е,че простия човек не може да ги разбере,както и всички в тази тема и си пати от това.Кратко и просто,ако си плиткоумен ше си сърбаш попарата.

muhatacece
10-08-2013, 11:20
Не се притеснявай за моите познания по Биология ,келеш.Естествения отбор е точно оцеляването на най-силния,дали е чрез генна експресия или боя за пържола,нещата се развиват така,че най-качествените продължават напред.Не ми се прай на умен сигурно в момента пишеш от компютърния клуб в Приселци и около тебе се разнася миризма на прясно издоено козе мляко и овча тор.

В тая случка естествен отбор няма,просто имаме един прост човек и едно момиче със силно изразени принципи.Това,което става е,че простия човек не може да ги разбере,както и всички в тази тема и си пати от това.Кратко и просто,ако си плиткоумен ше си сърбаш попарата.



Fishermane, 1во ТИ НЯМАШ НИКАКВИ ПОЗНАНИЯ ПО КАКВОТО И ДА Е .. :) 2рото ще го измисля, когато пуснеш друга простотия, на която да се хиля :) :D

defender
10-08-2013, 12:22
мисля, че дори и да има естествен подбор той не влияе на вярващия............. при тях подбора става вече на съвсем друго ниво независимо от това кой е по-як или по-красив или кой е по-голям тарикат или изобщо кой е по-по-най.


Просто Господ е решил за нея да остане без поколение, сама, и изоставена от всички мъже, сред които и немалко свестни.

а ти си мислиш, че като пецкаш момиченца и това означава че ще си имаш поколение ли. Ако това момиче не е свястна то може и поколение да нямаш, а и да имаш да не се знае дали е от тебе и още много фактори може да се изброят.

Fisherman
10-08-2013, 12:45
Fishermane, 1во ТИ НЯМАШ НИКАКВИ ПОЗНАНИЯ ПО КАКВОТО И ДА Е .. :) 2рото ще го измисля, когато пуснеш друга простотия, на която да се хиля :) :D

А ти ли имаш познания въшльо

elito2250
10-08-2013, 15:14
Аз мисля,че трябва да поговориш сериозно с нея да обясниш,че не можеш по този начин и ако те разбере добре а ако не... по добре да се разделите.Вярно доста време ще ти е трудно без нея,но ще свикнеш + това ако нещата се развият до връзка без секс,сте обречени на раздяла.

bilqnavod
10-08-2013, 15:38
^И ти ли чакаш до сватбата?

Защо да съжалява, че е правила секс с приятеля си от 2 години? Защо сексът е толкова висш и спиритуален акт, че трябва да се споделя едиствено с правилния. Кой е правилния? Съществува ли изобщо такъв?

Приятелката му не е успяла да го оцени първа. Това си личи по фактът, че за 2 години "голяма" любов не е успяла да му повярва, че той наистина я обича, което пък от своя страна означава, че той за нея никога не е бил "правилния".

Ако авторът я зарязваше, заради еднодневка забита в някоя дискотека, нямаше да се мъчи 2 години на сухо с човек, който очевидно не го харесва достатъчно.

Правилен човек съществува единствено според дадени обстоятелства в даден момент.

Ама какво разбирам аз, тая дето се проеба преди години.

+1

Fisherman
10-08-2013, 16:41
Аз мисля,че трябва да поговориш сериозно с нея да обясниш,че не можеш по този начин и ако те разбере добре а ако не... по добре да се разделите.Вярно доста време ще ти е трудно без нея,но ще свикнеш + това ако нещата се развият до връзка без секс,сте обречени на раздяла.

Искаш да кажеш връзка без любов е обречена на раздяла,защото в тази връзка аз не я виждам,виждам само един егоистичен глупак и момиче с очаквания от живота.

muhatacece
10-09-2013, 16:42
А ти ли имаш познания въшльо


Ти си като хлебарките ... Дори атомна бомба да им пуснеш, няма умиране, колкото и гнусни, отвратителни без никакви познания по биология да са ...

heartshapedbox
10-09-2013, 16:57
Искаш да кажеш връзка без любов е обречена на раздяла,защото в тази връзка аз не я виждам,виждам само един егоистичен глупак и момиче с очаквания от живота.

Ако правиш секс, автоматично спираш да имаш очаквания за живота и ставаш глупак, така ли?
Очаквам да ми обясниш върховната си логика.

Fisherman
10-09-2013, 16:58
Ако правиш секс, автоматично спираш да имаш очаквания за живота и ставаш глупак, така ли?
Очаквам да ми обясниш върховната си логика.

Не ме разбра,очаквания от живота нямат тези които са йоло,като момчето и всички алтави кучки,които се изредиха да го защитават.Сега разбра ли,живота е много повече от секс.Секса е за животните,любовта за хората.Освен това,май сме забравили основната причина да има секс а тя е за да се множим,не видях никой от форума да се подиграва на другите,че не са си родили деца,виждам само подигравка на тема девственост.

Fisherman
10-09-2013, 17:00
Ти си като хлебарките ... Дори атомна бомба да им пуснеш, няма умиране, колкото и гнусни, отвратителни без никакви познания по биология да са ...

Коя част от Биологията не разбирам,чакам да ми обясниш мухльо

heartshapedbox
10-09-2013, 17:09
Не ме разбра,очаквания от живота нямат тези които са йоло,като момчето и всички алтави кучки,които се изредиха да го защитават.Сега разбра ли,живота е много повече от секс.Секса е за животните,любовта за хората.Освен това,май сме забравили основната причина да има секс а тя е за да се множим,не видях никой от форума да се подиграва на другите,че не са си родили деца,виждам само подигравка на тема девственост.

А какво толкова му има на момчето? За теб не е ли нормално в една връзка, дълга повече от година, да присъства и фактора секс? Живота е много повече от секс, прав си, но това не значи, че напълно трябва да го изключим от ежедневието си. И грешиш, че секса е за животните, те го практикуват само като метод за размножаване (с малки изключения).
Аз ли разбирам грешно, или си против секса за удоволствие?

klimatronik
10-09-2013, 17:32
фишето е тъп

Fisherman
10-09-2013, 17:35
Не съм против естествено,против съм на тва на секса да се обръща повече внимание отколкото му е нужно.Тва можеш да го видиш навсякъде,но е част от човешката природа и щом теорията за еволюцията е толкова застъпена в днешно време,значи хората са дошли от животните и не са по-различни от тях.Което обяснява,защо на секса се обръща толкова внимание.

Не е нормално в една връзка от година да няма секс,освен при някакви извънредни обстоятелства.По темата момичето просто не го е обичало достатъчно ,за да преминат към акт.

И да секса е метод за размножаване и нищо повече.

Fisherman
10-09-2013, 17:36
Ако целта на всички беше да правим секс с гаджето още щяхме да сме по пещерите,да палим огън с пръчки.

heartshapedbox
10-09-2013, 17:39
Тва можеш да го видиш навсякъде,но е част от човешката природа и щом теорията за еволюцията е толкова застъпена в днешно време,значи хората са дошли от животните и не са по-различни от тях.

Кое мога да видя?
Кучетата имат опашка, хората не, следователно са по-различни. Same logic.



Не е нормално в една връзка от година да няма секс,освен при някакви извънредни обстоятелства.По темата момичето просто не го е обичало достатъчно ,за да преминат към акт.

Тук съм съгласна напълно.

sneering
10-09-2013, 17:40
В този свят,където може да се забавлявате и да куфеете,да правите секс в парка пред пенсионери болни от Алцхаймер,да пушите и да усещате секса по различен начин и всичко останало което тиин спирита дава...?
Тези не са нормални или са на 45,а момичето сигурно има болен баща-комунист с 4 тъмни мазета правени за възпитание.

Всички бих оправдал,ама подобни не мога ... чак и ще се женят.

що за скучно глупав сценарии

Fisherman
10-09-2013, 17:43
Кое мога да видя?
Кучетата имат опашка, хората не, следователно са по-различни. Same logic.
Хората са животни,обяснявай си го ,както искаш.

heartshapedbox
10-09-2013, 18:03
Безспорно са животни, съгласна съм.
А така и не разбрах кое е "Тва можеш да го видиш навсякъде,но е част от човешката природа". :)

Fisherman
10-09-2013, 18:26
Безспорно са животни, съгласна съм.
А така и не разбрах кое е "Тва можеш да го видиш навсякъде,но е част от човешката природа". :)

Говорех за това как секса се превръща във фикс идея и как на някои хора,това им става,като цел в живота.Секса е най-нормалното нещо не земята,като пиенето на вода и храненето,обаче не виждам никой да се хвали,как е пил вода а десетки хора се хвалят,как са правили секс.

sneering
10-09-2013, 19:12
Тези които се хвалят че правят секс,без да искат се издават че им се случва рядко.Самата превъзбуда и нуждата за споделяне с другите ги издава,че се е случило нещо различно и нетипично за техния живот.

Аз така ги разпознавам и не съм бъркал досега.

GiveMeLove
10-09-2013, 20:50
Говорех за това как секса се превръща във фикс идея и как на някои хора,това им става,като цел в живота.Секса е най-нормалното нещо не земята,като пиенето на вода и храненето,обаче не виждам никой да се хвали,как е пил вода а десетки хора се хвалят,как са правили секс.

Ти какво, да не би да ти липсва сексът, че не се хвалиш...

Sad story, bro.. Smoke some salvia!

ndesign
10-09-2013, 22:29
Браво на теб, сега бързай да се наживееш, понеже нали това да се на**еш е много важна част от пълноценното живеене.
А за приятелката ти... тоест бившата ти голяма любов не се притеснявай, сигурна съм, че ще си намери някой, който ще я оцени и няма да я замени за поредната one-night-stand в някой бар. Добре поне, че остави момичето преди да я накараш да направи нещо, за което би съжалявала.

Подкрепям... добре че се е отървало момичето от такава "голяма" любов... сигурен съм че ще си намери правилния човек!
А за автора -> след някоя и друга година ще се моли да беше почакал малко, ама ще е късно...

Fisherman
10-10-2013, 04:59
Ти какво, да не би да ти липсва сексът, че не се хвалиш...

Sad story, bro.. Smoke some salvia!

Не,просто майка ми ме е възпитала и не разказвам за половия си живот в нета.

gabe
10-10-2013, 05:05
Трябват гени на груба сила или голямо количество млечни жлези, за да си запазим вида ли? Странно е да имаш тия разбирания и да смяташ християнството за отживелица.

Време е да претеглим на везната естествения подбор срещу изкуствения, щото при съвременния потенциал на човечеството, чисто като интелект, избираме да се закачваме за най-примитивните ни черти.

Същият тоя подбор е довел до осъзнаването и разбирането на сексуалността ни, както и на нейните цели. Когато разбираш нещо, трябва да се стараеш да му намериш приложение.Родът се е запазил, защото жените са избирали определен тип мъже, а мъжете са избирали определен тип жени, и това няма нищо общо с християнството и пържолите. Ако някоя мацка е грозна, дебела, ниска, глупава, егоистична, идиот, е твърде малко вероятно някой качествен мъж да я хареса да даде качествено поколение. И обратно, ако един мъж е нисък, грозен с тумбак, плешив, с голям диоптър, с липса на комуникационни умения (като Fisherman), също е малко вероятно да даде качествено поколение. Може и да е най-силният и да е изял най-много пържоли, но жените ако не го харесват - край.

Не знам защо ограничавате естествения подбор само до хранене и ебане, има и още много други аспекти, прочетете за пирамидата на Маслоу за човешките потребности. Трябва повечко да се чете, и по-малко да се пише по форумите.

gabe
10-10-2013, 05:10
а ти си мислиш, че като пецкаш момиченца и това означава че ще си имаш поколение ли. Ако това момиче не е свястна то може и поколение да нямаш, а и да имаш да не се знае дали е от тебе и още много фактори може да се изброят.По-добре се спри, за да не се обърне съдбата срещу тебе. В България около 15% от двойките страдат от стерилитет.

И да, това, че пецкам жени ми дава много по-голям шанс да имам поколение от някой, който въобще не пецка (неговият шанс е практически нула).

След толкова много глупости, които прочетох в темата, се оттеглям. Темата всъщност беше за това, как една стара мома не ще да прави секс до сватбата си, и годеникът й я зарязал. Най-обикновена случка. Той ще си намери друга, а тя ще остане монахиня, ще иде в манастир и ще прекара остатъка от живота си в молитви към Господ. В същото време, ние, мравките, ще се плодим и ще си правим кефа, необременени от архаични догми. И от мненията на Fisherman

Auriss
10-10-2013, 06:07
Не,просто майка ми ме е възпитала и не разказвам за половия си живот в нета.

Спокич, сички са ни учили да не лъжем - не си толкова специален.

Anonys
10-10-2013, 07:20
Пусни ѝ в питието 2 хапа за възбуда и да видим къде ще ходи.. Това е единствения вариант да правите секс, без майка ѝ и баща ѝ да знаят.

heartshapedbox
10-10-2013, 07:28
Пусни ѝ в питието 2 хапа за възбуда и да видим къде ще ходи.. Това е единствения вариант да правите секс, без майка ѝ и баща ѝ да знаят.

Доста тъпо предложение.

defender
10-10-2013, 10:49
Темата всъщност беше за това, как една стара мома не ще да прави секс до сватбата си, и годеникът й я зарязал.

напротив, темата беше как едно момиче иска да прави секс само с мъжа си и точния човек, а някакво разгонено диво животно обичащо само разгоненото си его (прикрито зад маската че уж я обича) като вижда че тя е човек с характер и принципи, а не просто средство за задоволяване на разгонени животни и тогава идва във форума започва да мрънка и да търси подкрепа за слабото си характерче и потъмнена съвест и накрая избягва от нея в душевната си кочинка.

Тя го е харесвала и му е дала шанса той да покаже че е точния човек,.......... е, пича се издъни...

Chacho
10-10-2013, 11:17
Родът се е запазил, защото жените са избирали определен тип мъже, а мъжете са избирали определен тип жени, и това няма нищо общо с християнството и пържолите. Ако някоя мацка е грозна, дебела, ниска, глупава, егоистична, идиот, е твърде малко вероятно някой качествен мъж да я хареса да даде качествено поколение. И обратно, ако един мъж е нисък, грозен с тумбак, плешив, с голям диоптър, с липса на комуникационни умения (като Fisherman), също е малко вероятно да даде качествено поколение. Може и да е най-силният и да е изял най-много пържоли, но жените ако не го харесват - край.

Не знам защо ограничавате естествения подбор само до хранене и ебане, има и още много други аспекти, прочетете за пирамидата на Маслоу за човешките потребности. Трябва повечко да се чете, и по-малко да се пише по форумите.

Чел ли си някаква критика към пирамидата на Маслоу? Или е достатъчно да гледаме едностранно на нещата?

Ако си разбрал изобщо нещо от предния ми коментар, оспорвам именно секса като основна нужда.

Също така, като споменаваш Маслоу, пък говориш за естествения подбор, можеш ли да обясниш защо жените се въздържат от секс, търсейки любов и сигурност?

Auriss
10-10-2013, 14:08
Тя го е харесвала и му е дала шанса той да покаже че е точния човек,.......... е, пича се издъни...

Или пък по-вероятното - взела си е златната п*тка за някакъв трофей, а момчето за недостойно да й го мушне. 'Щото или трябва да си изкл. спрял индивид, че да нямаш намерение да водиш сексуален живот до сватбата си, а да си хващаш гаджинца на по 17-18г. , или тотален лицемер и просто да се храниш емоционално от вниманието на момчето.

Се тая. В случая животно е мацката. Адски грозна постъпка е това. Нормален човек на нейната възраст с такива разбирания изобщо не би трябвало да се хваща с някой друг. Ама толкова са и принципите й принципи.

Ще устиска девствена до сватбата си колкото аз шампион по бокс в тежка категория ще стана. Достатъчно показателен е фактът, че изобщо си е хванала гажинце.

[

defender
10-10-2013, 14:15
изобщо не би трябвало да се хваща с някой друг.

тя би си хванала някой ако има цел да се ожени за него, без всякакви други подмолни цели (каква по-голяма искреност от това) ............. ако едно момиче си ме хване за гадже и ми каже че иска да прави секс с мен но след сватбата, то естествено е че аз ще схвана, че тя си ме е хванала за гадже защото има намерение да се ожени за мене и да сподели живота си. .................. какво по-голямо доказателство, от това че ме обича и какво по-голяма доказтелство от това че е свястна, че е специална, а не просто някаква секс изпълнителка на желания, на поредното "гадже".

Chacho
10-10-2013, 14:22
какво по-голямо доказателство, от това че ме обича и какво по-голяма доказтелство от това че е свястна, че е специална, а не просто някаква секс изпълнителка на желания, на всяко следващо гадже.

Самата сватба?

В смисъл, само защото те е взела за гадже и ще се пази до сватбата, не означава, че ще се пази за теб.

defender
10-10-2013, 14:29
е това вече е начин на мислене, в смисъл това е може би начин на мислене на страхливци ...................... а от друга страна щом едно момиче е достигнала духовно ниво да има тази духовна сила да се пази до сватбата мислиш ли че ще е подмолна в отношението си към теб ................... е разбира се че има и изключения.

В случая не момичето е изоставило момчето, а момчето си навива някакви мисли и я изоставя ............. подкокоросан и от някои съфорумци

Chacho
10-10-2013, 14:32
е това вече е начин на мислене, в смисъл това е може би начин на мислене на страхливци ...................... а от друга страна щом едно момиче е достигнала духовно ниво да има тази духовна сила да се пази до сватбата мислиш ли че ще е подмолна в отношението си към теб ................... е разбира се че има и изключения.

Мисълта ми беше, че докато не дойде сватбата, за да си проличи, че се е опазила дотогава, не можем да сме сигурни какво й е духовното ниво.

defender
10-10-2013, 14:38
В смисъл че до сватбата няма как да си проличи дали наистина е девствена ли? .

Chacho
10-10-2013, 14:42
В смисъл че до сватбата няма как да си проличи дали наистина е девствена ли?

Не за девствеността, а за любовта. Просто докато не ти каже "да" за брак, може просто да опитва с теб. Нищо, че в опитването не влиза сексът.

defender
10-10-2013, 14:49
ами тя се опитва за да види дали си точния човек, но щом те е избрала за да се опитва с теб, пак си е вид признание за теб - тя те опитва да се ожени за теб и да сподели живота си, тайните си и т.н., а не те опитва просто за секс.
Също колкото се опитва тя с тебе, толкова и ти може да се опитваш с нея ............... в смисъл имате равен старт, никой не е ощетен............. а и все пак ти си момчето, предполага се, че ще си по-отстъпчивия и готов да рискува.............. а в случая нашия герой от темата се явява мрънкащото леке т.е. слабия.

Chacho
10-10-2013, 15:03
Между другото, защо християнството позволява да опитваме с различни партньори, докато намерим подходящия (не говорим сексуално), а не допуска да опитваме сексът и плътската наслада, докато открием духовната?

defender
10-10-2013, 15:18
ами в християнството няма опитване, то трябва да се основава на истинската любов и искреността в мислите между двамата (момчето и момичето), но тъй като в последствие човекът много се е отдалечил от Бога и нелицемерната любов, когато един истински християнин казва, че опитва, той всъщност е искрен в мислите си към другия партньор, но опитва дали той е искрен и дали не иска да го използва като инструмент за вършене на зло и когато другия иска да използва християнина за секс преди брака, блудство и други грехове е ясно че не е искрен, както в случая. И забележи че въпреки това не момичето оставя момчето (защото момчето иска секс преди брака) а момчето изоставя момичето (че не му пуска преди брака),............ и сега ми кажи кой всъщност повече е обичал другия и е бил искрен в любовта си............. този който изоставя или този който въпреки слабостите на другия остава.

Fisherman
10-10-2013, 16:53
Спокич, сички са ни учили да не лъжем - не си толкова специален.

Прав си аз не съм,но тука всичките сте специални,нуждаещи се от специални грижи.

Fisherman
10-10-2013, 16:58
Или пък по-вероятното - взела си е златната п*тка за някакъв трофей, а момчето за недостойно да й го мушне. 'Щото или трябва да си изкл. спрял индивид, че да нямаш намерение да водиш сексуален живот до сватбата си, а да си хващаш гаджинца на по 17-18г. , или тотален лицемер и просто да се храниш емоционално от вниманието на момчето.

Се тая. В случая животно е мацката. Адски грозна постъпка е това. Нормален човек на нейната възраст с такива разбирания изобщо не би трябвало да се хваща с някой друг. Ама толкова са и принципите й принципи.

Ще устиска девствена до сватбата си колкото аз шампион по бокс в тежка категория ще стана. Достатъчно показателен е фактът, че изобщо си е хванала гажинце.

[

Старче,мисле че си супер прост,глупав и толуб,ама ти се усираш вече в тъпорията си.По начина,по който се изказа говори доста лошо за теб.Яд те е на момиче,което си е отстояло желанията пред някакъв мухльо,тва ми говори,че може би и на теб ти се е случвало същото,може би си супер мухльо.Факта,че те дразни момиче,което не е пуснало ака не е евтина уличница и ти се насираш от раз ми говори,че в живота ти няма грам клитор.

klimatronik
10-10-2013, 17:38
Старче,мисле че си супер прост,глупав и толуб,ама ти се усираш вече в тъпорията си.По начина,по който се изказа говори доста лошо за теб.Яд те е на момиче,което си е отстояло желанията пред някакъв мухльо,тва ми говори,че може би и на теб ти се е случвало същото,може би си супер мухльо.Факта,че те дразни момиче,което не е пуснало ака не е евтина уличница и ти се насираш от раз ми говори,че в живота ти няма грам клитор.

aве ти си много тъп бе..тая тъпата кво иска ? 10 години да не правят секс

Fisherman
10-10-2013, 17:53
aве ти си много тъп бе..тая тъпата кво иска ? 10 години да не правят секс

я гледай ти баш майстора на олигофренията е тука,ти,който твърдиш,че германците са по-умни от тебе,що дириш тука?мнението ти въобще за кво е ?ти самия казваш,че си тъп

Auriss
10-10-2013, 18:19
И забележи че въпреки това не момичето оставя момчето (защото момчето иска секс преди брака) а момчето изоставя момичето (че не му пуска преди брака),............ и сега ми кажи кой всъщност повече е обичал другия и е бил искрен в любовта си............. този който изоставя или този който въпреки слабостите на другия остава.
Айде не ни набутвай в ъгълчето на умствено изостаналите, принуждавайки ни да коментираме отношенията между хората от гледна точка на християнството.

Аз така виждам нещата - 18г. шматка си хваща момче без намерението да спи с него. Със сигурност не е расла в гора и й е ясно, че всеки нормален човек би очаквал най-елементарното нещо от връзката си - секс. То друга причина за връзка на тази възраст просто няма.
Това тяхното за чисто приятелство може да се счита. Разлика - никаква.

Решението - такива с вашите разбирания да си се хващат с други образи със същите разбирания. А не да пилеят времето на хората. Виж, ако авторът е бил уведомен още преди да хлътне по нея - да се разбира моментално/ възможно най-скоро - вероятно той е за солене, а момичето си е ок.

Fisherman
10-10-2013, 18:21
Виж, ако авторът е бил уведомен още преди да хлътне по нея - да се разбира моментално/ възможно най-скоро - вероятно той е за солене, а момичето си е ок.

тъпичък си ти да,доста

defender
10-10-2013, 18:40
Аз искрено се надявам да се ебаваш, 'щото ръсиш абсолютни простотии. Духовно, муховно, гъзовно.

На 17 години лапенца ще започват връзка с цел СВАТБА?! Моля ти се. Да не говорим колко смешно въобще звучи да се говори за такава сериозна стъпка в началото. Как ще искаш да сключиш брак и да си прекараш живота с някого, когото не познаваш?

ами не, не се ебавам.

Защо да не го познаваш, може преди се съберете да сте били познати. В смисъл много рядко са случаите да си ходиш по улицата и да видиш някой непознат и да му предложиш брак, но нали първо се запознаваш и той ти става познат и поддържате приятелство и после ако си допадате и решавате да се съберете.............

defender
10-10-2013, 18:50
ами имал съм връзка ............. а ти какво правиш при твоите връзки? Разкажи как ставата работите при тебе.

DisappointedDreamer
10-10-2013, 18:52
ами не, не се ебавам.

Защо да не го познаваш, може преди се съберете да сте били познати. В смисъл много рядко са случаите да си ходиш по улицата и да видиш някой непознат и да му предложиш брак, но нали първо се запознаваш и той ти става познат и поддържате приятелство и после ако си допадате и решавате да се съберете.............

:D :D :D :D

klimatronik
10-10-2013, 18:54
я гледай ти баш майстора на олигофренията е тука,ти,който твърдиш,че германците са по-умни от тебе,що дириш тука?мнението ти въобще за кво е ?ти самия казваш,че си тъп

за съжаление все по-често попадам на булгари прости като теб

Auriss
10-10-2013, 19:00
Дифендъре, виж сега. Това, дето го описваш, макар да се случва, е по-скоро рядкост и е малко като по филмите. Хората обикновено се запознават някъде, ако се харесат става ясно от поведението им и нещата ескалират доста бързо.

defender
10-10-2013, 19:04
да бе знам, така се търсят ку_ви за удоволствие. Нещо като заместител на дясната ръка, само дето към дясната си ръка пак имам любов към нея и ми пука.

Fisherman
10-10-2013, 19:06
за съжаление все по-често попадам на булгари прости като теб

ходи си тогава в Аушвиц при арийската раса ,поп Кръстьо

klimatronik
10-10-2013, 19:09
ходи си тогава в Аушвиц при арийската раса ,поп Кръстьо

пак ще е по-добре от в твоята аптека хаха, дето ще преписваш лекарства на принципа кое е по-вкусно

Auriss
10-10-2013, 19:10
да бе знам, така се търсят ку_ви за удоволствие.
е чакай, бе, какво стана с Любовта - или само ако сте брояли пеперудки на полето е истинска ?
В крайна сметка ако Любов ако наричаш чувството на привъзраност към някого БЕЗ похот (желание за секс) значи християните всичките сте някакви фригидни и правите секс единствено с цел да се размножавате ?
В Библията не пишеше ли нещо от рода на 'мъжа и жената за един за друг и всички УДОВОЛСТВИЯ на секса трябва да си останат в брака' ?
Не е ли малко противоречиво това - трябва да се обичате без да се желаете сексуално за да можете да се еб*те като животни след това ?

Fisherman
10-10-2013, 19:12
пак ще е по-добре от в твоята аптека хаха, дето ще преписваш лекарства на принципа кое е по-вкусно

добре супер в моята аптека ще изкарвам 5 хилки у месеца с яко бачкане,докато ти садиш дръвчета пред университета в Берлин

Fisherman
10-10-2013, 19:13
е чакай, бе, какво стана с Любовта - или само ако сте брояли пеперудки на полето е истинска ?
В крайна сметка ако Любов ако наричаш чувството на привъзраност към някого БЕЗ похот (желание за секс) значи християните всичките сте някакви фригидни и правите секс единствено с цел да се размножавате ?
В Библията не пишеше ли нещо от рода на 'мъжа и жената за един за друг и всички УДОВОЛСТВИЯ на секса трябва да си останат в брака' ?
Не е ли малко противоречиво това - трябва да се обичате без да се желаете сексуално за да можете да се еб*те като животни след това ?

Виж ти си малоумен,няма как да разбереш тия неща,дори не се напъвай