PDA

View Full Version : Дилема



icreaer
10-01-2013, 13:26
Здравейте,първо искам да благодаря на тези,които ще отговорят в темата.Та искам да започна историята така:Преди година се преместих в нов град и в ново училище и макар,че в класа ми има много красививи и симпатични момичета за мен изпъкна едно точно момиче над другите.В училището може да се каже съм си изградил репутация на мил и грижлив,а мисля,че тя е от тези момичета,която чака да се случи нещо като по филмите.Аз незнам какво да правя..Страхувам се,че ако направя/кажа нещо и тя ме отхвърли ще бъде много неловко,тъй като ще се виждаме всеки ден още 3 години.Не знам какво да направя,защото макар,че да не съм казал нещо всеки път,когато някое момче я доближи аз почвам де се изпълвам с ярост и се опитвам да го пренебрегна.

Mary_Jane_69
10-01-2013, 13:28
go with the flow

slunch
10-01-2013, 14:38
Честно казано, положението е доста гадно. Ако все пак забележиш, че те гледа продължително или се опитва да ти привлече вниманието по някакъв начин. Може да опиташ. Започни да контактуваш с нея, говори и за някакви общи теми - домашни, уроци и т.н. Ако се справя добре по някой предмет и кажи, че не разбираш нещо, тя може да си опита да ти помогне да го разбереш. Можеш да ѝ пишеш във фейсбук. Но не ѝ казвай, че я харесваш още в началото. Но ако ти изглежда незаинтересована, по-добре се откажи. Но все пак опитай!

marilyn
10-01-2013, 16:30
Отрицателната частица "не" се пише отделно от глаголите. Следователно се пише "не знам". Изключения: недовиждам, недочувам.

Повръща ми се като видя написано "незнам".

baby_baby
10-23-2013, 12:10
Честно казано, положението е доста гадно. Ако все пак забележиш, че те гледа продължително или се опитва да ти привлече вниманието по някакъв начин. Може да опиташ. Започни да контактуваш с нея, говори и за някакви общи теми - домашни, уроци и т.н. Ако се справя добре по някой предмет и кажи, че не разбираш нещо, тя може да си опита да ти помогне да го разбереш. Можеш да ѝ пишеш във фейсбук. Но не ѝ казвай, че я харесваш още в началото. Но ако ти изглежда незаинтересована, по-добре се откажи. Но все пак опитай!

+++

sneering
10-23-2013, 12:21
Рискувай и действай.После като станеш на 30,ще си спомняш за някакъв вид луда връзка в даскало,а не за мълчанието на агнетата от последния чин придружено със скрита необяснима ревност.

vali97
10-23-2013, 17:03
Действай смело нищо няма да загубиш !!!

Sh@d0w
10-23-2013, 17:07
Пробвай пък ако те отреже няма да е въобще толкова неловко. След 3-4 дена ще го е забравила гаранция и всичко ще си е по старо му.

Живота е един не си пропускай възможностите.

NissaN
10-24-2013, 11:44
Действай пич