PDA

View Full Version : Гаф след клизма



_ivi_
10-01-2013, 14:17
От доста време съм в тоя форум и съм чела доста теми за клизми, изпускания при анален секс.Веднъж ми се е случвало да се изпусна и срама беше ужасен и от тогава винаги преди да го правя аналния минавам през WC или по-точно когато мисля, че ще го правя или искам да го правя.В събота реших да опитам с клизма и си взех от аптека иригатора.Направих каквото трябваше и спокойна си излязох и към 2-3 сутринта бяхме в общежитието на момчето с което се виждахме и за първи път правим секс.Правим го и му предложих да ме пробва и отзад.Не беше нужно да го навивам и така...Всичко ок, но накрая ...се изпуснах.Умрях от срам особено като ми каза "Можеше поне да минеш през тоалетната" направо....Казах му, че съм си правила клизма и затова съм предложила да го направим отзад, но не повярва.Та защо стана така - клизмата ли да не съм направила както трябва или е минало прекалено много време, но не вярвам да е заради това, защото и във WC като съм била пак е горе долу времето до акта същото??А се доверих на клизмата и не съветвам никой да го прави....И се чудя и се мая ква беше тая работа и сега ми е супер гузно да му се обадя дори.

Котка.
10-01-2013, 15:22
Каквото търсиш, това намираш...

baby_baby
10-01-2013, 15:27
ужас

TROLLDADLOLCAKE
10-01-2013, 16:08
Извини ме,но ще се спукам от смях за твоя сметка. :D :D :D :D

CoNviCt
10-01-2013, 16:12
Насрала си се?

yakuza_
10-01-2013, 16:40
Насрала си се?

Не бе, сондирали са я и избил нефта.

AmericanAssholes
10-01-2013, 16:40
фейкккккккккк

anonymous708973
10-01-2013, 16:47
Не си я направила като хората явно.
Просто не се обаждай на момчето и се надявай да не се засичате.

_ivi_
10-01-2013, 17:56
Не си я направила като хората явно.
Просто не се обаждай на момчето и се надявай да не се засичате.

Май наистина така ще да е най-добре да не му звъня и малко вероятно е да не се засечем.Иначе явно нещо не съм я направила както трябва.

п.п. Форума определено не е предишния - пълен е с хейтъри.

-=[ Century Falcon ]=-
10-01-2013, 17:56
смени си самоличността и избягай в друга държава

Emilen
10-01-2013, 21:25
И каква е точно драмата? Случва се. Като се плаши от мечки, да не ходи в гората...
Предполагам, че не си направила клизмата както трябва или не си взела тази, която трябва(да не си взела детска?). Иначе, стискаш до последно и тогава, а не веднага да тичаш в тоалетната. Внимаваш и да не изтече предварително. Но както и да е. Възможно е и той да е дръпнал по-рязко.
Между другото, голяма работа станала, че си се изпуснала!

Overkill_Teen
10-02-2013, 10:21
ИЗВИНИ СЕ!

ИЗВИНИ СЕ!

ИЗВИНИ СЕ НА МОМЧЕТО!

:D

divakaa_3445
10-02-2013, 12:13
ИЗВИНИ СЕ!

ИЗВИНИ СЕ!

ИЗВИНИ СЕ НА МОМЧЕТО!

:D

http://www.youtube.com/watch?v=IDWjJCgR56s
:D :D :D

Hidayet
10-02-2013, 18:09
Каквото търсиш, това намираш...

+

anonymous908491
10-02-2013, 19:56
Не разбирам, какъв е проблема.
Обясни по-точно кое те притеснява.
Иначе те уважавам, малко женки предлагат да ги таковат отзад на първа среща.

beliar
10-03-2013, 08:28
Ама защо ги ядете тея люти дюнери :x много бързо презареждат кафявото око ....

_ivi_
10-03-2013, 09:28
Не разбирам, какъв е проблема.
Обясни по-точно кое те притеснява.
Иначе те уважавам, малко женки предлагат да ги таковат отзад на първа среща.

Ми това, че аз му предложих и също това, че се доверих на уж ефикасния метод клизма.Но пак не разбирам как може да не съм я направила както трябва евентуално...?!

prince
10-03-2013, 09:40
ДА нямаше ИЗВАДИ ГО ДА ПРЪДНА :@ хах

harabadabarche
10-03-2013, 16:05
Ако този има някъв проблем нека си даде неговото дупе :)
И стига с тия глупости, тая дупка е дадена с друга цел.

Vladislav Hellsing
10-03-2013, 16:20
И стига с тия глупости, тая дупка е дадена с друга цел.

каква конкретно.

Naive
10-03-2013, 17:42
И стига с тия глупости, тая дупка е дадена с друга цел.
То и устата е създадена с друга цел по принцип.

nqmaznacheniee
10-03-2013, 19:45
Иначе те уважавам, малко женки предлагат да ги таковат отзад на първа среща.

мхм :lol: :lol:

NissaN
10-04-2013, 10:30
Яко лоша случка...

kondoliza
10-05-2013, 18:44
Изгребвай си лайната с кофа...ти си каtо септична яма явно,щом след клизма е осираш пак...

SurfSky
10-05-2013, 18:55
Абе вие сте баси тъпаците ... Лесно е да се смеете на чужд гръб ?!

kondoliza
10-05-2013, 18:59
На тебе па ти е съвсем лесно...кат не са ти се изсрали на тебе в лицето

Rabalka
10-06-2013, 16:40
Аз не сам се подготвяла никога и дося не сам се насирала.Явно не си напраила нешто както трябва.

GiveMeLove
10-06-2013, 16:46
Аз не сам се подготвяла никога и дося не сам се насирала.Явно не си напраила нешто както трябва.
То няма много неща, които можеш да направиш.. А тя клизмата доколкото знам е за прочисване, не за изпразване на материала.. Луда работа и кофти история като цяло.. На мен като на момче ще ми стане също супер неудобно заради момичето..

draid
10-06-2013, 21:16
Абе вие сте баси тъпаците ... Лесно е да се смеете на чужд гръб ?!

Естествено. Ти не си ли гледал рекламата на спрайт ?

в случай, че не си :
http://vbox7.com/play:03a5514c

_ivi_
10-08-2013, 17:51
Благодаря за подкрепата!

tori
10-08-2013, 18:01
Естествено. Ти не си ли гледал рекламата на спрайт ?

в случай, че не си :
http://vbox7.com/play:03a5514c
Бях я забравила тая реклама.
Просто се извини на момчето и се надявай да не се стига до секс отново.

Fisherman
10-08-2013, 18:06
Аз не сам се подготвяла никога и дося не сам се насирала.Явно не си напраила нешто както трябва.

явно ануса ти е еволюирал

KokoDjambo
10-08-2013, 18:29
От доста време съм в тоя форум и съм чела доста теми за клизми, изпускания при анален секс.Веднъж ми се е случвало да се изпусна и срама беше ужасен и от тогава винаги преди да го правя аналния минавам през WC или по-точно когато мисля, че ще го правя или искам да го правя.В събота реших да опитам с клизма и си взех от аптека иригатора.Направих каквото трябваше и спокойна си излязох и към 2-3 сутринта бяхме в общежитието на момчето с което се виждахме и за първи път правим секс.Правим го и му предложих да ме пробва и отзад.Не беше нужно да го навивам и така...Всичко ок, но накрая ...се изпуснах.Умрях от срам особено като ми каза "Можеше поне да минеш през тоалетната" направо....Казах му, че съм си правила клизма и затова съм предложила да го направим отзад, но не повярва.Та защо стана така - клизмата ли да не съм направила както трябва или е минало прекалено много време, но не вярвам да е заради това, защото и във WC като съм била пак е горе долу времето до акта същото??А се доверих на клизмата и не съветвам никой да го прави....И се чудя и се мая ква беше тая работа и сега ми е супер гузно да му се обадя дори.

Абе Ботев фенке как можа да се изложиш така бе тц тц...Навремето имах една много изпъната съученичка с която се стигна до секс веднъж след даскало.И тя като тебе поиска отзад ама шматката не ми каза, че имала разтройство/това съм го писал и в друга тема/.При теб е малко по-различно, че си се подготвила, но не си преценила времето и след яко купонясване е станала заварката.


Бях я забравила тая реклама.
Просто се извини на момчето и се надявай да не се стига до секс отново.

За извинението съгласен, но защо пък да не се стига до секс отново?

skok
10-08-2013, 18:43
Еми той гъза не е за тая работа... Щом се е навил да те ебе в гъза, ще си поема риска. От насиране и от 32984274-те инфекции които може да хване

ndesign
10-09-2013, 22:52
Накъде отива тоя свят...

marianaM
10-11-2013, 11:52
Аз имам един вапрос към момичето- само един път ли напълни балончето и си го изпразни в ануса? Ако отговора е "да" за следващия път пробвай поне 4 5 6 пъти докато водата която излиза си е напълно безцветна :)

minimalist
10-11-2013, 12:06
а бе що от първи път? :>

sneering
10-11-2013, 14:37
Къде са пенсионерските ботуши майнааа хахахах ;d

minimalist
10-11-2013, 14:54
Аре само да не се обиждаме, не съм аз виновен че вие сте вчерашни шльоковци :)

trabi_bs
10-11-2013, 15:07
http://25.media.tumblr.com/tumblr_me3ho87Oqf1rkuvp1o1_500.gif

Anonys
10-11-2013, 17:58
Открил е ново находище на нефт :D

_ivi_
10-11-2013, 23:28
Аз имам един вапрос към момичето- само един път ли напълни балончето и си го изпразни в ануса? Ако отговора е "да" за следващия път пробвай поне 4 5 6 пъти докато водата която излиза си е напълно безцветна :)

Само веднъж, защото ми стана едно такова гадно

KASAPA
10-12-2013, 02:06
Хахах поредната дрисла :lol:
Супер наточени пички пък да се излагате така.После пичовете били виновни.Иначе по улицата и по баровете сте с якото самочувствие ама като се осерете и мрънкате по форумите.

anonymous708973
10-12-2013, 09:02
Само веднъж, защото ми стана едно такова гадно

Ох... ами, следващия път почети по форумите малко.
100% в БГ мама има няква тема.

_ivi_
10-12-2013, 11:44
Ох... ами, следващия път почети по форумите малко.
100% в БГ мама има няква тема.

Следващия път през тоалетната както преди и това е.Няма да си правя повече експерименти с клизми.


Хахах поредната дрисла :lol:
Супер наточени пички пък да се излагате така.После пичовете били виновни.Иначе по улицата и по баровете сте с якото самочувствие ама като се осерете и мрънкате по форумите.

Никога не съм се надувала за твое сведение!!!!Всички сте бати отворковците!

Devil69
10-12-2013, 14:49
В 90% от случаите "мъжете: са виновни,щото хем искат анален ,хем не занят как да го правят:)))

prince
10-12-2013, 22:30
Тъп трол

koko95
10-15-2013, 20:54
Ми това, че аз му предложих и също това, че се доверих на уж ефикасния метод клизма.Но пак не разбирам как може да не съм я направила както трябва евентуално...?!

Мани го тоя идиот, голяма работа е станало.Ако искаш да изпробваме някакви пози, ала бала.На 18 съм, не съм се е..л до сега. От София съм, ако стане такъф гаф избърсваме и сеедно нищо не е станало :D:D:D .

CoNviCt
10-15-2013, 21:04
В гъза има лайна. Не се ли научихте? Вие до тоалетна не ходите ли?

Баща Ти
10-15-2013, 21:09
Сигурно учи нефтодобив в МГУ...

Зъбчето
10-16-2013, 10:59
Хубав съвет са ти дали относно колко пъти трябва да се промиеш, но е важно да го направиш 10-20 мин преди акта. Иначе 4-5 часа преди това няма никакъв смисъл.

_ivi_
10-16-2013, 14:00
Ми преди като съм ходила до wc пак е било горе долу толкова времето до акта и не съм се изпускала.А клизмата, но може би е трябвало няколко пъти да направя промивките наистина.

Fisherman
10-16-2013, 16:39
Ще е хубаво ако си направиш промивка и на мозъка

prince
10-17-2013, 10:44
От доста време съм в тоя форум и съм чела доста теми за клизми, изпускания при анален секс.Веднъж ми се е случвало да се изпусна и срама беше ужасен и от тогава винаги преди да го правя аналния минавам през WC или по-точно когато мисля, че ще го правя или искам да го правя.В събота реших да опитам с клизма и си взех от аптека иригатора.Направих каквото трябваше и спокойна си излязох и към 2-3 сутринта бяхме в общежитието на момчето с което се виждахме и за първи път правим секс.Правим го и му предложих да ме пробва и отзад.Не беше нужно да го навивам и така...Всичко ок, но накрая ...се изпуснах.Умрях от срам особено като ми каза "Можеше поне да минеш през тоалетната" направо....Казах му, че съм си правила клизма и затова съм предложила да го направим отзад, но не повярва.Та защо стана така - клизмата ли да не съм направила както трябва или е минало прекалено много време, но не вярвам да е заради това, защото и във WC като съм била пак е горе долу времето до акта същото??А се доверих на клизмата и не съветвам никой да го прави....И се чудя и се мая ква беше тая работа и сега ми е супер гузно да му се обадя дори.

ЕЙ КОН ПАК ЛИ ТИ БЕ? ХАХАХАХА

marianaM
10-18-2013, 11:56
Само веднъж, защото ми стана едно такова гадно

за другия път да е поне 5 6 пъти и няма да има проблем :)

bootyboy
10-18-2013, 12:31
не не не трябваше да не се спичаш, а да му кажеш че нарочно си го направила, защото си искала да пробвате и 'скат''

DarkTemplar
10-18-2013, 12:32
Или да го почерпиш с шоколад или сметана.

KokoDjambo
10-19-2013, 09:08
Авторке, извини ли се на момчето?

Eskapel4o
10-19-2013, 18:03
http://vbox7.com/play:ebc11ec4 ПОЗДРАВ ЗА АВТОРКАТА !

prince
10-21-2013, 10:12
Тая е толкова тъпа, че си няма и на представа.

_ivi_
10-21-2013, 14:11
Тая е толкова тъпа, че си няма и на представа.

Острия се обади!

sneering
10-21-2013, 14:28
Момичетата които си показват задниците в снимките,не си харесват нищо друго от тялото.Защото няма как да имаш прекрасна къща и да снимаш само тоалетната.

JuBaCcA
10-21-2013, 22:51
Ако се беше сетила да му духаш, след като се насра, можеше да замажеш положението като просто му го оближеш много добре и после НЕ ГО ЦЕЛУВАШ по устата.

CoNviCt
10-21-2013, 23:31
Като котка са.

sonqts
10-22-2013, 09:07
От доста време съм в тоя форум и съм чела доста теми за клизми, изпускания при анален секс.Веднъж ми се е случвало да се изпусна и срама беше ужасен и от тогава винаги преди да го правя аналния минавам през WC или по-точно когато мисля, че ще го правя или искам да го правя.В събота реших да опитам с клизма и си взех от аптека иригатора.Направих каквото трябваше и спокойна си излязох и към 2-3 сутринта бяхме в общежитието на момчето с което се виждахме и за първи път правим секс.Правим го и му предложих да ме пробва и отзад.Не беше нужно да го навивам и така...Всичко ок, но накрая ...се изпуснах.Умрях от срам особено като ми каза "Можеше поне да минеш през тоалетната" направо....Казах му, че съм си правила клизма и затова съм предложила да го направим отзад, но не повярва.Та защо стана така - клизмата ли да не съм направила както трябва или е минало прекалено много време, но не вярвам да е заради това, защото и във WC като съм била пак е горе долу времето до акта същото??А се доверих на клизмата и не съветвам никой да го прави....И се чудя и се мая ква беше тая работа и сега ми е супер гузно да му се обадя дори.

Колко време мина между клизмата и акта. Клизмата е добре да се прави до около 1 час преди секс.
Все пак в храносмилателният тракт имаш храна която се обработва и трябва да излезе рано или късно.
Аз минавам през тоалетната след това развивам слушалката на душа махам гумичката(гледай да не я изгувиш) и си пражя клизма директно така и нямам проблем. Но и на мен ми се е случвало да се изпусна когато се възбудя и отпусна.

prince
10-22-2013, 09:35
Острия се обади!

Предалено съм остър за дебелия ти задник, ще взема да го спукам да ти изтекат сланините.

KASAPA
10-22-2013, 21:18
Дрисло, я кажи ся извини ли се на момчето дето си го насрала както ти казаха да направиш колегите от форума?

KASAPA
12-07-2013, 07:33
Скоро не е ли имало насиране мухахаха :D :lol:

_ivi_
12-08-2013, 16:00
Я си гледай работата!

Lilawo_Dupe
12-08-2013, 16:37
От доста време съм в тоя форум и съм чела доста теми за клизми, изпускания при анален секс.Веднъж ми се е случвало да се изпусна и срама беше ужасен и от тогава винаги преди да го правя аналния минавам през WC или по-точно когато мисля, че ще го правя или искам да го правя.В събота реших да опитам с клизма и си взех от аптека иригатора.Направих каквото трябваше и спокойна си излязох и към 2-3 сутринта бяхме в общежитието на момчето с което се виждахме и за първи път правим секс.Правим го и му предложих да ме пробва и отзад.Не беше нужно да го навивам и така...Всичко ок, но накрая ...се изпуснах.Умрях от срам особено като ми каза "Можеше поне да минеш през тоалетната" направо....Казах му, че съм си правила клизма и затова съм предложила да го направим отзад, но не повярва.Та защо стана така - клизмата ли да не съм направила както трябва или е минало прекалено много време, но не вярвам да е заради това, защото и във WC като съм била пак е горе долу времето до акта същото??А се доверих на клизмата и не съветвам никой да го прави....И се чудя и се мая ква беше тая работа и сега ми е супер гузно да му се обадя дори.
А къде по-точно се изпусна?

Lilawo_Dupe
12-08-2013, 16:39
Предалено съм остър за дебелия ти задник, ще взема да го спукам да ти изтекат сланините.

:Д: Д:

Lilawo_Dupe
12-08-2013, 17:02
На колко си бре моме, и на колко прави секс за първи път?

Lilawo_Dupe
12-08-2013, 17:09
Ми преди като съм ходила до wc пак е било горе долу толкова времето до акта и не съм се изпускала.А клизмата, но може би е трябвало няколко пъти да направя промивките наистина.

Никога не знаеш кога ще ти дойде яйцето до дупету...ливавоту.

howland
12-09-2013, 18:34
http://www.youtube.com/watch?v=Ozb3YhlQqFQ

специален поздрав!

иначе, кофти, мацка, но се случва. Горе главата и нека това не те отказва от бъдещи анални приключения. 8)

Tsukuda_Hiroshi
12-11-2013, 17:40
От дюнерите сереш шарени лайна ;)
Аз ако съм на мястото на пича пък, няма да се засегна... Голяма работа! Случва се... Даже след време ще се смеем заедно на това... "Помниш ли първия път как ме насра?" :lol:
Не те наливам, наистина не мисля, че е проблем...

_ivi_
12-11-2013, 18:35
От дюнерите сереш шарени лайна ;)
Аз ако съм на мястото на пича пък, няма да се засегна... Голяма работа! Случва се... Даже след време ще се смеем заедно на това... "Помниш ли първия път как ме насра?" :lol:
Не те наливам, наистина не мисля, че е проблем...

Пак си е супер гадно и унизително...

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 15:47
Пак си е супер гадно и унизително...

А не е ли още по-гадно и унизително да те шибат в задника, а пък не е ли най-гадно и унизително сама да предложиш да те шибат в задника.

maximus
12-12-2013, 17:15
От доста време съм в тоя форум и съм чела доста теми за клизми, изпускания при анален секс.Веднъж ми се е случвало да се изпусна и срама беше ужасен и от тогава винаги преди да го правя аналния минавам през WC или по-точно когато мисля, че ще го правя или искам да го правя.В събота реших да опитам с клизма и си взех от аптека иригатора.Направих каквото трябваше и спокойна си излязох и към 2-3 сутринта бяхме в общежитието на момчето с което се виждахме и за първи път правим секс.Правим го и му предложих да ме пробва и отзад.Не беше нужно да го навивам и така...Всичко ок, но накрая ...се изпуснах.Умрях от срам особено като ми каза "Можеше поне да минеш през тоалетната" направо....Казах му, че съм си правила клизма и затова съм предложила да го направим отзад, но не повярва.Та защо стана така - клизмата ли да не съм направила както трябва или е минало прекалено много време, но не вярвам да е заради това, защото и във WC като съм била пак е горе долу времето до акта същото??А се доверих на клизмата и не съветвам никой да го прави....И се чудя и се мая ква беше тая работа и сега ми е супер гузно да му се обадя дори.


Иви, най-простия и качествен начин да си направиш клизма е като използваш душ и хладка вода. Пускаш водата и внимателно при течаща вода си вкарваш нежно връхчето на маркуча в ануса. фекалиите сами започват да изпадат. Мога да те науча на много различни техники, които ще ти бъдат много полезни. Обади ми се на 0.8.9.7.3.2.9.7.8.4. Сериозен, коректен и дискретен съм. :-)

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 18:06
Иви, най-простия и качествен начин да си направиш клизма е като използваш душ и хладка вода. Пускаш водата и внимателно при течаща вода си вкарваш нежно връхчето на маркуча в ануса. фекалиите сами започват да изпадат. Мога да те науча на много различни техники, които ще ти бъдат много полезни. Обади ми се на 0.8.9.7.3.2.9.7.8.4. Сериозен, коректен и дискретен съм. :-)
Алч...а, колко си гнусен.... Що направо не и направиш ти клизмата :Д
Един за друг сте. Аз съм сигурна, че Иви ще ти отвърна на поканата, даже сигурно докато го чете в момента лилавото й дупе пръцка от превъзбуда. :Д :Д

maximus
12-12-2013, 18:14
Алч...а, колко си гнусен.... Що направо не и направиш ти клизмата :Д
Един за друг сте. Аз съм сигурна, че Иви ще ти отвърна на поканата, даже сигурно докато го чете в момента лилавото й дупе пръцка от превъзбуда. :Д :Д

Да, с удоволствие! :-) Ще ми бъде много приятно, а мисля и на нея! ;-) Поне ще я науча как да си прави качествена клизма, без да се притеснява от каквото и да било в бъдеще!!!
Теб те съветвам, да спреш да се възмущаваш и мразиш, защото само на теб си вредиш. Отпусни си душата, не бъди такъв хейтър и се наслаждавай на живота! Готин е! ;-)

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 18:18
Да, с удоволствие! :-) Ще ми бъде много приятно, а мисля и на нея! ;-) Поне ще я науча как да си прави качествена клизма, без да се притеснява от каквото и да било в бъдеще!!!
Теб те съветвам, да спреш да се възмущаваш и мразиш, защото само на теб си вредиш. Отпусни си душата, не бъди такъв хейтър и се наслаждавай на живота! Готин е! ;-)
Не съм хейтър, просто не съм извратенячка и курва, като някои други.

maximus
12-12-2013, 18:21
Не съм хейтър, просто не съм извратенячка и курва, като някои други.

100%!!! В това "съмнение няма"!!!

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 18:23
100%!!! В това "съмнение няма"!!!

Гей.

DeniseWallace
12-12-2013, 18:32
Егаси смърдящата тема. Изобщо какво момиче си ти, бе? Доставя ти удоволствие да ти бъркат из червата и да ти натъпкват лайната навътре ли, какво? Егаси и малоумните хора.. :shock:

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 19:08
Егаси смърдящата тема. Изобщо какво момиче си ти, бе? Доставя ти удоволствие да ти бъркат из червата и да ти натъпкват лайната навътре ли, какво? Егаси и малоумните хора.. :shock:
+ 1

_ivi_
12-12-2013, 20:50
Стига сте ме бъзикали вече де, моля ви ..:(.Ужасно е!

heartshapedbox
12-12-2013, 20:58
Егаси смърдящата тема. Изобщо какво момиче си ти, бе? Доставя ти удоволствие да ти бъркат из червата и да ти натъпкват лайната навътре ли, какво? Егаси и малоумните хора.. :shock:

Чак пък. Това, че някои момичета правят анален секс и им доставя удоволствие, не ги прави автоматично малоумни или не-момичета.
Темата не съм я чела.

Tsukuda_Hiroshi
12-12-2013, 21:35
Егаси смърдящата тема. Изобщо какво момиче си ти, бе? Доставя ти удоволствие да ти бъркат из червата и да ти натъпкват лайната навътре ли, какво? Егаси и малоумните хора.. :shock:

Ти пияна ли си или ще ставаш...? От това ти мнение, правя заключение, че не си го пробвала ;) Без да си пробвала - няма как да дадеш адекватно мнение, така че...
+ това, само за инфо, ама мъжете се кефят много повече на мадами, дето дават и отзад, отколкото на някакви такива, дето се правят, че не ядат зеле и не серат...

_ivi_: "Пак си е супер гадно и унизително... " ---> Не казвам, че не е гадно, но чак пък такъв проблем... На мен би ми било забавно. Не да се подигравам, а някак си... ддз - ще имаме общ майтап с мадамата и това би било дори готино.
мАни ги тия, дето разправят "задника е за друго, не е за това" или "ебахти смрадливата тема"... Хейтъри! :) Бих казал "еби ги в ГЗ", ама ще е твърде... като за темата ;)

DarkTemplar
12-12-2013, 22:08
Някои се насират като малки, други като по-големи. 8-)

anonymous708973
12-13-2013, 00:09
Ти пияна ли си или ще ставаш...? От това ти мнение, правя заключение, че не си го пробвала ;) Без да си пробвала - няма как да дадеш адекватно мнение, така че...

Значи ти не можеш да дадеш адекватно мнение за СКАТ или писинг, но бас държа, че си погнусен от тях, нали?

За другото съм съгласна.

anonymous708973
12-13-2013, 00:09
Ти пияна ли си или ще ставаш...? От това ти мнение, правя заключение, че не си го пробвала ;) Без да си пробвала - няма как да дадеш адекватно мнение, така че...

Значи ти не можеш да дадеш адекватно мнение за СКАТ или писинг, но бас държа, че си погнусен от тях, нали?
Аргументът с пробването може да важи за храна, но аналният секс не е чушки или маслини.

За другото съм съгласна.

Lilawo_Dupe
12-13-2013, 07:07
Ебати извращенията, ебати изметта гнусна, що не си ги вкарвате в носа тогава...пречистете го...всяка дупка си има предназначение, предназначението на ануса е да ака, затова и на Иви и е направил такъв номер, защото не е създаден за да бъде бъхтен, изчадия...Бог ще ви съди.....свинйееееее.

Tsukuda_Hiroshi
12-13-2013, 09:57
Значи ти не можеш да дадеш адекватно мнение за СКАТ или писинг, но бас държа, че си погнусен от тях, нали?
Аргументът с пробването може да важи за храна, но аналният секс не е чушки или маслини.

За другото съм съгласна.

Започна да отделяш по 2 мнения едно след друго за мен? Поласкан съм! До сега не съм виждал да правиш това за някой друг във форума!! <3

Относно СКАТ-а и писинга - не съм фен, но ако някой практикува, кой съм аз, че да го съдя? До колко ми е адекватно мнението: това е спорен въпрос. Всъщност адекватността на всяко едно мнение изказано някога е под въпрос и зависи само и единствено от гледната точка, както на изказващия го, така и на този, който би следвало да го вземе под внимание. Това важи и за теб, разбИш ли ;)

А я да те питам, че съм се сетил: защо почти винаги се хвърляш на контра на хората, когато откриеш пукнатина в тезата им или когато това, което казват не ти харесва? Не 'фАщам причината... Дали е цифрата 14 748 или "Пловдив", или злоба...?

Tsukuda_Hiroshi
12-13-2013, 09:58
Ебати извращенията, ебати изметта гнусна, що не си ги вкарвате в носа тогава...пречистете го...всяка дупка си има предназначение, предназначението на ануса е да ака, затова и на Иви и е направил такъв номер, защото не е създаден за да бъде бъхтен, изчадия...Бог ще ви съди.....свинйееееее.

Някой по-горе в темата много правилно беше казал "Тя и устата е, за да се храним, ама..."

Сори за СПАМ-а!

DeniseWallace
12-13-2013, 17:31
Ебати извращенията, ебати изметта гнусна, що не си ги вкарвате в носа тогава...пречистете го...всяка дупка си има предназначение, предназначението на ануса е да ака, затова и на Иви и е направил такъв номер, защото не е създаден за да бъде бъхтен, изчадия...Бог ще ви съди.....свинйееееее.

+ !!! :(

maximus
12-13-2013, 17:39
Стига сте ме бъзикали вече де, моля ви ..:(.Ужасно е!

Вземи кажи поне едно БЛАГОДАРЯ за това че цяла вечер те защитавам във форума!

maximus
12-13-2013, 17:40
Ти пияна ли си или ще ставаш...? От това ти мнение, правя заключение, че не си го пробвала ;) Без да си пробвала - няма как да дадеш адекватно мнение, така че...
+ това, само за инфо, ама мъжете се кефят много повече на мадами, дето дават и отзад, отколкото на някакви такива, дето се правят, че не ядат зеле и не серат...

_ivi_: "Пак си е супер гадно и унизително... " ---> Не казвам, че не е гадно, но чак пък такъв проблем... На мен би ми било забавно. Не да се подигравам, а някак си... ддз - ще имаме общ майтап с мадамата и това би било дори готино.
мАни ги тия, дето разправят "задника е за друго, не е за това" или "ебахти смрадливата тема"... Хейтъри! :) Бих казал "еби ги в ГЗ", ама ще е твърде... като за темата ;)


Подкрепям!

maximus
12-13-2013, 17:41
Значи ти не можеш да дадеш адекватно мнение за СКАТ или писинг, но бас държа, че си погнусен от тях, нали?

За другото съм съгласна.


аз пък харесвам умерения СКАТ и писинг!

Lilawo_Dupe
12-13-2013, 17:42
maximus...покровителят на аналните приключения! ХАХАХАХАХХАХАХАХ :д

maximus
12-13-2013, 17:46
Ебати извращенията, ебати изметта гнусна, що не си ги вкарвате в носа тогава...пречистете го...всяка дупка си има предназначение, предназначението на ануса е да ака, затова и на Иви и е направил такъв номер, защото не е създаден за да бъде бъхтен, изчадия...Бог ще ви съди.....свинйееееее.

Ти като си "девственица монахиня", защо четеш тези теми от форума??? Нещо повече, защо ги следиш разгорещено и защо отговаряш редовно на коментарите, но не конкретно по-темата, а търсейки да обидиш другите???
За мен ти си най-елементарен хейтър и най-обикновена ку-ва, така че не съди другите преди да си оправила себе си! Или извън форума редовно те оправят ...

Lilawo_Dupe
12-13-2013, 20:01
От мъжки гейски курви обиди не приемам.

Adkili
12-13-2013, 21:50
Ти като си "девственица монахиня", защо четеш тези теми от форума??? Нещо повече, защо ги следиш разгорещено и защо отговаряш редовно на коментарите, но не конкретно по-темата, а търсейки да обидиш другите???


Правилно си го каза човечеца.

Rabalka
12-15-2013, 05:27
Някои се насират като малки, други като по-големи. 8-)

Тва беше яко :lol:

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 10:51
Еееее! Rabalka се завърна!! Къде ходиш като те нЕма бе, момиче? :)

Rabalka
12-15-2013, 14:15
Еееее! Rabalka се завърна!! Къде ходиш като те нЕма бе, момиче? :)

оф мани напрао тука с едни частни уроци по бг и математика сам луднала.Ама ся по празниците малко ме уставиха да почина.

mm28
12-15-2013, 14:24
Като гледам няма полза от уроците по Бг...съмнявам се и по математика да има...

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 14:59

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:00
пахаххахахахаххах
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 20:09
Ето виж - и другите се радват да те видят ;) Както забелязваш, всичко си е каквото беше в миналото - ти казваш нещо, всички след теб започват да ти намират кусурите и да те тАпят... :lol: Обичам си го този форум - и след 100 години ще е същото... :)

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 20:17
Рабалка иска да ме лиже.Да и дам ли? Е, туко-що ми писа на лични.

Fisherman
12-15-2013, 20:48
Ти като си "девственица монахиня", защо четеш тези теми от форума??? Нещо повече, защо ги следиш разгорещено и защо отговаряш редовно на коментарите, но не конкретно по-темата, а търсейки да обидиш другите???
За мен ти си най-елементарен хейтър и най-обикновена ку-ва, така че не съди другите преди да си оправила себе си! Или извън форума редовно те оправят ...

Ти като си недевствена монахиня,защо си отваряш плювалника и четеш девствените коментари на момичето?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 21:08
Ти като си недевствена монахиня,защо си отваряш плювалника и четеш девствените коментари на момичето?

Остави го нека чете, да се надяваме да попие малка разум и морал.