PDA

View Full Version : подарък, за първата ни годишнина :)



shushooo
10-01-2013, 18:21
Здравейте :)
С приятелят ми след по-малко от месец правим една година заедно. Аз съм много щастлива, просто всичко е перфектно, с изключение на това, че му се наложи да замина за друга държава, за да учи и работи там. Мина само един месец откакто е заминал, но и двамата се чувстваме ужасно, трудно ни е, но не това е причината за моята тема. Имаме наистина една силна и много истинска връзка и просто, за да му покажа, че разстоянието няма да промени нищо, искам да му изпратя подарък, затова и в скоро време трябва да го изпратя, за да съм сигурна, че ще пристигне на време. А моят въпрос е какво бихте ми предложили да му подаря ? Аз обмислям някой варианти, но бих искала да чуя и вашите предложения :) Благодаря ви предварително.

ameli
10-01-2013, 19:12
Аз на моя човек (който също замина 1 седмица преди годишнината ни) му бях опаковала един албум и му казах да го отвори пред камерата на деня ;д иначе албума беше доста голям, събрал най-хубавите ни моменти през изминалата година и на всяка снимка имаше история, спомен, пожелание и тн. Той от своя страна беше поръчал да ми донесат букет до вкъщи. (:

Иначе ми сложи нещо за хапване от БГ, което няма да се развали, сигурна съм, че ще му хареса :D

shushooo
10-01-2013, 21:21
:) аз обмислям нещо подобно, на някой страници някой спомен, бележка, другаде снимка и така.. Благодаря ти :)

feikk
10-02-2013, 16:50
Това щях да предложа и аз. Най-добро е като вариант и заради транспорта и разстоянието, а и ... идеята е супер. Всеки би се зарадвал. Успех :)

marilyn
10-02-2013, 17:29
Аз подарих нещо такова на моя приятел в деня, в който направихме 6 месеца. Направих го от един хубав тефтер, написах някои неща, лепнах снимки, получи се добре. Той се трогна много. Нарочно не беше завършено, с идеята да го довършим заедно.

baby_baby
10-28-2013, 12:14
Идеята за албума с ваши снимки е много хубава и предоплагам че ще му хареса много