PDA

View Full Version : Май си играе с мен...Вие как мислите



headstrong26
10-02-2013, 10:43
Здравейте хора! Не мислех че точно на мен ще ми се случи нещо такова но ето че никога не е късно да станеш за резил :D .Преди 2 години се запознах с едно момче по фейсбук което е от града на баща ми.Всичко беше супер,много симпатично момче...Но с времето започна да има тръпка а просто нямаше как да стане понеже аз не живея в България...Тази година си ходих и се видяхме.Уж много желание да се дивим,да говорим и накрая...идиота ме зяпа цяла нощ и не посмя да се приближи дори за ми каже едно здрасти,само се разминахме и си разменихме по една усмивка...На другия ден аз си тръгвах и той тогава се сети да ми пише че го е било срам,че няма да си го прости,не знам си какво..бла бла...Не знам защо но от тогава не сме спряли да си пишем всеки божи ден,както като се запознахме..Гадното е че заради начина му на държане аз супер много се привързах към него..Каза ми че винаги е търсил момиче като мен,че много би му се иска да сме нещо повече от приятели но не става,че само на мен може да споделя...И няма как като ти кажат такива работи да не се трогнеш и аз лека по лека хлътнах...Добре но той малко преди ми беше казал че харесвал момиче което живее в друг град и не може да бъде с нея..Така стана че вчера стана на въпрос че иска да се премести в друг град и ми каза точно този град..Аз го питах защо точно там а той ми отговори че иска сам да постигне негови си там цели и да се гордее с себе си..Аз му отговорих че съм си мислила че е заради момичето за което ми каза преди време а той "Е да,от една малка страна може и да се за това,но да не отваряме темата че ще е гадно..." ...А аз останах като гръмната...Значи нормално ли е да казваш на някого че го обичаш и подобни и после да кажеш че искаш да се преместиш в друг град заради друг човек?! Знам че нямам право да му искам сметка понеже сме уж приятели,аз съм далеч ,той е далеч...Обаче това супер много ме издразни..На всичкото отгоре това момиче харесва всеки негов статус,снимка...ВСИЧКО!Стат си с песни които всеки нормален човек би си помислил че са за мен.. И той нейните също.Имам чуството че си играе с мен и съм решена да го игнорирам понеже винаги той ми пише първи...И между другото всеки път когато се опитвам да по подпитам за нея сменя бързо темата..Ми няма какво друго да си мисля...

headstrong26
10-02-2013, 10:45
На всичкото отгоре това момиче харесва всеки негов статус,снимка...ВСИЧКО!Стат си с песни които всеки нормален човек би си помислил че са за мен.. И той нейните също.Имам чуството че си играе с мен и съм решена да го игнорирам понеже винаги той ми пише първи...И между другото всеки път когато се опитвам да по подпитам за нея сменя бързо темата..Ми няма какво друго да си мисля...

DeHu
10-02-2013, 11:25
Ами според мен те държи като резервен вариант,в случай че не потръгнат нещата с другата,което е тъжно...Не се занимавай с него,наистина не мисля,че си заслужава

Misheto_iw
10-02-2013, 11:54
Ами според мен те държи като резервен вариант,в случай че не потръгнат нещата с другата,което е тъжно...Не се занимавай с него,наистина не мисля,че си заслужава

+1 :(

tHe_COolEst_GIrl
10-02-2013, 12:21
Ами според мен те държи като резервен вариант,в случай че не потръгнат нещата с другата,което е тъжно...Не се занимавай с него,наистина не мисля,че си заслужава
+++++++

Oy7ofCon7roL
10-02-2013, 13:13
Ами според мен те държи като резервен вариант,в случай че не потръгнат нещата с другата,което е тъжно...Не се занимавай с него,наистина не мисля,че си заслужава

И аз ще цитирам, но не за дам плюсчета

Според мен оня е с толко ниско самочувствие, че няма да направи нищо и с онази другата, защото ще мълчи и там като бастун. То зад компа всеки може. Кво да говорим щом се е скрил като плъх и едно здрасти не й е казал !
И авторката продължава да му се връзва ??? Той просто е стигнал едно ниво, в което може да зариби едно момиче зад компютъра, с няколко елементарни заучени стъпки, а именно, общи интереси>харесване>привързаност>споделяне>доверие> високи лични цели и накрая, но не и на последно място ревност. Най вероятно няма никакво друго момиче, а дори и да има, тва не значи, че видиш ли тя го чака свободна, а дори и да е така, предполагам, че на нея и се говори същото, само, че този път за авторката

headstrong26
10-02-2013, 13:34
Благодаря ви за отговорите!!! Много се замислих над последният

headstrong26
10-03-2013, 20:00
нааагоре!

Wwwooow
10-03-2013, 20:12
Пробва с която му харесава и с която стане-стане ... Да не говорим, че нещата, които ти е казал и ти си хлътнала са супер банални.

headstrong26
10-03-2013, 20:30
Да,така е...Добре че е само моментно хлътване и очите ми се отвориха на време че иначе........