PDA

View Full Version : Объркан



Obarkan
10-03-2013, 17:25
Така 8ми клас съм живея в стара загора,и нали почна нова уч година оня ден идва най-хубавото момиче в класа и почва да се държи мило да ме пита как ми викат къде съм учил и тн,викате си хубаво да ама проблема че аз не съм красива гледка лицето си ми е наред но съм доста пълен ,някои ще кажат дебел,и досега гаджета и тем подобни не съм имал много съм срамежлив,та сега незнам какво да предприема ,само да идва и да ти се сваля при положение че съм доста грозноват за нея е малко странно,а и нямам доверие на момичетата в 5 клас една се беше хванала на бас че ще ме тушира в любов за 3 дена ,но я хванах и от тогава..........,дайте ми съвет какво да правя,дали е пак някава подигравка ,иска да сме приятели или е МОЖЕ БИ харесва по пълни (100 кг съм тъй чееее,макар че съм 180 което малко ме прави по малък) ,дайте ми мненията и хейта си (понякога е полезен)

Naive
10-03-2013, 17:37
Щом си мазен, отслабни. Колкото по-скоро, толкова по-добре.

xoxi
10-03-2013, 17:50
Малък си и ти е простено, но да си знаеш: Когато човек се държи с теб учтиво, мило, възпитано.... това НЕ означава, че задължително те харесва!!!!

baby_baby
10-03-2013, 18:13
Според мен просто иска да сте приятели не винаги като някои се държи добре с теб те харесва за гадже

paradosou
10-04-2013, 13:14
в 5 клас една се беше хванала на бас че ще ме тушира в любов за 3 дена

дайте ми мненията и хейта си (понякога е полезен)

Следи как се държи, сравнявай отношението й към теб и към класа, поставяй я в 'гранични' ситуации... Звучи странно предвид ниското ти самочувствие, обаче няма друг (адекватен) начин да разбереш какво има към теб.
И друго - почни да тренираш и си създай хранителен режим. Още докато го правиш, дори преди да са се появили първите резултати, ще се почувстваш в пъти по-добре. Ще изчезнат ужасно вредните комплекси, които те карат да се съмняваш в интереса на околните и да се питаш не е ли подигравка, ще добиеш увереност и ще пускаш теми във форума все по-рядко 8-).

marilyn
10-05-2013, 08:29
Тренирай и се храни правилно. Така ще отслабнеш, ще оформиш тялото си и ще се излекуваш от комплексите си.
Не е казано, че всички момичета са гадни, лоши и тн. Може да иска да сте приятели.

tHe_COolEst_GIrl
10-05-2013, 10:59
Малък си и ти е простено, но да си знаеш: Когато човек се държи с теб учтиво, мило, възпитано.... това НЕ означава, че задължително те харесва!!!!

Напълно съм съгласна. :)

Sh@d0w
10-07-2013, 16:15
Тема не разбирам за какво е? Като и харесва да общува с теб общувайте. Ако искаш да се промениш и не се харесваш - давай тренирай нещо.

Просто е.

Kolekcioner
10-07-2013, 16:45
Тема не разбирам за какво е? Като и харесва да общува с теб общувайте. Ако искаш да се промениш и не се харесваш - давай тренирай нещо.

Просто е.
+

wasch0
10-07-2013, 17:03
Килограмите ти не те правят нито по-лош човек, нито по-лоша компания от всеки друг. Не си мисли, че само защото си пълен е невъзможно момиче наистина да те е харесало, НО както казаха и преди мен - преди да си правиш заключения, сравнявай отношението й към теб и към класа.

Баща Ти
10-07-2013, 19:12
Дебел мъж - свяна
Богат дебел мъж - мечо

Помисли си върху това.

d.anny..
10-07-2013, 19:12
Няма нищо лошо в това момиче да иска да общува с теб. Не винаги трябва да приемаш милото държание в знак, че тя те харесва. Опитай се да разбереш какво точно си мисли тя за теб и за взаимоотношенията ви. Бъди по-смел, поговори с нея и така. Успех. А относно килограмите имаш време, действай па въпроса и отслабни, ще видиш как ще се почувстваш по-уверен в себе си и ще вдигнеш самочувствието си! :)

Баща Ти
10-07-2013, 19:16
Няма нищо лошо в това момиче да иска да общува с теб. Не винаги трябва да приемаш милото държание в знак, че тя те харесва.

Е да, може да иска да й е най-добра мъжка приятелка, нали? И да й носи чантата за даскало и да си споделят всичко, колко сладко, нали?

Пич, да не ти пука, че си дебел. Има цифра хора, дето са с гадни тела, ама се возят в мерцедесите и жените им са красиви, а? Като не ти се кефи някой - прествай го в другия крачол и това е.

Seattle
10-08-2013, 06:07
Е да, може да иска да й е най-добра мъжка приятелка, нали? И да й носи чантата за даскало и да си споделят всичко, колко сладко, нали?

Пич, да не ти пука, че си дебел. Има цифра хора, дето са с гадни тела, ама се возят в мерцедесите и жените им са красиви, а? Като не ти се кефи някой - прествай го в другия крачол и това е.

Не всеки дебелак може да бъде богат.

А към автора, по същата логика, не всички жени са курви. Това че 1 си е направила базик, не означава че и следващата ще е такава.
Пък в краина сметка, отслабни малко дайба... не е толкова трудно. Верно че не всички може да са манекени, ама поне да го мяса малко от малко. Не само е полезно физически, но и психически.

sunshine :**
10-08-2013, 12:07
заговорила те е веднъж окей , ама от тоя един път няма как да знаеш нали , ако те харесва ще се разбере , ако не здраве да е :D и наистина малко отслабни , постави си го за цел.

elito2250
10-08-2013, 15:26
Това,че те е заговорила нищо не означава.Продължавайте да си говорите и с времето ще разбереш какво иска дали само приятелско отношение или нещо повече :)