PDA

View Full Version : Polovin jivot



$&¥&$
10-03-2013, 22:20
Vsichko zapochna 2000 ili 2001 godina s igrata "Half-Life" , kogato sum bil na 5-6 godini. Oshte pomnq kak mi davaha po 30 stotinki da hodq na zala, I da igraq lubimata si igra. Celiq trepereh dokato igraq, beshe golqma trupka. Hodeh po zalite za da moga da se nasladq na tazi velika igra. Bqhme bedni, za 30 minuti naslada ne sum ql cql den. Mijavite mi djobni otivaha izcqlo v tazi igra. Ne znam tochno koq godina, moje bi 2003 ili 2004 az otkrih "Counter-Strike". Tazi igra beshe neshto po veliko ot "Half-Life". Zapochnah da igraq jump "kz" karti, vsichki pari si davah za da jumpvam, ot sutrin do vecher sum visql v zalite da gledam kak igraqt. V uchilishte ocenkite mi se vloshiha, imah nai-slabi ocenki v klasa. Kogato bqh 4 klas imam qsnite spomeni kak mi se prismivaha, che nqmam domashno, vseki v klasa znaeshe prichinata za towa, imab samo 1 priqtel kato cqlo, no az ne se otkazah da igraq, vupreki vsichko.

Smqtam istoriqta za malko nelepa I stranna. Ako iskate da q produlja kazvaite. I se izvinqvam za latineca, ako moje admin da kirilizira.

Falstad
10-04-2013, 01:36
Мне не искам да я продължиш!

perry_the_platypus
10-04-2013, 06:52
Или си разказваш историята докрай, или изобщо е нямало смисъл да пускаш тема.
Какви отговори очакваш? Сам трябва да осъзнаеш, че игрите са губене на време.
Смисъл никой не ти казва да спреш изцяло да играеш игри, но щом в училище си слаб, най-добре е да ги спреш за известно време и да ги оставиш за един друг момент, защото като тръгнеш да си търсиш работа един ден, никъде няма да те питат колко си добър на Counter-Strike или Half-Life, а какви знания имаш по някой чужд език, математика, etc.
Сега не знам кой клас си, но е трябвало още в 4-ти клас, когато са ти се присмивали, да си спрял с игрите.

Пожелавам ти успех и се надявам в скоро време да се осъзнаеш. (:

tHe_COolEst_GIrl
10-04-2013, 11:23
От тая шльокавица почти нищо не разбрах. Както и да е. Спри се малко с тея игри и си учи уроците. Друго не мога да те посъветвам.