PDA

View Full Version : Проблем



sutton
10-04-2013, 15:14
Проблема е следният, че никога не съм имал сериозна приятелка, а съм на 19 години.Не е въпроса в комуникацията ми с момичетата.Имам много приятелки, с които си говоря за всякакви неща, но започнали да харесвам някое момиче не знам как да направя следващата стъпка.
Примерно от 1 седмица съм вече I курс в университета и в моята група има едно момиче, с което най-много си комуникираме.Говорим си за всякакви неща и мисля, че започвам да я харесвам.Мисля,че и тя ме харесва, но не съм на 100% сигурен.Забелязвам как от време на време през часовете ме гледа, сяда ме един до друг етц.Проблема е че не знам как да й призная какво чувствам.Не че не знам как, просто ме е срам.

leadyflame
10-04-2013, 16:55
Абе, брат,я се стегни, че така с доза женско в мисленето няма те разберат както ти искаш. Хващай я мацката да излизате сами, 5,10,15 пъти, стига да и показваш, че я намираш за очерователна събеседничка и за момиче което, може да те докара до приятни емоции в радиус от няколко метра, може би ще стане нещо... стига да опиташ.

zlatna lqstovica
10-04-2013, 17:03
Давай направо без да увърташ.Кажи и го чесно и без много отделни въпроси.Ако искаш може да си я поканеш някъде и да поговорите насаме.На кафе примерно.Няма от какво да те е срам тя не хапе.

Жълто
10-05-2013, 14:05
Покажи й че я харесваш тогава без да го казваш, много неща можеш да направиш, от които да си проличи. Ако не покани я някъде на кафе, черпи я ти нещо, говорете си яки работи и така.

umri
10-05-2013, 14:56
Покажи й че я харесваш тогава без да го казваш, много неща можеш да направиш, от които да си проличи. Ако не покани я някъде на кафе, черпи я ти нещо, говорете си яки работи и така.

Това, но без частта с черпенето. Ако го направиш, а тя каже, че не иска, й предложи другия път тя да те черпи и така. Трябва да има баланс в това отношение.

Признаване на чувства на толкова ранен етап може да те закопае. Покани я да излезете само 2-мата и си вдигни малко скапаното самочувствие. Има мит, че жените обичат такива обяснения и по-срамежливо и плахо отношение, но е само мит. На 19 години си, а пишеш, като на 15.

Amore-Mio*
10-05-2013, 18:01
Покани я да излезете само двамата, извън обстановката в университета.
Вдигни си самочувствието и действай уверено!

baby_baby
10-07-2013, 21:16
Покани я да излезете и и кажи точно какво чувстваш

Luci
10-07-2013, 21:45
Викни я да излезете някъде извън университета, както споменаха по-горе. Кафе, кино, разходка... опции колкото искаш. Лафете си, разсмивай я, прави й комплименти... това упражнение няколко пъти и ако тя има нещо към тебе то ще си проличи... Като крайна мярка може в прав текст да й кажеш какво изпитваш към нея, но пробвай първо по-тактично :))

Ivan_lili
10-07-2013, 22:03
Приятел слушай какво ще ти кажа аз от личен опит.Когато се запознах със сегашната ми приятелка всичко стана много бързо. Като цяло писахме си в фейсбук и скайп известно време около 1 седмица, преди това се бяхме засичали няколко пъти в училище. Та работата стана много бързо както казах.Веднъж се засякохме на входа на училището и разменихме усмивки, по принцип аз съм много срамежлив или поне бях , сега не съм вече толкова много. И просто събрах смелост и като влезнах в часа и не мина и минута от както съм влязъл и й написах смс - искаш ли да излезем / да отидем на кафе, не помня точно ( просто си казах на себе си-"Действай няма какво да губиш" и така и стана от там на татък бъди себе си говори това което мислиш и чувстваш, не губиш нищо. Хайде успех!

NissaN
10-09-2013, 12:27
Заговаряш я излизате и и казваш какво чустващ към нея

asp1r1n94
10-09-2013, 14:25
"и мисля, че започвам да я харесвам" THE END !