PDA

View Full Version : Въпрос за реклама в 1 сайт



fatcat
10-04-2013, 15:48
искам да рекламирам сайта си в един друг сайт и гледам 1000 импресии за 6 лева като в ляво има колонка дневни импресии 75000. Дали според вас мога да им дам 90 лева и да им кажа искам 1/2 месец всеки ден по 1000 импресии и това е? На са ми много важни първите потребители, защото хората като видят, че има хора ще се регистрират, но като видят, че има 15 човека не се регистрират и става кофти.
-----
www.iskampak.com

anonymous908491
10-04-2013, 15:50
А първите 15 човека като видят, че няма никой дали ще се регистрират ?

fatcat
10-04-2013, 16:48
първите 15 вече ги има - приятели и познати. имам и такива, които ми казаха, че ще се регнат, но не се регнаха. Нека се придържаме към главния въпрос в първото мнение - за импресиите.
- - - - -
www.iskampak.com

MaGuSs
10-04-2013, 19:47
Ако сайта ти е в подписа, аз не мога да разбера какво се целиш да направиш с него? Втори фейсбук ли и за какво хора дето не познават никой от сайта още като влязат в сайта виждат кой с кого се е целувал, кой с кого е приятел и т.н.? Мислиш ли, че като станат 200 потребителя и всеки направи по 2-3 неща на ден няма да стане грозно? Пич, седни и помисли първо какво искаш да постигнеш със сайта, дори и идеята да е втори фейсбук, но не инвестирай преди да разбереш какво точно искаш да постигнеш със сайта. Говоря ти от личен опит, пък и аз не виждам какво различно предлага твоя сайт от вече съществуващите социални мрежи, за да се впечатли някой човек и да се регистрира в твоя сайт?

След това, кода е изключително грозно написан от към четене, валидация (42 Errors, 4 warnings) и де да знам 3000 реда код за 4-5 бокса в началната страница и коли не още... да не говорим за стандарти и че трябва да го пишеш с валидация на HTML5, защото е най нов... няма да коментирам повече и ще разбера сайта само като нещо пробно и въведение в нещо голямо, но не инвестирай предварително..

koko95
10-06-2013, 22:12
Up