PDA

View Full Version : Той просто ме прати ПОДЯВОЛИТЕ



razbitoto_surtse2
10-04-2013, 16:33
Иска ми се просто да споделя някъде колко много черен и грозен беше за мен днешният ден......Момчето в което бях и съм още лудо влюбена ме прати подяволите без причина.Днес се скарахме сериозно и е боли много до сега ревах като малко дете по тази причина.С думите си ми разби сърцето ,а ми даваше напразни надежди,погледи ,усмивки и т.н.
В супер депресия съм,толкова ме боли ,че всичко свърши така :( ;( а едва започваше!

CoNviCt
10-04-2013, 16:42
Не тъжи. След нощта следва изгрев. Хубавото предстои.

leadyflame
10-04-2013, 16:47
Е, явно само в твоята глава са се разигравали любовни сцени. :)

razbitoto_surtse2
10-04-2013, 16:50
Всичките ми приятелки и дори съучениците ми си помислиха същотото като мен....

CoockieMonster
10-04-2013, 19:32
Ще мине. Не пише нак колко си, но все пак дръж се като голям човек. Всички тук са минали покрай това, минава с времето, бавно бавно. :) Не тъжи, не го мисли много, намери си какво да правиш, за да не мислиш за него. :)

HollyGolightly
10-05-2013, 04:13
Явно и ти и приятелките ти сте били в грешка. Няма нищо, малки сте още, ще ти мине скоро, кога забележиш някой друг, който ти се усмихва

marilyn
10-05-2013, 07:48
Спокойно. Още сте малки и това много допринася за неразбирането на сигналите по между си. Като пораснете ще сте по-наясно с тия неща.

Sh@d0w
10-06-2013, 08:45
Преди 3 дена бях в същото положение, така че те разбирам.

Единствения начин да превъзмогнеш всичко е да излизаш с приятели. Не оставай сама и затворена мислейки за това. Просто недей. При всеки различно, мен лично ми мина за един ден но аз съм по друг характер просто. Лесен начин няма но колкото и клиширано да звучи живота продължава.

А още по лесно минава ако срещнеш някой друг който ти грабва вниманието, както се случва при мен.

umri
10-06-2013, 12:33
Преди 3 дена бях в същото положение, така че те разбирам.

Единствения начин да превъзмогнеш всичко е да излизаш с приятели. Не оставай сама и затворена мислейки за това. Просто недей. При всеки различно, мен лично ми мина за един ден но аз съм по друг характер просто. Лесен начин няма но колкото и клиширано да звучи живота продължава.

А още по лесно минава ако срещнеш някой друг който ти грабва вниманието, както се случва при мен.

Скъсали сте?

Де да знам, ама за 1 ден, че дори и за седмица да ти е минало след толкова дълга връзка ми е трудно да повярвам.
Животът е срещи и раздели, дет вика класната.

babity
10-06-2013, 12:48
И с'а само се замисли дали когато всичката ти депресия приключи, мине няк'во време (мноооого време), дали няма да се срамуваш от себе си, че си отделила на някакъв мърсол от времето и сълзите си?

lubopitna_123
10-06-2013, 14:10
Всичко се връща не се безпокой ;)

heartlesandfreaky
10-06-2013, 16:03
Никой не ти заслужава пропилените нерви, време и сълзи ;)

NissaN
10-07-2013, 11:28
Има време кой знае може да се сдобрите или да срещнеш някой на който найстна му пука за тебе.

baby_baby
10-28-2013, 19:51
Спокойно ще срещнеш човек който те обича и те цени и няма да взима от сълзите ти