PDA

View Full Version : Възможно ли е



koko95
10-05-2013, 00:55
Здравейте, моля без hate. Възможно ли е, да се договоря примерно с нокиа(microsoft) да сглобявам смартфони примерно с техен панел и дисплей-нокиа лумиа 800,520,620?Смисъл да купувам от тях на бройка да купувам панел и дисплей ,примерно - днеска ще ми докарат 20, след 15 дена още 20 и така.Да се договоря примерно със snapdragon от тях да взимам процесори на бройка,днеска 20 след 2 месеца още 20? Със самсунг примерно да се договоря за камерите им от с4 или с3/с2 пак на бройка или с никон,канон,сони?

Според вас възможно ли е това?

OoVasKoO
10-05-2013, 10:19
Ко? Не!
Има такива хора, които купуват евтино частите и печелят, но ти не си от тях. Не знам как ще се внедриш в тоя бизнес без връзки. :D

koko95
10-05-2013, 11:20
Ко? Не!
Има такива хора, които купуват евтино частите и печелят, но ти не си от тях. Не знам как ще се внедриш в тоя бизнес без връзки. :D

Тъкмо слушах бесен арабски кючек млад меринджей и виждам КО?Не? :d:d:d:d . Ще напиша един email на microsoft да видим какво ще излезе.Като ми върнат emaila ще ви кажа.

anonymous895156
10-05-2013, 11:45
аз ще пиша на кралица елизабет смс

evtimow :3
10-05-2013, 12:55
АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХА

ЛОЛ

ЕБАТИ ЗАГУБЕНИЯ, АХАХАХАХАХА

OoVasKoO
10-05-2013, 15:04
Ако се уредиш в подобна фирма, която получава части и сглобява, ще е добре, но сигурно се броят на пръсти в България, особено щом става дума за известни марки. :D :D Разбираш ли, ти дори нямаш шанс да получаваш частите за евтините китайчета. А и не си въобразявай, че е лесно да сглобяваш смартфони.

koko95
10-06-2013, 23:54
Ако се уредиш в подобна фирма, която получава части и сглобява, ще е добре, но сигурно се броят на пръсти в България, особено щом става дума за известни марки. :D :D Разбираш ли, ти дори нямаш шанс да получаваш частите за евтините китайчета. А и не си въобразявай, че е лесно да сглобяваш смартфони.

Не е невъзможно да сглобявам смартфони, по-скоро е невъзможно или много трудно да се уредя с части и заплащането да става на определени бройки от мене.