PDA

View Full Version : Скарахме се



kuklata88
10-05-2013, 15:42
Объркана съм и се чуствам зле.Днес със момчето което харесвам от моя клас се срещнахме и може да се каже ,че горе долу сме приятели.Стана така обаче ,че той беше ядосан от някъде или просто нямаше никакво настроение и така си го изкара на мен без да съм виновна с други думи наговорихме не хубави неща.Не знам за него но мен ме болиуне искам да сме скарани но и не знам дали нещата между нас ще се оправят иначе съм на 16 ,а той на 17 тъй като ги навърши вече.Какво бихте ме посъветвали да направя ли аз нещо или да чакам той да направи нещо ,гадно ми е ,че стана така :(

Sh@d0w
10-05-2013, 18:04
Не се напрягай с глупости. Остави го като му мине ще те потърси. Ако не му мине продължаваш напред. Важното е секс да има.

Rocknroll
10-06-2013, 06:52
Не се напрягай с глупости. Остави го като му мине ще те потърси. Ако не му мине продължаваш напред. Важното е секс да има.
:D

Elsaveta
10-07-2013, 17:03
Ами мила в гадно полужение си изпаднала,но все пак изчакай го да се оспокой и ако и тогава нещо отново стане....ами просто го избягвай за известно време.И ако те потърси значи му е минало.;) :)

Иво
10-07-2013, 23:01
@Elisaveta - просто информативно... полОжение и Успокой...

@kuklata88... аз лично не давам на хората да си изкарват нервите върху мен... БХ!
ако ще и... мис свят да е... Парис Хилтън, Ни.Ло. и какви ли не други миндиляци и НЕминдиляци...
човек, който ще си изкарва яда от другите върху мен - не ме заслужава, по който и да било параграф ->
обръщам се, взимам огромната ножица и изобщо няма да се поколебая да я използвам...

живота си е твой... избора също!
съвет: бягай от подобни хора... няма какво да научиш, спечелиш или споделиш с тях..

NissaN
10-09-2013, 12:25
Ше се сдобрите

heartlesandfreaky
10-09-2013, 13:01
@Elisaveta - просто информативно... полОжение и Успокой...

@kuklata88... аз лично не давам на хората да си изкарват нервите върху мен... БХ!
ако ще и... мис свят да е... Парис Хилтън, Ни.Ло. и какви ли не други миндиляци и НЕминдиляци...
човек, който ще си изкарва яда от другите върху мен - не ме заслужава, по който и да било параграф ->
обръщам се, взимам огромната ножица и изобщо няма да се поколебая да я използвам...

живота си е твой... избора също!
съвет: бягай от подобни хора... няма какво да научиш, спечелиш или споделиш с тях..

хахахаха! Смея се с глас, честно :D
Иначе, на всеки се случват такива нещо, ще му мине.

lubopitna_123
10-10-2013, 16:53
Ше се сдобрите

+

analgin
10-10-2013, 18:05
Много тъжна история , той те е наранил с думите си , ти си нещастна и тн. Всичко ще се оправи , не се притеснявай , сигурно ще се сдобрите скоро . Започни да пишеш грамотно и ще видиш как животът ти ще се подобри драстично. Може пък да не се подобри , но поне ще си се научила да пишеш правилно .

baby_baby
10-29-2013, 21:53
Спокойно ще му мине