PDA

View Full Version : ПОМОЩ!



LeightonM
10-06-2013, 09:50
Хора,моля ви помогнете,не издържам вече.Цялото ми лице е в пъпки.Правя какво ли не да подобря състоянието му ама нищо не помога.Правя си маски с хума,някакви на avon и от dm,мия го редовно,мажа акне аут и разни кремчета,но НИЩО не помога.Когато се поледна в огледалото направо ми се плаче.Никога лицето ми не е било перфектно,от както влязах в пубертета не помня някога да е било,но до скоро нямах пъпчици (само разширени пори и черни точки - други гадове,които не мога да изчистя) ,а сега и пъпки и е пълен ужас.Моля ви кажете какво да правя,отчаяна съм вече искам и аз да имам кожа в нормален вид,а не при всеки разговор с някой да си извръщам лицето от срам.Не искам да ходя на козметик защото положението става по-лошо,даже след последния път в който отидох ми се появиха още пъпки ,които седят досега и не мога и не мога да махна. ;(

Hayashi
10-06-2013, 10:35
Отиди на дерматолог, който да ти каже какво можеш и какво не можеш да ползваш. От мазане с Avon едва ли ще ти се оправи лицето. А и от това което написа ми се струва, че ти единствено си изсушаваш лицето, а не го хидратираш и това влошава нещата още повече.

strawberry88
10-06-2013, 21:28
А и от това което написа ми се струва, че ти единствено си изсушаваш лицето, а не го хидратираш и това влошава нещата още повече.
Съгласна! И по колко пъти си миеш лицето на ден? Не прекалявай. Наай-много 3 пъти.

sunshine :**
10-08-2013, 11:56
дерматолог, аз скоро ходих за проблем с косата и с жената добре си поговорихме, каза ми какво да ползвам и толкова :) и ти препоръчвам да ползваш неща само на билкова основа или някакви по-безвредни, от аптеката.Спри се с тоя avon и други такива изкуствени работи дето ще влошават нещата.

SurfSky
10-08-2013, 12:10
Aз като имах пъпки ,си мазах лицето с крем Здраве с цинков окис ... Един в синя опаковка . Много съм доволен от него,вечер се мажех,и на другия ден имаше видими резултати ... Пробвай го ако искаш :P

marilyn
10-09-2013, 12:41
Отиди на дерматолог. С тия боклуци на ейвън и дм, няма да стане. Дермагологът може да ти изпише и антибиотик, който да приемаш орално или да си мажеш лицето.

baby_baby
11-03-2013, 22:02
Отиди на дерматолог