PDA

View Full Version : от какво става така



babyy123
10-06-2013, 10:03
правих секс с приятеля си без презеерватив,но той не се изпусна в мен.Циклът ми идва на 2 ри, но този месец закъснява,бях и болна а и сезоните се смениха .Боли ме стомаха ,чувствам си гърдите по чувствителни,както обичайно преди да ми дойде,но започнах да се притеснявам

Котка.
10-06-2013, 10:07
Сама си отговори - от температурите и здравето ти е

Иначе ако не искаш бебе - презерватив !

Skeletoner
10-06-2013, 10:14
правих секс с приятеля си без презеерватив,но той не се изпусна в мен.Циклът ми идва на 2 ри, но този месец закъснява,бях и болна а и сезоните се смениха .Боли ме стомаха ,чувствам си гърдите по чувствителни,както обичайно преди да ми дойде,но започнах да се притеснявам

Hi,

Има презервативи, има лубриканти. (Съвет - мъжете слагайте под презерватива малко лубрикант и нещата просто се случват)
За да не поствате всеки ден такива теми просто ги използвайте.
Сексът, когато ползваш предпазни средства и не мислиш за нищо друго (вкл. болести, прежд.еякулация, "изпускане") е толкова по-освобождаващ и по-приятен!

Бъдете здрави и си носете гумените мечетa и топлите дрехи !

Поздрави,
Батя Skeletoner !

Naive
10-06-2013, 10:23
Ех, не разбирам какъв е тоя зор да се чукате без презервативи, а после всеки месец да треперите дали ще й дойде на девойката, дали няма. Бахти малоумщината.

xantia
10-06-2013, 10:35
Ех, не разбирам какъв е тоя зор да се чукате без презервативи, а после всеки месец да треперите дали ще й дойде на девойката, дали няма. Бахти малоумщината.

Дам..

fUcKsMiLe
10-06-2013, 11:15
Едва ли си бременна, но ние няма как да ти кажем това.
И си мисля, че според тези признаци скоро ще ти дойде.
Закъснява ти (най-вероятно) заради това, че си била болна и заради смяната на времето.

baby_baby
10-06-2013, 12:52
Закъснява ти за това че си била болна и от смяната на сезоните спокойно не си бременна

GiveMeLove
10-06-2013, 16:55
Абе стига с това ако не искате бебета, слагайте презерватив.. Е***и изтърканото понятие.. Аз сигурно трябва да съм най-многодетния баща на планетата.. :)

Skeletoner
10-06-2013, 18:10
Абе стига с това ако не искате бебета, слагайте презерватив.. Е***и изтърканото понятие.. Аз сигурно трябва да съм най-многодетния баща на планетата.. :)

Hi,

Mного гъбарници пребивават из родните заведения (и чуждите респ.). Защо трябва човек да научава имената на всички антибиотици. Да не говорим за проклетията в лечението на тези заболявания. Най-спокойно си е на душата с гумено мече в джоба, не мисли човек за нищо друго и се наслаждава. Всеки има право на свободен избор и си носи последствията и притисненията.

Поздрави,
Батя Skeletoner

GiveMeLove
10-06-2013, 18:28
Hi,

Mного гъбарници пребивават из родните заведения (и чуждите респ.). Защо трябва човек да научава имената на всички антибиотици. Да не говорим за проклетията в лечението на тези заболявания. Най-спокойно си е на душата с гумено мече в джоба, не мисли човек за нищо друго и се наслаждава. Всеки има право на свободен избор и си носи последствията и притисненията.

Поздрави,
Батя Skeletoner

За последното изречение си стискаме ръцете отвсякъде.. :)