PDA

View Full Version : Fisherman



DoubleDMG
10-06-2013, 15:42
ко прай майка ти бе , младеШ,много поздрави да й пратиш.

Fisherman
10-06-2013, 15:44
Майка ми прави по 18к на седмица галош,поздрави на твойта,целуни я подмишниците от мене

DoubleDMG
10-06-2013, 15:46
18 хуя в устата на седмица са доста, да не се разболее от сифилис или от СПИН?

LHDWBD
10-06-2013, 15:59
Що за гнусен човек тряа да си да говориш така за майките на хората

Hidayet
10-06-2013, 16:02
Наркоманчета, на които марихуаната и наркотичните вещества, идват в повече.

Fisherman
10-06-2013, 16:09
18 хуя в устата на седмица са доста, да не се разболее от сифилис или от СПИН?

18 000 да не би да си забравил да четеш,сифилис може да хванеш на някой покер турнир

DoubleDMG
10-06-2013, 16:54
Най-много от аватара ти да хвана сифилис или СПИН , младеж.

Хидайет, стига ме столква бе,знам че искаш да си м/у краката !

Fisherman
10-06-2013, 18:02
Хидайет, стига ме столква бе,знам че искаш да си м/у краката !

хаха ти си жалък момичетата са висока летва за тебе,свали си последния ави клип на делта уайт и се върни към всекидневието си от покер и чикии

Fisherman
10-06-2013, 18:03
селски идиот

Auriss
10-06-2013, 18:40
Майка ми прави по 18к на седмица галош,поздрави на твойта,целуни я подмишниците от мене

Елитна курва,а :cool:

Vladislav Hellsing
10-06-2013, 18:41
Най-много от аватара ти да хвана сифилис или СПИН , младеж.

Хидайет, стига ме столква бе,знам че искаш да си м/у краката !

Мълчи, курварски гъз наркоманизиран.

Fisherman
10-06-2013, 20:12
Елитна курва,а :cool:

старче ,кво се разхождаш ,като лайнян вестник,ходи да гърбиш уринал акут

Skeletoner
10-06-2013, 20:24
Fisherman,

Умен младеж ми се видиш. Не спори в раздел на форум кръстен "Кофата".
Внимавай, всеки път когато паднеж на по-ниско от твоето ниво, ще бъдеш бит с опит !

Поздрави,
Батя Skeletoner

Mladenoff
10-06-2013, 20:40
такава формалност тоя форум досега не е видял :D евала

Skeletoner
10-06-2013, 20:53
Mladenoff,

Благодаря за feedback-а, ако е насочено към мен.
Надявам се да бъде полезен с каквото мога, ако ще и само с формалност да е - пак съм доволен.

Хубава вечер,
Батя Skeletoner

Supermassive____
10-07-2013, 01:37
:D

Vladislav Hellsing
10-07-2013, 03:49
Mladenoff,

Благодаря за feedback-а, ако е насочено към мен.
Надявам се да бъде полезен с каквото мога, ако ще и само с формалност да е - пак съм доволен.

Хубава вечер,
Батя Skeletoner

ай са ебем :)

DoubleDMG
10-07-2013, 03:58
Рибок, от къде открадна тея лафове,бъди по оригинален,моля те.

@Владислав,кога почна да смучеш чурката на рибата бе?

Vladislav Hellsing
10-07-2013, 04:29
@Владислав,кога почна да смучеш чурката на рибата бе?

Ми аз от тебе не мога да се доредя, педераст ненаситен

DoubleDMG
10-07-2013, 04:31
я въри да ядеш сладолед,фатме.

Vladislav Hellsing
10-07-2013, 11:20
я въри да ядеш сладолед,фатме.

твоя ли? Ти такъв нямаш въобще, изсмъркал си го сигурно

Skeletoner
10-07-2013, 12:12
ай са ебем :)

Хай,

Старая се да не съм краен в изказванията ми в този форум и въпреки факта, че доста деца четат какво се пише трябва да ти разкажа за легендата на Граф Дракула (Истинската личност) и Нощта на просяците. Силно се надявам ако има подобие на такава вечеря в днешни дни ти да бъдеш част от нея :)))

Поздрави,
Батя Skeletoner

P.S. Тъй като не очаквам да се направи труд и да се разбере каква е легендата ще я пейстна:

Нощ с просяците
В една стара нюрнбергска легенда се натъкваме на идеален пример за изтъкания от противоположности характер на Дракула. Тя разказва за неговото милосърдие към потиснатите хора в земите му – бедните, инвалидите, сакатите, недъгавите. Но това „милосърдие“ придобива страховити измерения. Една вечер той поканил стотици просяци на своята трапеза и им поднесъл дар, който те не били получавали от години: охолна гощавка. След сервирането на десертите, Дракула и слугите му тихичко се измъкнали от залата. Тогава той наредил на стрелците си отвън, да изстрелят запалени стрели през тесните прозорци на залата, които подпалили разкошните гоблени, завеси, килими и покривки. Докато селяните удряли безпомощно по залостените врати в търсене на изход, Дракула казал: „Бедните създания лишени от обич, по-добре е да напуснат този свят на пълен стомах“.

Post Scriptum 2 - Това, че си на 43 години е единствената прична поради, която ти отговарям. В случай, че това не са ти реалните години, а се причисляваш към по-млада възрастова група, моля да ми приемеш на искрените ми Извинения.
:)

Fisherman
10-07-2013, 13:57
Рибок, от къде открадна тея лафове,бъди по оригинален,моля те.

@Владислав,кога почна да смучеш чурката на рибата бе?

Лафовете са за нещастници от село

DoubleDMG
10-08-2013, 06:12
да,за това ги и ползваш , така ли?

Skeletoner
10-08-2013, 07:41
DoubleDMG,

В крайна сметка не може всички да са пастири, трябва и добитък.
Живей блажено в своето невежество.
Пуши марихуана и бъди спокоен, не полагай чак толкова големи усилия като мислене и писане.

Поздрави,
Батя Skeletoner

DoubleDMG
10-08-2013, 08:41
ти продължавай да си режиш вените,скапан повърхностен смешник,също като фишърмен. То тука "никой никгоа нищо не е пушил" сигурно и за това сте толкова изпаднали повечето.Това че аватара ми е такъв и съм си го избрал,пречи ли ти? Като незнаеш нищо недей да лаеш.

Fisherman
10-08-2013, 10:26
тва е аватара на един утаен нещастник без бъдеще и цел в живота

Fisherman
10-08-2013, 10:26
ти си просто една фабрика за лайна

DoubleDMG
10-08-2013, 10:53
ахаххахахха КОЙ ГО КАЗА,ТОЗИ КОЙТО НАЙ-ГОЛЯМАТА МУ ЦЕЛ В ЖИВОТА Е ДА ЗАВЪРШИ УНИВЕРСИТЕТ,КОЙТО ДОРИ НЕЗНАЕ КАКВО Е САМОСТОЯТЕЛНОСТ.. Жалък си бро,земи млъкни :) хахахахахахаха ебахти смешния тип.

Fisherman
10-08-2013, 11:01
рейджвай селски,само че тва не ми е целта в живота,тва е една от многото

Fisherman
10-08-2013, 11:01
ахаххахахха КОЙ ГО КАЗА,ТОЗИ КОЙТО НАЙ-ГОЛЯМАТА МУ ЦЕЛ В ЖИВОТА Е ДА ЗАВЪРШИ УНИВЕРСИТЕТ,КОЙТО ДОРИ НЕЗНАЕ КАКВО Е САМОСТОЯТЕЛНОСТ.. Жалък си бро,земи млъкни :) хахахахахахаха ебахти смешния тип.

твойта цел ква е ?да си напълниш червата днеска,пък утре ше му мислим

Fisherman
10-08-2013, 11:03
безцелен плужек,селски идиот царя на перисталтиката

DoubleDMG
10-08-2013, 11:04
Целта ми е да продължавам да чукам майка ти. Как не ти е само това целта бе лайно скапано,к'во беше говорил преди 2-3 седмици забрави? Много бързо си сменяш мненията,селски диригент.

Fisherman
10-08-2013, 11:14
Какво говорих айде извади ми да видиме бай ганьовец

Fisherman
10-08-2013, 11:15
някво леке което прекарва живота си в сране,покер и борба с пъпки ми държи сметка,за какъв се помисли цървул

DoubleDMG
10-08-2013, 11:17
ahahhahahahhaha, ако беше така,щях да кисна по цял ден в форума като тебе и на всеки чужд коментар да пиша по 2-3 на няколко поста. Доста си жалък,копченце. Сега разбирам защо те издържат мама и тате.. Все още си недоразвит и нямаш собствени цели и средства за да се изправиш сам. Пъпчив бил,бреейй,да не си ми светил че да знаеш къв е? аХАХахахахаха

Fisherman
10-08-2013, 11:36
никога не съм висел по цел във форума,просто влизам за 5 минути на насера някоя утрепка,за разлика от тебе не ми отнема по 3 дена да измисля един коментар

Fisherman
10-08-2013, 11:37
Пъпчив бил,бреейй,да не си ми светил че да знаеш къв е? аХАХахахахаха

ти сам си призна че си ходещо акне,за кво ми е да ти светя

DoubleDMG
10-08-2013, 11:43
хаххахаахахха ти не можеш да пишеш на български четливо,не грамотно,камоли да разбереш едно изречение правилно,личи че си сач мангал. Бях написъл че като малък съм имал акне,да и не се срамувам. Ама ти си доста ДАУН ДАУН ДАУН да го ъндерстанднеш , 'щот си жалък и неможеш да се гордееш с нищо,защото нямаш практически опит , нито си направил нещо сам,а винаги си чакал от мама и тате,трябва да те е срам за това. Вземи иди на частни уроци по история като се хвалиш колко си богат и почерпи пример от нашите деди. А верно,ти си мангал, от Индия а може-би Пакистан....Следователно не си Българин.Чао.

Fisherman
10-08-2013, 11:56
хаххахаахахха ти не можеш да пишеш на български четливо,не грамотно,камоли да разбереш едно изречение правилно,личи че си сач мангал. Бях написъл че като малък съм имал акне,да и не се срамувам. Ама ти си доста ДАУН ДАУН ДАУН да го ъндерстанднеш , 'щот си жалък и неможеш да се гордееш с нищо,защото нямаш практически опит , нито си направил нещо сам,а винаги си чакал от мама и тате,трябва да те е срам за това. Вземи иди на частни уроци по история като се хвалиш колко си богат и почерпи пример от нашите деди. А верно,ти си мангал, от Индия а може-би Пакистан....Следователно не си Българин.Чао.

Покажи ми къде не съм писал грамотно и четливо ,моля ти се или само ще бълваш измишльотини и ще си вярваш,защото си нещастен фекал

Hidayet
10-08-2013, 12:07
DoubleDMG - спри да лаеш по-другите хора, защото си толкова жалък и бездарен, че нямаш право да изказваш мнение.
Ф

DoubleDMG
10-08-2013, 12:58
никога не съм висел по цел във форума,просто влизам за 5 минути на насера някоя утрепка,за разлика от тебе не ми отнема по 3 дена да измисля един коментар
Т'ва к'во е , селски, дори не схванах какво лафиш. Както и да е ходи с хидайет на магистралата да правите свирки,двойка там ще изкарва повече от колкото да си сам.

Fisherman
10-08-2013, 13:37
Т'ва к'во е , селски, дори не схванах какво лафиш. Както и да е ходи с хидайет на магистралата да правите свирки,двойка там ще изкарва повече от колкото да си сам.

фабрика за лайна и гной

DoubleDMG
10-08-2013, 15:12
този "Лаф" го повтаряш като папагал , да не би да не можеш да измислиш нещо ново ? Айде бе кучко моя.

EinGutesKind
10-08-2013, 15:37
Ау, каква драма :razz:

EinGutesKind
10-08-2013, 15:38
никога не съм висел по цел във форума,просто влизам за 5 минути на насера някоя утрепка,за разлика от тебе не ми отнема по 3 дена да измисля един коментар

Точно ти когато и да вляза, все си тук и лаеш ... :lol:

Fisherman
10-08-2013, 16:34
този "Лаф" го повтаряш като папагал , да не би да не можеш да измислиш нещо ново ? Айде бе кучко моя.

добре ,че ти сменяш репертуара си често,освен на гей на друго не можеш да обиждаш,сигурно защото като малък майка ти не те е кърмила

Fisherman
10-08-2013, 16:34
Точно ти когато и да вляза, все си тук и лаеш ... :lol:

решението е лесно педал,не влизай

Skeletoner
10-08-2013, 16:40
ти продължавай да си режиш вените,скапан повърхностен смешник,също като фишърмен. То тука "никой никгоа нищо не е пушил" сигурно и за това сте толкова изпаднали повечето.Това че аватара ми е такъв и съм си го избрал,пречи ли ти? Като незнаеш нищо недей да лаеш.

Хай,

Не ти ли се струва малко нелепо да ми отговаряш по този начин ?
Бих се радвал, ако успееш да ме обидиш качествено, дори би получил респект :)
Много уважавам своята самокритичност и едва ли ти би бил толкова продуктивен, та да измислиш нещо креативно по мой адрес. "Да си режЕш* вените Скапан, повърхностен смешник" е изречение, само по себе си представящо твоята житейска трагедия. Намери си продуктивно поле за изява и се опитвай да бъдеш добър с хората :)

Всичко най-добро ти пожелавам !
Поздрави,
Батя Skeletoner

P.S. Аз съм пушил ... и то не веднъж. Правил съм го само за да видя себе си и как мисля под такова въздействие. Пушенето го намирам за хоби на безидейните хора лишени от цел и посока.

DoubleDMG
10-08-2013, 17:12
режЕш ми много ясно че си повърхностен смешник. Знаеш какво означава повърхностен, нали ?

Hidayet
10-08-2013, 17:14
SKeletoner - загубеняк като този, не заслужава добрия ти тон и интелигентния ти отговор. Не го ли виждаш, че само две думи - педал и курва, са в устата му. Сигурно, защото олицетворява себе си и майка си. И една корекция - не е лишен само от цел и посока, а и от мозък и обноски. Явно никой не го е учил като дете как да се отнася, затова сега е такъв жалък умствен инвалид.

Fisherman
10-08-2013, 17:20
Не може да очкаваш човек,който мисли,че може да се правят пари от покер,да говори по друг начин.Първоначално трябва да си яко тъп,дори да си помислиш,че от хазарта се изкарват пари.

Mladenoff
10-08-2013, 17:26
Абе - може...един колега го поканиха на турнир в Лас Вегас като му платиха всички разноски...ама такива хора са толкова рядко, че звучи несериозно да разчиташ само на покера за приходи

Skeletoner
10-08-2013, 17:46
режЕш ми много ясно че си повърхностен смешник. Знаеш какво означава повърхностен, нали ?

Хай,

Искрено се надявам да не разбираш това, което ти пиша като обида, а като стимул.
Извинявам се, че гледам на теб повърхностно, но просто не си показал, кой знае каква задълбоченост.
Аз не знам какъв капацитет притежаваш, но това което показваш е под санитарния минимум, дано в реалния живот нещата да стоят различно. Тази агресия, която показваш е безмислена и е като стрелба в облаците - чакаш да падне някоя патка, но най-много някоя сачма да падне обратно и да те перне. Ти ако виждаш смисъл, то аз не ! И единствената причина поради която пиша е, че такива като теб притежават голяма аудитория и желая да покажа, че има и алтернатива на твоето отношение :)

Поздрави,
Батя Skeletoner

P.S. И ако има BAN във форума поради лошо отношение, то в живота има BAN в обществото. Приеми този форум като тренировъчна арена, а не като гладиаторска сцена.

DoubleDMG
10-08-2013, 18:02
Абе - може...един колега го поканиха на турнин в Лас Вегас като му платиха всички разноски...ама такива хора са толкова рядко, че звучи несериозно да разчиташ само на покера за приходи

никъде не съм написал че разчитам само на покера за приходи спокойно,фишърман сигурно пак си измисля,ама нормално,когато незнаеш нещо за някой да говориш без да знаеш (не визирам теб младенофф)

Fisherman
10-08-2013, 18:03
Абе - може...един колега го поканиха на турнин в Лас Вегас като му платиха всички разноски...ама такива хора са толкова рядко, че звучи несериозно да разчиташ само на покера за приходи

моля те не ми обяснявай,тва е се едно да се издържаш от тото

Fisherman
10-08-2013, 18:04
когато незнаеш нещо за някой да говориш без да знаеш (не визирам теб младенофф)

ти си същия нали,но на мен не ми пука оставил съм те да се мариноваш в собствен сос

DoubleDMG
10-08-2013, 18:04
Хай,

Искрено се надявам да не разбираш това, което ти пиша като обида, а като стимул.
Извинявам се, че гледам на теб повърхностно, но просто не си показал, кой знае каква задълбоченост.
Аз не знам какъв капацитет притежаваш, но това което показваш е под санитарния минимум, дано в реалния живот нещата да стоят различно. Тази агресия, която показваш е безмислена и е като стрелба в облаците - чакаш да падне някоя патка, но най-много някоя сачма да падне обратно и да те перне. Ти ако виждаш смисъл, то аз не ! И единствената причина поради която пиша е, че такива като теб притежават голяма аудитория и желая да покажа, че има и алтернатива на твоето отношение :)

Поздрави,
Батя Skeletoner

P.S. И ако има BAN във форума поради лошо отношение, то в живота има BAN в обществото. Приеми този форум като тренировъчна арена, а не като гладиаторска сцена.
само като видя фишърмен ми става болно,всъщност той започна цялата тази история с агресията и по този начин започнах да го хейтвам,а и защо не? Сега той си спечели последователи,а аз нямам,не ми и трябват,аз го правя за спорта,казах ти че си повърхностен поне си го призна,не очаквам повече.

Skeletoner
10-08-2013, 18:22
само като видя фишърмен ми става болно,всъщност той започна цялата тази история с агресията и по този начин започнах да го хейтвам,а и защо не? Сега той си спечели последователи,а аз нямам,не ми и трябват,аз го правя за спорта,казах ти че си повърхностен поне си го призна,не очаквам повече.

Никой нищо не е спечелил. Няма победители в такива ситуации. Някъде в постовете да си прочел,че подкрепям отношението на Фишърмен ? Няма нужда да го коментирам, а ако реша, ще бъде с отговор, с цитат и насочено към него. Това как се държат другите към теб, зависи изцяло от теб самия и никога не са виновни околните ! Опознай себе си, за да опознаеш другите! :)

Поздрави,
Батя Skeletoner

P.S. Далеч не се опитвам да те обидя, наистина вярвам, че ще го разбереш !

Vladislav Hellsing
10-08-2013, 18:23
само като видя фишърмен ми става болно,всъщност той започна цялата тази история с агресията и по този начин започнах да го хейтвам,а и защо не? Сега той си спечели последователи,а аз нямам,не ми и трябват,аз го правя за спорта,казах ти че си повърхностен поне си го призна,не очаквам повече.

млъквай, фекал.

Skeletoner
10-08-2013, 18:28
млъквай, фекал.

Хай,

Написал съм ти историята за Граф Дракула на първа страница на тази тема.

Поздрави,
Батя Skeletoner

DoubleDMG
10-08-2013, 18:32
Никой нищо не е спечелил. Няма победители в такива ситуации. Някъде в постовете да си прочел,че подкрепям отношението на Фишърмен ? Няма нужда да го коментирам, а ако реша, ще бъде с отговор, с цитат и насочено към него. Това как се държат другите към теб, зависи изцяло от теб самия и никога не са виновни околните ! Опознай себе си, за да опознаеш другите! :)

Поздрави,
Батя Skeletoner

P.S. Далеч не се опитвам да те обидя, наистина вярвам, че ще го разбереш !

т'ва за арената трябваше да го кажеш на фишърман,аз от малък се оправям сам и за обществото въобще не ми пука,за бан и в форума и в живота да не говорим че е смешно,както казах,не ме познаваш. Тея работи са за мамини деца,имал съм доста учители в живота за да незнам какво ми обясняваш в постовете. А всъщност... Понякога не опира само до теб,както изглежда онова дете е в цикъл и обижда всеки наред,а аз му отговарям,опознал съм себе си,знам си слабите страни,имам характер за разлика от 'някой хора' в този форум :) Споко Мен,не се тревожи за мен.

Fisherman
10-08-2013, 18:46
Сега той си спечели последователи,а аз нямам

хахехехехаеххаеаххехахеха ехахехаехахехахеа какъв тъжен живот живееш

Skeletoner
10-08-2013, 18:46
т'ва за арената трябваше да го кажеш на фишърман,аз от малък се оправям сам и за обществото въобще не ми пука,за бан и в форума и в живота да не говорим че е смешно,както казах,не ме познаваш. Тея работи са за мамини деца,имал съм доста учители в живота за да незнам какво ми обясняваш в постовете. А всъщност... Понякога не опира само до теб,както изглежда онова дете е в цикъл и обижда всеки наред,а аз му отговарям,опознал съм себе си,знам си слабите страни,имам характер за разлика от 'някой хора' в този форум :) Споко Мен,не се тревожи за мен.

Приемам отговора ти положително. Себепознаването е непрестанен процес, някои от тези "работи за мамини деца", понякога като си ги припомням откривам нови неща в тях и дори успявам да ги видя под нов ъгъл. Все пак ти си роден със свободният си избор да мислиш, разсъждаваш и действаш, както намериш за добре и аз съм далеч от мисълта да те поучавам, а просто изказвам публично мнението си. (дори и да е под формата на "поучаване" целта и същината е друга) :)

Все пак извинявам се, ако съм те засегнал !

Поздрави,
Батя Skeletoner

DoubleDMG
10-08-2013, 18:48
хахехехехаеххаеаххехахеха ехахехаехахехахеа какъв тъжен живот живееш


Вадиш думи от контекста? Доста смешно дори и за теб

DoubleDMG
10-08-2013, 18:50
Приемам отговора ти положително. Себепознаването е непрестанен процес, някои от тези "работи за мамини деца", понякога като си ги припомням откривам нови неща в тях и дори успявам да ги видя под нов ъгъл. Все пак ти си роден със свободният си избор да мислиш, разсъждаваш и действаш, както намериш за добре и аз съм далеч от мисълта да те поучавам, а просто изказвам публично мнението си. (дори и да е под формата на "поучаване" целта и същината е друга) :)

Все пак извинявам се, ако съм те засегнал !

Поздрави,
Батя Skeletoner

Ama знаеш как е, според приятели мисля различно за годините си , тоест мисля като по възрастен и за това продължавам да убивам време тук,за да се почувствам дете като риб0ка или чета смешни теми. Доста ми е интересно като се сетя , че като по-малък си влизах често :)

Skeletoner
10-08-2013, 18:57
хахехехехаеххаеаххехахеха ехахехаехахехахеа какъв тъжен живот живееш

Хай,

Това е първото ми обръщение към теб, въпреки, че от доста се натъквам на твои постове.
Видял съм солиден сарказъм в доста от коментарите ти, което говори за добър интелект.
Жалко, че се похабяваш като провокираш хората и излишно поставяш себе си в толкова отрицателен център.
Народа обича хляб и зрелища и ти добре го знаеш. Но давай от време на време и нещо интересно за "другите" ;)

Поздрави,
Батя Skeletoner

P.S. Туко виж хляба и зрелищата са ти доскучели и ти е станало по-интересно това, което се коментира при "другите" :)
Мисля, че метафората с "другите" много добре ще я хванеш :)

Skeletoner
10-08-2013, 19:00
Ama знаеш как е, според приятели мисля различно за годините си , тоест мисля като по възрастен и за това продължавам да убивам време тук,за да се почувствам дете като риб0ка или чета смешни теми. Доста ми е интересно като се сетя , че като по-малък си влизах често :)

Тук влизат доста деца 13-17 години (считай че има по над 2000 гледания на някои раздели). И отговорността, която носим една идея по-големите според мен е много голяма. Когато децата виждат в интернет, вкъщи, на улицата - "Ти си гей" "Не ти си по голям гей, щото имаш 2 ануса", къде отиваме ?

Fisherman
10-08-2013, 19:02
Вадиш думи от контекста? Доста смешно дори и за теб

няма думи които да опишат колко си застрелян,въобще знаеш ли какво е вадене от контекста?Ти сам каза това,което цитирах.Тва не е извадено от контекста,това ти со написал със простата си глава.И за твое огромно съжаление малко селянче с генетален херпес е вярно :).

Fisherman
10-08-2013, 19:05
Ти си гей

Ето това е вадене от контекста,изваждането на няколко думи или изречение,което извън текста има коренно различен смисъл.В цитата на Скелетонер,той обяснява,че не е хубаво да се обиждаме пред толкова много хора.В това,което аз съм цитирал изглежда,че той просто нарича някой гей.Нищо общо с това,което ти смяташ за вадене от контекста.

CoNviCt
10-08-2013, 19:05
Царя на перисталтиката. Това беше добро.

DoubleDMG
10-08-2013, 19:06
Ами тук са отговорни родителите,не мислиш ли ? Както и Админите

1- Родителите не надзирават децата си,не им филтрират страниците в интернет, пускат ги да излизат със психо-дрехи,позволяват им да гледат филми,които не са за деца. Не им отделят достатъчно внимание, не ги даряват с обич както е било преди около 20-30 години.

2-Админите не контролират форумите вече, както се вижда от време на време влиза някой мод банва някой и готово. Вече я няма контролната власт на тези хора.Те трябва да отговарят за разделите и за това кой какво пише вътре и КОИ ДЕЦА ТРЯБВА ДА ГИ ГЛЕДАТ.

Може да не съм прав,но това е моята гледна точка. А колкото до думите които пиша са,защото съм провокиран от нек'ви недоразвити индивиди които си нямат грам идеа за живота. Няма какво друго да добавя,досещай се.

DoubleDMG
10-08-2013, 19:08
Ето това е вадене от контекста,изваждането на няколко думи или изречение,което извън текста има коренно различен смисъл.В цитата на Скелетонер,той обяснява,че не е хубаво да се обиждаме пред толкова много хора.В това,което аз съм цитирал изглежда,че той просто нарича някой гей.Нищо общо с това,което ти смяташ за вадене от контекста.
E ти нам ен не ми ли извади думи бе? Ебахти тъпака, к'во следваше след онези 3 думи,що не добави четвъртата или не е вадене от контекста? Язък че майка ти плаща визсше,да незнае синът й за къв чеп учи.

Fisherman
10-08-2013, 19:12
E ти нам ен не ми ли извади думи бе? Ебахти тъпака, к'во следваше след онези 3 думи,що не добави четвъртата или не е вадене от контекста? Язък че майка ти плаща визсше,да незнае синът й за къв чеп учи.

Много си се притеснил за мен виждам,спокойно майка ми е предоволна от мен и следването ми.И да това не беше вадене от контекста продължавай да бръмчиш фегет.

Skeletoner
10-08-2013, 19:13
Ами тук са отговорни родителите,не мислиш ли ? Както и Админите

1- Родителите не надзирават децата си,не им филтрират страниците в интернет, пускат ги да излизат със психо-дрехи,позволяват им да гледат филми,които не са за деца. Не им отделят достатъчно внимание, не ги даряват с обич както е било преди около 20-30 години.

2-Админите не контролират форумите вече, както се вижда от време на време влиза някой мод банва някой и готово. Вече я няма контролната власт на тези хора.Те трябва да отговарят за разделите и за това кой какво пише вътре и КОИ ДЕЦА ТРЯБВА ДА ГИ ГЛЕДАТ.

Може да не съм прав,но това е моята гледна точка. А колкото до думите които пиша са,защото съм провокиран от нек'ви недоразвити индивиди които си нямат грам идеа за живота. Няма какво друго да добавя,досещай се.

Не трябва толкова много да се разчита на контрола, а на гражданската позиция.
Общественото настроение диктува изпълнението на контрола. Когато морала е изтръгнат от обществото още от ранни детски години за какъв контрол можем да говорим.

Поздрави,
Батя Skeletoner

P.S. Ще се включа пак на Fisherman Vol.10 :D Дано единия не е убедил другия, че е гей :D
Post Scriptum 2 Читави момчета сте и двамата :)

an7raks
10-08-2013, 19:15
1- Не им отделят достатъчно внимание, не ги даряват с обич както е било преди около 20-30 години.

А, я погледни преди още 20-30 години! Семейство с 6-7 деца, които се гледат помежду си, а по-големите се сцепват от работа на нивата заедно с родителите си. Докато станат на 20, 2-3 от децата умират, а работата продължава без много време за тъга...
По-скоро им отделят прекалено много внимание и ги даряват с прекалено много обич, сиреч ги разлигавят.

DoubleDMG
10-08-2013, 19:19
Сега ги лигавят само и им позволяват много неща. Но не е било точно както ти казваш, имало е тъга имало е всичко,просто тогава не е било време да се показва , понеже са били по-тежки времена. С цензура и съобразяване със елита.

DoubleDMG
10-08-2013, 19:21
епа че кой го изтръгва тоз морал,азе ли ? @Скелетон

Skeletoner
10-08-2013, 19:26
епа че кой го изтръгва тоз морал,азе ли ? @Скелетон

Много голяма истина - "Всеки е виновен за всичко и пред всички" !!!

Vladislav Hellsing
10-08-2013, 19:40
http://i2.wp.com/memecollection.net/wp-content/uploads/2013/08/didnt-read-lol-gif-15.gif?w=900