PDA

View Full Version : Какво да правя ????



Издънка
10-06-2013, 18:27
Имам доста проблемчета които се нуждаят от решения такаче да слезем надоло :
Така 1 - Имам доста пъпчици, а това което ползвам не действа :/
2 - Скоро ще тичаме за време, а аз не съм от най добрите някакви съвети за по бързо тичане или какви упражнения имам много време
3 - Имам проблемче с теглото искам да отслабна но не с някакви диети като ориз за цял ден( не е никак приятна диета ) ако има някакви по лесни диети и упражнения или нещо което да не е нездравословно или с хапчета .
4 - От известно време се чудя защо косата ми е толкова бухнала и по наелектризирана .Ходих на фризьор да ми я изтъни но без ефект . после четох някъде че когато се сресвам с пластмасов гребен се наелектризира и от тогава го смених ноо тя пак е малко бухналичка
5 - Колкото и да уча и да се напрягам по някои предмети като : български даже не схващам защо трябва да учим якои неща , история, физика, химия все нещо не съм научила и когато ме изпитват оценката слиза надоло .. затова не мисля че ще има решение
6 - По физическо никак ме няма : немога да играя народна , топка над въже се се спотайвам за да не дойде към мен и да не ме нарани или да я изпусна и после всички да ме обвиняват а и не хващам добре , не мога да играя волейбол и баскетбол ако има някакво решение моля пишете
7 - в Училище не съм от най разговорливите просто не намирам за какво да си говоря

Ако имате някакво решение за някой от проблемите ми моля ви пишете ми .Иии извинявайте ако имам правописни грешки или съм издразнила някой с това че чета като проблемчета :I

an7raks
10-06-2013, 18:34
Решението е непукизъм. Щом не можеш и не ти се играе, защо трябва да го правиш? Ако не можеш, но искаш, запиши се да тренираш волейбол, примерно. За отслабването... ми въпрос на воля и търпение е, лесен начин има само по телевизията.

hey.mistery
10-06-2013, 20:09
На колко си?

Skeletoner
10-06-2013, 20:40
Хай,

5. Не се шашкай, напрягай се и учи здраво. Като завършиш и започнеш да разсъждаваш и да подлагаш на анализ нещата около теб, ще ти бъде изключително трудно без основните градивни елементи, които се изучават в училище. Егото расте пропорционално на всяка прочетена книга. В училище съм позабравил дали помагат тези неща в социалния живот, но пък училището бързо свършва. Колкото по-богата обща култура имаш, толкова по интересно ще ти бъде да разговаряш с хората и да дискутираш различна проблематика и да слушаш различни мнения. Само не прекалявай защото е лошо като хората почти спрат да те изненадват :D Както и да е ! Сега ти е момента, трупай ! :))))

Поздрави,
Батя Skeletoner

Издънка
10-07-2013, 14:23
На 13

hey.mistery
10-10-2013, 14:06
Още си малка. Това, че сега не ти се получава, не означава, че винаги е така. Ако имаш желание можеш да успееш с всичко. През свободното ти време спортувай, тичай някъде.
Когато учиш здраво, но не успяваш да разбереш нищо попитай приятл/роднина да ти обясни, може би така ще го разучиш по-добре.
Относно пъпките - това е нещо нормално за възрастта ти. Пробвай някакви други продукти и отиди на кожен лекар. Аз знам едни хапчета, които помагат на 100%, но са скъпички и не знам за годините ти дали може да ги пиеш.

theseveredgarden
10-11-2013, 10:14
Каква музика слушаш?

Издънка
10-13-2013, 09:24
Още си малка. Това, че сега не ти се получава, не означава, че винаги е така. Ако имаш желание можеш да успееш с всичко. През свободното ти време спортувай, тичай някъде.
Когато учиш здраво, но не успяваш да разбереш нищо попитай приятл/роднина да ти обясни, може би така ще го разучиш по-добре.
Относно пъпките - това е нещо нормално за възрастта ти. Пробвай някакви други продукти и отиди на кожен лекар. Аз знам едни хапчета, които помагат на 100%, но са скъпички и не знам за годините ти дали може да ги пиеш.

А как се казват хапчетата и горе доло колко струват ,а относно за възраста ще видя дали мога