PDA

View Full Version : Garnier Pure Active Exfobrusher или Garnier Pure Exfobrusher



vesela_c
10-06-2013, 20:05
Здравейте,някоя от вас момичета ползвала ли е някой от тези продукти на Гарниер (ако искате ще ви дам линк и за двата) и доволна ли е-моят проблем е,че имам пъпки и малко черни точки,но главно са пъпките и кой от тези продукти е по-подходящ?

Ivaaaaa
10-06-2013, 20:07
нито един

strawberry88
10-06-2013, 21:25
нито един

+

baby_baby
11-04-2013, 22:20
нито един

+++

MaLkaTa_LaDy
11-05-2013, 08:48
Присъединявам се.
Инвестирай в отиване на дерматолог и медицинска козметика.

CoockieMonster
11-05-2013, 14:07
Аз пък не съм фрашкана с пари ще да си взимам козметиката, която вие назовавате. Тука половината само са я чули, не че имат. Ама за да си мисля "ллеле тая е богата" .. ще напишете че подметките са ви златни.. аманн значи.
Относно темата- имала съм ги и двата и за парите си вършат добра работа! Ако искаш може да ти препоръчам други такива ми пиши на лично, за да няма критики тук как трябва мама и татко само на дерматолози и козметици да плащат ;) хаха

Hayashi
11-05-2013, 15:09
Ми като не си фрашкана с пари поне не си взимай нещо, което би ти навредило. Много богат трябва да си, за да отделиш 15-20 лв за измивен гел. Да не споменавам как на масата това е по-малко от парите им за цигари на седмица.

Към авторката - какво значи малко пъпки?

MaLkaTa_LaDy
11-05-2013, 16:18
Аз пък не съм фрашкана с пари ще да си взимам козметиката, която вие назовавате. Тука половината само са я чули, не че имат. Ама за да си мисля "ллеле тая е богата" .. ще напишете че подметките са ви златни.. аманн значи.
Относно темата- имала съм ги и двата и за парите си вършат добра работа! Ако искаш може да ти препоръчам други такива ми пиши на лично, за да няма критики тук как трябва мама и татко само на дерматолози и козметици да плащат ;) хаха
Не знам дали това е някаква безвкусна проява на завист или нещо друго... НО аз също не съм фрашкана с пари, просто имам своите приоритети и разпределям парите си както трябва. И един от приоритетите ми е качествена козметика, в чието лице не виждам Гарниер.

П.п. И ако все още се чудиш - не, аз не съм от тези, които само дрънкат за медицинска козметика без да са я виждали. Използвам Ла Рош в момента и горещо я препоръчвам като марка.