PDA

View Full Version : Бременна съм:(



IvAnova2000
10-07-2013, 12:21
Здравеите .Писала съм тук и преди по този въпрос . Преди над месец правих секс без презерватив с едно момче на моята възраст (на 13) . Седмица по късно повърнах няколко пъти (не бях пияна) цикъла ми закъсня , гардите ми бяха по чувствителни от обикновено.По принцип сега съм скарана с момчето с което направих секс и тои ме е блокнал във фб ;xx И така мислех си че ми няма нищо, но цикъла ми закъсня с половин месец. И така 24ти си направих тест за бременност , сещате се какво показа той - 2 черти което значи бременна! ;(( ;x Пих ескапеле (сестра ми има й взех от нейните) и реших да проверя пак какво е станало 14 дни след пиенето на ескапеле (хормунални промени блабла). Днес си купих Sur Check и съм бременна..... ;(;(;(;(
Моля ви кажете кво да правя !! Ясно е че няма да стане с ескапелe 2-ри пат ми нз кво . Ако трябва ще правя аборт ама реших да питам вас , защото знаете повече ... какво да правя ?

IvAnova2000
10-07-2013, 12:24
извинявам се ако има правописни грешки уж ги поправих

xoxi
10-07-2013, 12:31
Ако не си трол, говори със сестра си и родителите си.

hey.mistery
10-07-2013, 12:31
1. Май не си влизала много в часовете по български
2. На 13, ох, милаа....
3. Да направиш аборт е гадно и нередно, според мен. + това после шансовете ти за забременява(когато пораснеш) ще са по-малки. Но от друга страна, ти си още малка, даже много малка. Едно дете не може да гледа дете. В общи линии ще ' съсише ' един вид детството ти, тийн годините ти. Няма да можеш да се грижиш добре за него и да смогваш с ученето, дори и майка ти да ти помага, примерно. Момчето, хм, на 13, още си играе пред блока, но е тръгнал да ч*ка /с извинение за цинизма/ и едва ли ще стане отговорен баща и ще ти помага да се грижиш за детето, дори не се знае дали въобще ще иска да е в живота ви.
Ако направиш аборт, нали ти е ясно, че вашите ще разберат. Нямаш 18 и без тяхното разрешение не можеш да правиш нищо.

Мога да ти кажа само две неща: от тук нататъка да знаеш да използваш презерватив (ако въобще ти се случи да ти потрябва, защото предполагам родителите ти ще ти наложат някакви ограничения като излизане, вечерен час, компания, разбираш ме) и най-важното - късмет ..ще ти трябва и то много :)

s4etoved
10-07-2013, 12:34
Значи си направихте кефа без да се пазите и сега плачеш!!!!!!!! Ясно е че ни си готова за дете, така че за мен по-добрият вариант е аборт! Но задължително се консултирай с лекар, както и с родителите си !!! И другият път като правиш секс гледай да са минали поне няколко години!!!!!!!!!!! : x

IvAnova2000
10-07-2013, 12:59
да добре опреквайте ме

cyclops
10-07-2013, 13:04
Ако не е лъжа : мама --> лекар и не пий повече Ескапел !

hey.mistery
10-07-2013, 13:17
да добре опреквайте ме

а не сме ли прави? Да те аплаудираме ли очакваш? Сама си си виновна и сега трябва да си носиш последствията. Дали сме ти съвети, решението сега е твое.

explosion_
10-07-2013, 13:19
Така е като на 13 ходиш да се щрекаш. Че ти още не знаеш кое е дясно и ляво.. И като ти гледам аватара, сигурно си си го просила. Кажи на майка си. Ем.. честито.

Rocknroll
10-07-2013, 13:19
Ако не си трол, говори със сестра си и родителите си.
+1
Нямам какво друго да кажа,освен че съм изумена,че може на 13 години да правиш секс и да бъдеш бременна чак.
Това твоето ''ескапеле'' се пие веднага,а не един месец след това. -.-
А и не мисля,че е много редно да пиеш Ескапел на тези години,не знам.

analgin
10-07-2013, 14:12
Много силно се надявам да е само трол , ако не.. сестра ти на колко е 11 ? аборт с ескапел месец след акта не се прави , спри да се блъскаш с хапчета ,които дори не знаеш как се приемат . Момчето те блокирало във фб , ами пиши му по скайпа тогава.. да не очакваш да се зарадва на новината и да ти предложи да гледате детето , да остареете заедно ? Хората във форума те упреквали , какво очакваш като на 13 вместо да скачаш на ластик зад блока или поне каквото правят повечето на твоята възраст да се разхождаш в мола , правиш секс без да имаш и минимална култура. На 13 години си и още не можеш да пишеш правилно, а си започнала със съвкупленията

draid
10-07-2013, 14:14
Ех, като чета ако е истина ще реша, че има Господ. Получила си си заслуженото за безмерна безмозъчност и тъпота, честито. Вероятно не е толкова лесно човек да е безмозъчен като теб, ама и родителите ти имат не малка вина. Та както много по-мъдри и възрастни хора от мен, много преди да се родя са казали: "Каквото си надробиш, това ще сърбаш" Изпитвам приятно задоволство когато хора като теб си получат заслуженото ;) Не била пияна :D И с тоя аватар, просто ми се върна усмивката на лицето днес.

beliar
10-07-2013, 14:21
пробвай с 3-4 ескапела :D

Skeletoner
10-07-2013, 14:24
Дано има кой да наложи съизмеримо наказание за родителите ти. Говори с тях едва ли имат волята да ти се скарат, не си виновна ти, мила ... Нека Силата бъде с теб ...

Tsukuda_Hiroshi
10-07-2013, 15:02
Дори и да искаш да задържиш детето (поради някаква безумна причина), трябва да знаеш, че тялото ти още не е готово за раждане. Най-малкото, което е - тазът ти не е достатъчно разширен за това. Още не е приключил пубертета. Или ще имаш много трудно раждане, или няма да го преживееш. А ако пък случайно го преживееш, няма да можеш да гледаш детето. Младостта ти, че и детството (защото още си си дете все пак) си е отишла тотално.
Единствения изход, който виждам е аборта. Да, наистина има рискове. Може да нямаш повече деца дори и да го искаш. Все пак, днес вече аборта не е само остъргване вътрешността на матката. Има и фармацевтичен начин. Въпреки всичко, съветвам те да споделиш с майка си. Няма да те убият. Да, ще са ти бесни, но те те обичат и 100% са първите хора, които биха мислили за теб и твоето добро дори и в подобен момент.

baby_baby
10-07-2013, 15:42
Е честито как може на 13 да правите секс че и деца да раждате? А сега се и оплаквате ние какво можем да направим?

draid
10-07-2013, 15:53
Дори и да искаш да задържиш детето (поради някаква безумна причина), трябва да знаеш, че тялото ти още не е готово за раждане. Най-малкото, което е - тазът ти не е достатъчно разширен за това. Още не е приключил пубертета. Или ще имаш много трудно раждане, или няма да го преживееш. А ако пък случайно го преживееш, няма да можеш да гледаш детето. Младостта ти, че и детството (защото още си си дете все пак) си е отишла тотално.
Единствения изход, който виждам е аборта. Да, наистина има рискове. Може да нямаш повече деца дори и да го искаш. Все пак, днес вече аборта не е само остъргване вътрешността на матката. Има и фармацевтичен начин. Въпреки всичко, съветвам те да споделиш с майка си. Няма да те убият. Да, ще са ти бесни, но те те обичат и 100% са първите хора, които биха мислили за теб и твоето добро дори и в подобен момент.

При днешните нива на развитост на медицината, шанса да умре при раждането е <1% дори на тази възраст. А и отдавна е измислено цезаровото, така че таза не играе роля в случая.

GiveMeLove
10-07-2013, 15:55
На 13 секс без кондом?! Изобщо секс на 13!?

Отивай в Столипиново, там ще те набият, че си закъсняла даже..

HollyGolightly
10-07-2013, 16:49
Аз ли не разбрах или си пила Ескапел няколко седмици след като си правила секс :shock: Факта, че и двамата сте по на 13 няма да го коментирам, понеже просто не знам как, но какво толкова ви пречи да използвате презерватив?
Най-добре кажи на майка си и решете двете какво да правите.

anonymous895156
10-07-2013, 16:51
нанси, това ти ли си

Dreamer_
10-07-2013, 16:54
Преди да си купуваш Ескапел,прочети моля ти се другия път (надявам се да няма) за какво става на въпрос, до колко часа се пие и какво може да стане,ако го пиеш когато вече си бременна! На 13 си,а вече си окипазила живота си! Моя съвет е да направиш аборт,но преди това да съобщиш потресаващата новина на семейството си! Доста хора няма да са съгласни с това,че я съветвам да направи аборт, но като се замислите...тя е на 13 тъпо е ДЕТЕ да гледа дете нали? Така,че...няма друг избор.......











Bad story :(

nor4eto99
10-07-2013, 17:05
нанси, това ти ли си
може и да е милица

Hayashi
10-07-2013, 17:11
За такива като тебе и тоя твоя "приятел" трябват сериозни глоби и затвор!

GiveMeLove
10-07-2013, 17:11
Вие да не излезнете и познати сега ... Хахахахаххах :D

anonymous895156
10-07-2013, 17:28
Вие да не излезнете и познати сега ... Хахахахаххах :D

става въпрос за тези красавици 8-) http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/553263-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%85-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0%D 1%82%D0%B8%D0%B2

Lilanda
10-07-2013, 17:31
да добре опреквайте ме
Ми да ти кажа за упрекване си си..А прочетох само това:

Здравеите .Писала съм тук и преди по този въпрос . Преди над месец правих секс без презерватив с едно момче на моята възраст (на 13) . Седмица по късно повърнах няколко пъти (не бях пияна) цикъла ми закъсня , гардите ми бяха по чувствителни от обикновено.
.......

GiveMeLove
10-07-2013, 17:35
става въпрос за тези красавици 8-) http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/553263-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%85-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0%D 1%82%D0%B8%D0%B2

AXHAHXHXAHAXHXAHXHHXAHXAHHXAH .. Край! Ще резна вените :D

t.A.T.u.
10-07-2013, 18:57
Добре... Не знам откъде да започна... Ескапел се пие най-късно до 72 часа след секс и освен това под лекарско наблюдение, ако си под 16г. Няма как да изпиеш един Ескапел, след като вече си бременна и след 14 дни изведнъж да не си. (с това - един Ескапел нямам предвид да пиеш още! :D ) Можеш да си направиш големи бели така, не пий нищо повече, без да знаеш как действа. И кажи на родителите си по-скоро, защото аборт се прави до 3 месеца, доколкото разбрах вече е минало доста време. А ако го задържиш, което предполагам, няма да направиш, но все пак да знаеш - най-вероятно детето ще е увредено заради хапчето, което си пила.
Няма да те обиждам, нямам комплекси за избиване. Пийс! :D Обаче друг път внимавай, хубаво е като правиш нещо да знаеш какво правиш.

heartshapedbox
10-07-2013, 19:05
нанси, това ти ли си


може и да е милица

Ахах, фаворитките ми :д

New_Teen_Mashine
10-07-2013, 21:16
Ебах мамаму, що не си отдели пари от закуската да си вземеш кондоми или те още ви дават безплатно в училище? :D

Dreamer_
10-07-2013, 21:27
Леле,момичета не се излагайте така,да ви се смеят хората! Нужно ли е публично да се унижавате? Този сайт е за проблеми,а не за '' Бременна съм,а съм на 13!Да правя ли аборт? '' За Бога имаш родители,които ще ти помогнат! Тук никой не го интересуват личните ти проблеми принципно!

Tsukuda_Hiroshi
10-08-2013, 06:06
Леле,момичета не се излагайте така,да ви се смеят хората! Нужно ли е публично да се унижавате? Този сайт е за проблеми,а не за '' Бременна съм,а съм на 13!Да правя ли аборт? '' За Бога имаш родители,които ще ти помогнат! Тук никой не го интересуват личните ти проблеми принципно!

Е стига де... Какво да пишат в раздел "Секс"?
"Снощи си легнах с еди-кого си, правихме секс еди-как си, той ми го вкара под еди-какъв си ъгъл..."...? Естествено, че ще има и теми за аборт. Относно годините - може ли да прави секс на 13, без презерватив и да очакваш да прояви някаква дискретност във форума?

пAteNцЕ
10-08-2013, 06:24
Абе тоя ескапел, къде е пила, няма ли да увреди плода?
По темата... абе авторке, за бой си и ти, и момчето! Пу, дали ако се изучаваше сексология в училище, щяхме да имаме такива проблеми?

Kills
10-08-2013, 13:01
да добре опреквайте ме

Опрекване?! Ти направо си за бой, не за опрекване..

fevoos
10-08-2013, 14:00
кофти, виж си профилната снимка все пак...

xantia
10-08-2013, 14:19
кофти, виж си профилната снимка все пак...

:D:D :lol: чалга power

HollyGolightly
10-08-2013, 16:14
Леле,момичета не се излагайте така,да ви се смеят хората! Нужно ли е публично да се унижавате? Този сайт е за проблеми,а не за '' Бременна съм,а съм на 13!Да правя ли аборт? '' За Бога имаш родители,които ще ти помогнат! Тук никой не го интересуват личните ти проблеми принципно!
Виж кой го казва това, момичето с няколко профила и безкрайни теми относно вероятната си бременност.

Lilanda
10-08-2013, 17:29
Абе тоя ескапел, къде е пила, няма ли да увреди плода?
По темата... абе авторке, за бой си и ти, и момчето! Пу, дали ако се изучаваше сексология в училище, щяхме да имаме такива проблеми?
Аз имам такъв предмет..."Сексология и наркотици" се води..Обаче то си е инициатива на директорката.

Иначе, да, доста по-добре ще е ако се приеме от министерството, ама...

Mickey G.
10-08-2013, 18:28
Момичеее, та ти си на 13! Да ви имам и хормоните..
И не си се пазила?! Трагедия..... Поне ако слушаше в часовете по Биология, щеше да си наясно и сега нямаше да си бременна.
Цт-цт-цт.. на къде отива този свят?!?!?

tori
10-08-2013, 18:39
Ех, като чета ако е истина ще реша, че има Господ. Получила си си заслуженото за безмерна безмозъчност и тъпота, честито. Вероятно не е толкова лесно човек да е безмозъчен като теб, ама и родителите ти имат не малка вина. Та както много по-мъдри и възрастни хора от мен, много преди да се родя са казали: "Каквото си надробиш, това ще сърбаш" Изпитвам приятно задоволство когато хора като теб си получат заслуженото ;) Не била пияна :D И с тоя аватар, просто ми се върна усмивката на лицето днес.
Да. Избягай и роди детето, може да се казва Пегас. И искам да съм кръстница.

nor4eto99
10-08-2013, 19:02
Със сигурност е Нанси, фейсбука и беше Нанси Иванова. :lol:

CoNviCt
10-08-2013, 19:08
Ех, като чета ако е истина ще реша, че има Господ. Получила си си заслуженото за безмерна безмозъчност и тъпота, честито. Вероятно не е толкова лесно човек да е безмозъчен като теб, ама и родителите ти имат не малка вина. Та както много по-мъдри и възрастни хора от мен, много преди да се родя са казали: "Каквото си надробиш, това ще сърбаш" Изпитвам приятно задоволство когато хора като теб си получат заслуженото ;) Не била пияна :D И с тоя аватар, просто ми се върна усмивката на лицето днес.

Ти като забременееш няма да ти е толкова весело.

mariqangelova
10-08-2013, 20:27
Почти съм убедена,че темата си е един голям ТРОЛ :)
Чудно как се вързаха толкова много хора и дори започнаха да четат конско. :Д
Тя била на 13,приятелят и и той бил на 13,и хоп бременна,дрън-дрън...
Половото съзряване при момчетата започва по-късно ,отколкото при момичетата.На 13 години те почти не се интересуват от момичетата.Масово на тази възраст момчетата предпочитат компютърните игри и футбола.
Момичетата,за разлика от тях пък ,съзряват доста по-рано и доста по-рано започва интересът и влеченията им към момчетата.
Пък и още като видях снимката на акаунта на планета и :lol:

tori
10-08-2013, 21:05
Почти съм убедена,че темата си е един голям ТРОЛ :)
Чудно как се вързаха толкова много хора и дори започнаха да четат конско. :Д
Тя била на 13,приятелят и и той бил на 13,и хоп бременна,дрън-дрън...
Половото съзряване при момчетата започва по-късно ,отколкото при момичетата.На 13 години те почти не се интересуват от момичетата.Масово на тази възраст момчетата предпочитат компютърните игри и футбола.
Момичетата,за разлика от тях пък ,съзряват доста по-рано и доста по-рано започва интересът и влеченията им към момчетата.
Пък и още като видях снимката на акаунта на планета и :lol:
Откри хАмерика, чиститу!

shmatarok
10-09-2013, 13:29
Ех, като чета ако е истина ще реша, че има Господ. Получила си си заслуженото за безмерна безмозъчност и тъпота, честито. Вероятно не е толкова лесно човек да е безмозъчен като теб, ама и родителите ти имат не малка вина. Та както много по-мъдри и възрастни хора от мен, много преди да се родя са казали: "Каквото си надробиш, това ще сърбаш" Изпитвам приятно задоволство когато хора като теб си получат заслуженото ;) Не била пияна :D И с тоя аватар, просто ми се върна усмивката на лицето днес.

Мхххм :)
Трябва да почна пак да се навъртам из форума, поне смях да има.

draid
10-09-2013, 16:21
Ти като забременееш няма да ти е толкова весело.

Е аз ако забременея ще е голямо медицинско чудо, сигурно ще стана много известен.

tori
10-09-2013, 16:27
Е аз ако забременея ще е голямо медицинско чудо, сигурно ще стана много известен.
Оня филм със Дани Девито.

Tsukuda_Hiroshi
10-10-2013, 13:56
Е аз ако забременея ще е голямо медицинско чудо, сигурно ще стана много известен.

:lol: Това май приключи темата :lol: