PDA

View Full Version : Странно?!?



silas2
10-07-2013, 15:57
Здравейте от Варна съм. Момче на 16. Вчера с приятелката ми за първи път правихме секс и на мен ми беше за първи.
Когато тя ми духаше ми беше много готино и незнам дали не съм свършил. Сякаш бях изтръпнал и не съм разбрал. После го правихме с презерватив, но на мен след около 5-6 минути ми омекна. В презерватива нямаше нищо. Надух го и не издишаше. Преди да сложим презерватива , тя ми го хвана и тръгна да си го наглася, но нямаше никакво проникване и минимален допир.
След като свършихме със секса видях че малко под (вагината) и има нещо бяло, но какво е от презерватива ли, тя ли се е навлажнила много ?
Имали за какво да се притеснявам ?
Благодаря предварително.

Dreamer_
10-07-2013, 16:44
Няма за какво да се притесняваш! Относно омекването ти..нормално е след като ти е за първи път.Да правиш секс е различно от ДЕСИСЛАВА И ЛЕВИСЛАВА ако ме разбираш! Та няма от какво да се притесняваш..това бялото е от нея, не от теб!При мен и приятеля ми първия път беше същото имаше бяло по презерватива! Така,че ДИШАЙ спокойно!

GiveMeLove
10-07-2013, 17:15
В презерватива нямаше нищо. Надух го и не издишаше.

Брат.. Не ... :(

silas2
10-07-2013, 17:39
Какво не.
А колкото до колежката по-горе много и благодаря, това за Десислава и Левислава нещо не го разбрах, а и да питам а тогава свършил ли съм изобщо защото не усетих. Но пък ако не съм защо ми омекна. Благодаря за отговорите.

Dreamer_
10-07-2013, 21:22
Десислава - дясната ти ръка, Левислава- лявата! Има малка вероятност да не усетиш кога свършваш,ако си прекалено възбуден,но иначе няма как да не усещаш,това е просто най-якото чувство,което едно момче може да изпита! Какво усещаш когато си биеш чекии точно преди да свършиш? Същото трябва да усетиш и при секса,когато е дошъл момента ти на свършване :)

silas2
10-08-2013, 12:50
А можели тъй като когато сменихме позата и трябваше аз да съм върху нея не беше никак удобно. От неудобство и притеснение да ми е омекнал и изобщо да не съм свършил?

Dreamer_
10-08-2013, 17:24
Да!

_ivi_
10-08-2013, 17:45
А можели тъй като когато сменихме позата и трябваше аз да съм върху нея не беше никак удобно. От неудобство и притеснение да ми е омекнал и изобщо да не съм свършил?

Да.Иначе нз как може да не усетиш, че си и напълнил устата и не си видял тя да не е преглътнала?!

baby_baby
10-08-2013, 18:32
Няма за какво да се притесняваш! Относно омекването ти..нормално е след като ти е за първи път.Да правиш секс е различно от ДЕСИСЛАВА И ЛЕВИСЛАВА ако ме разбираш! Та няма от какво да се притесняваш..това бялото е от нея, не от теб!При мен и приятеля ми първия път беше същото имаше бяло по презерватива! Така,че ДИШАЙ спокойно!

+1

Tsukuda_Hiroshi
10-09-2013, 05:39
Абе момче!!! Стегни се малко! Искаш да ми кажеш, че никога до сега не си мастурбирал и не знаеш какво е чувството ли??? O.o Същото е и когато го правиш с момиче. Има едно гелообразно или течно бяло нещо, което ще излезе от пишката ти, нарича се сперма. Пръква се, когато си свършил. Това бялото дето е било по нея е съвсем друго нещо и освен цвета, няма нищо общо със спермата. Прочети раздела за обща сексуална култура в началото на раздела. Белким научиш нещо! ;)

stefan.lupus
10-09-2013, 22:35
Абе само не разбрах правил ли си секс или не последно.

silas2
10-12-2013, 16:30
Да правихме го но просто ми е много чудно защо без да съм свършил ми спадна.

skok
10-12-2013, 19:45
Наистина ли никога не ти е спадал без да свършваш ? Кво ако ти стане в градския транспорт си набиваш чекия ли ?

prince
10-12-2013, 22:36
Лека по лека ще си дойде всичко на мястото, просто дъни повече момичета за да имаш повече опит.

JahRakal
10-13-2013, 11:16
Здравейте от Варна съм. Момче на 16. Вчера с приятелката ми за първи път правихме секс и на мен ми беше за първи.
Когато тя ми духаше ми беше много готино и незнам дали не съм свършил. Сякаш бях изтръпнал и не съм разбрал. После го правихме с презерватив, но на мен след около 5-6 минути ми омекна. В презерватива нямаше нищо. Надух го и не издишаше. Преди да сложим презерватива , тя ми го хвана и тръгна да си го наглася, но нямаше никакво проникване и минимален допир.
След като свършихме със секса видях че малко под (вагината) и има нещо бяло, но какво е от презерватива ли, тя ли се е навлажнила много ?
Имали за какво да се притеснявам ?
Благодаря предварително.

незнам дали не съм свършил :razz: тя трябва да знае питай я

silas2
10-14-2013, 19:12
Наистина ли никога не ти е спадал без да свършваш ? Кво ако ти стане в градския транспорт си набиваш чекия ли ?

Не просто докато го правехме ми спадна . А не съм усетил да свършвам.

doridori
10-29-2013, 13:58
Абе момче!!! Стегни се малко! Искаш да ми кажеш, че никога до сега не си мастурбирал и не знаеш какво е чувството ли??? O.o Същото е и когато го правиш с момиче. Има едно гелообразно или течно бяло нещо, което ще излезе от пишката ти, нарича се сперма. Пръква се, когато си свършил. Това бялото дето е било по нея е съвсем друго нещо и освен цвета, няма нищо общо със спермата. Прочети раздела за обща сексуална култура в началото на раздела. Белким научиш нещо! ;)


напълно съгласна!