PDA

View Full Version : Все още съм объркана и притеснена :(



shushooo
10-07-2013, 18:50
Здравейте,
Искам да се консултирам с вас дали трябва да се притеснявам все още или не, защото не спирам да чета теми и да си втълпявам. Ситуацията е следната: към края на месец август правих за първи път секс и не беше с презерватив, което беше грешка. Закъсня ми 3-4 дена, но според мен се дължеше на много тъга, стрес и депресия, в които бях изпаднала. От тази ситуация се стреснах още повече, но ми дойде както казах с 3-4 дена закъснение.(цикълът ми беше се падаше около седмица след половият акт,затова отново почнах да се съмнявам, въпреки че цикълът ми беше съвсем нормален). Но се успокоих. Миналата седмица ми дойде както си трябва беше силна менструация, но все пак съм наплашена от всичко, което чета :( :(

t.A.T.u.
10-07-2013, 19:05
Не се плаши излишно. Щом ти идва, значи няма проблеми. Ако все пак се съмняваш - направи си един тест, за да се успокоиш.

domo
10-07-2013, 19:26
спокойноо

GiveMeLove
10-09-2013, 05:30
Знам какво са тия депресии.. По-добре си намери някой постоянен.. Ако пък не - само с качулка :)

baby_baby
10-09-2013, 15:34
Нормално е като е за първи път да ти закъснява цикъла

heartshapedbox
10-09-2013, 18:18
Няма страшно.

dream1707
10-09-2013, 20:50
Напълно в границите на нормалното си ми звучи. Не мисля, че имаш основания да се притесняваш.

stefan.lupus
10-09-2013, 22:48
Спри да четеш :)

Rabalka
10-10-2013, 14:24
Мен парвия път ме прескочи на следваштия месец.Така че спокоино

prince
10-12-2013, 22:16
Ако продължаваш да четеш, ще си втълпяваш прекалено много глупости! На всеки човек организма му е различен. Съди сама по себе си, и ако искаш да се подсигуриш в секса използвай презерватив.

shushooo
10-15-2013, 19:48
Значи според вас няма причина да се притеснявам :) И все пак мисля да си купя тест, но ме е страх въпреки, че всичко ми е както трябва. Нали би трябвало да отчете вярно, въпреки че е минало много време от половият акт, които беше края на август :(

Зъбчето
10-16-2013, 11:04
Нагоре са ти го казали: Твърде много се филмираш, ако ще те успокои си вземи тест, но ако беше бременна щеше да имаш определени симптоми, които вече за 3 месеца щяха да се се проявили. Например щеше да ти се повръща сутрин. Ако имаш желание, отвори някоя търсачка по избор и пиши какви са симптомите на бременната жена. Даже по-добре си спести 3-те лв за теста и първо прочети дали са налични.

shushooo
10-16-2013, 18:46
Не са минали 3 месеца, дори и два не са още. Ааа и да наясно съм със симптомите :)

marilyn
10-16-2013, 19:17
Знаеш ли как работи тестът за бременност? Хормонът, който се отделя само при бременност, нарича се hCG се увеличава с часове, ако си бременна. Стойностите му скачат наистина с часове. Когато правиш уринен тест за бременност, едната черта е контролна- тестът е валиден. Втората черта показва наличието на този хормон. Възможно е тестът да не отчете бременност при наличие на такава, може втората линия да е бледа. Най-сигурен е кръвният тест.

За 3 месеца все ми се струва, че щеше да разбереш ако си бременна.

shushooo
10-16-2013, 20:52
Не би трябвало да съм, не знам наистина психясвам и само си втълпявам. Наистина щеше да ми прилошава, може би просто трябва да спра да го мисля ..

MynameisKris
10-17-2013, 09:55
Ако се притесняваш може да изпиеш два литра кола[предполагам знаеш, че колата действа като киселина, макар и мноооого слабо]. Както и да е - изпии я на бързо и после се опитай да скачаш докато не започнеш да чуваш как течноста се мърда в стомахът ти. Тогава започни да клякаш и направи няколко коремни преси. Вечерта запали три свещи и се моли газираното да е унищожило евентуалният заченат демон. Успех! (:

prince
10-17-2013, 09:58
Стига си се вкарвала.

shushooo
10-17-2013, 12:28
Ако се притесняваш може да изпиеш два литра кола[предполагам знаеш, че колата действа като киселина, макар и мноооого слабо]. Както и да е - изпии я на бързо и после се опитай да скачаш докато не започнеш да чуваш как течноста се мърда в стомахът ти. Тогава започни да клякаш и направи няколко коремни преси. Вечерта запали три свещи и се моли газираното да е унищожило евентуалният заченат демон. Успех! (:


защо демон ?? :D