PDA

View Full Version : Моля за съвет



Bliznaca
10-07-2013, 20:39
Здрейте, има едно момиче с което си пиша от известно време и много я харесвам мисля че и тя има някакви чуства но не съм сигурен, проблемът е че незнам как да и го кажа, пишем си всеки ден, аз съм на 17 а тя е на 21, как да и кажа че я харесвам направо или да завъртя малко нещата.

hey.mistery
10-07-2013, 21:09
Защо не я поканиш да излезете?

Bliznaca
10-07-2013, 21:16
забравих да кажа че вече излизахме , карах я да излизаме тази седмица но тя каза че не е свободна

hey.mistery
10-07-2013, 21:18
Попитай за по-натам, но все пак не я притискай. Имаш ли й номера? Звънни й някой път просто така, да я чуеш как е, какво прави, ала-бала. От време на време можеш да й направиш някой комплимент. Да й кажеш, че е забавна, приятна компания, нещо по-обикновено.
Също така, да попитам ..така като си пишете смяташ ли, че и тя може да има някакви симпатии към теб?

Bliznaca
10-07-2013, 21:38
имам и номера обаче немога да звъня на никой сега, постоянно и правя комплименти, смятам че и тя има симпатия към мен.

Tsukuda_Hiroshi
10-09-2013, 05:13
Според мен си малък и няма да е добре да почнеш да говориш на какичката за чувства, но това си е мое мнение...

hey.mistery
10-10-2013, 14:03
Да бе, много малък. Какво от това, че тя е по-голяма от него с 4 години? Според мен може да ти излезе късмета, зависи от момичето. Ако се познавате вече от достатъчно време и мислиш, че можеш ..признай й чувствата си, подбери хубаво думите си. Надявам се да се получи. Успех! :)

elito2250
10-10-2013, 15:21
Според мен трябва да и обясниш какво изпитваш към нея,ако и тя изпитва същото значи може да се получи нещо между вас,а ако няма никакви чувства поне ще знаеш за да не си храниш надеждите към нея...излезте пак,поговорете си и я попитай.

102
10-10-2013, 15:23
Ако и тя пише "не знам" като теб.. ше стане раотата.

baby_baby
10-10-2013, 15:54
Не е малък но просто може момичето да не е свободна точно сега понатам и звъъни и я попитай пак

Tsukuda_Hiroshi
10-10-2013, 17:12
Не е малък но просто може момичето да не е свободна точно сега понатам и звъъни и я попитай пак

[FACEPALM]

Момичета, вие на колко сте години? Има ли някоя от вас, която да е над 18? Защото ако не, то тогава няма как да знаете какво иска 1 човек на 20-21... Определено не е 16-17-годишно келешче (нищо лично, авторе), което мисли само с онази си работа.
Ако пък случайно някоя от вас е малко по-голяма, моля да сподели дали е имала връзка с 4 години по-малък от нея. Малко се съмнявам...

baby_baby
10-10-2013, 18:39
[FACEPALM]

Момичета, вие на колко сте години? Има ли някоя от вас, която да е над 18? Защото ако не, то тогава няма как да знаете какво иска 1 човек на 20-21... Определено не е 16-17-годишно келешче (нищо лично, авторе), което мисли само с онази си работа.
Ако пък случайно някоя от вас е малко по-голяма, моля да сподели дали е имала връзка с 4 години по-малък от нея. Малко се съмнявам...

Аз съм на 20 и съм нямала връзка с по-малък от мене с 4 г но това не му пречи да опита може пък да стане нещо нищо не се знае

Tsukuda_Hiroshi
10-11-2013, 18:52
Аз съм на 20 и съм нямала връзка с по-малък от мене с 4 г но това не му пречи да опита може пък да стане нещо нищо не се знае

Но си имала с по-големи от теб, нали?

sneering
10-11-2013, 19:10
Много зависи тя каква е и до каква степен умее да мисли. Не си мисли,че след като е на 21 е страхотния ум или и е изключена опцията да се впечатлява.
Има два вида момичета на 21.Едните са още пластелин имащ потребността да се моделират от всички и всичко около себе си,захласващи се по клиширани житейски изводи за живота,и даже влюбващи се в тях и в човека който ги приказва и умело си служи с тях дори манипулирайки ги с тях ... и втория вид едни надраснали възрастта си момичета,които са се наслушали на всякакви подобни глупости и искат нещо зряло,което живее,разсъждава и се бори с живота като мъж. Има и трети вид на 21 с едни токчета,който не ти трябват за нищо освен секс :D

Тааа,виж от кой вид е сподели,и ще продължим със сценария всички съвкупно като едно голямо италианско семейство,с цел да обвържем най-малкия си син ... аххах

keron.stone
10-11-2013, 19:27
[FACEPALM]

Момичета, вие на колко сте години? Има ли някоя от вас, която да е над 18? Защото ако не, то тогава няма как да знаете какво иска 1 човек на 20-21... Определено не е 16-17-годишно келешче (нищо лично, авторе), което мисли само с онази си работа.
Ако пък случайно някоя от вас е малко по-голяма, моля да сподели дали е имала връзка с 4 години по-малък от нея. Малко се съмнявам...


Прав си! Аз съм на 14 и го знам, но това не променя факта, че направо депресира момчето. Можеше да не избухваш. Все пак човека се нуждае от съвет, а не от поредния упрек :)

Tsukuda_Hiroshi
10-12-2013, 12:18
Прав си! Аз съм на 14 и го знам, но това не променя факта, че направо депресира момчето. Можеше да не избухваш. Все пак човека се нуждае от съвет, а не от поредния упрек :)

Не съм избухвал...! Не си ме виждал, когато избухвам. Напълно спокоен съм си, просто си изказах мнението. А относно "келешче" (ако заради това си мислиш, че съм избухнал), то го казах, защото повечето лАпета на въпросната възраст са си келешчета и половина. Някои дори без половината. Мъкнат се по парковете, пушат трева, пият бири - колкото повече, толкова по-добре (никакво удоволствие от компанията или консумацията на алкохол, а едно наливане просто...), после се завличат в някой клуб, смъркат по 2-3 амфети и си мислят, че са царете на света. Не си гледат уроците, не се развиват психически, не четат книги, някои дори и тялото си не поддържат...
Не казвам, че автора е от този тип хора, но повечето, са точно такива, а за мен това са келеши...